Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobilizacja
Autor Wiadomość
annamr
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 10
Wysłany: 2019-07-24, 15:15   Mobilizacja

Chciałabym się z wami podzielić czyms wogole nie związanym trans... Jeśli się ktoś wsłucha zrozumie co miałam na myśli. https://www.youtube.com/watch?v=rA9vtsO6Km8
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2019-07-25, 21:35   

Co za bzdura - ile dalbym za to, zeby cos sie zmienilo w moim zyciu - zebym kogos znalazl. Jednak nawet moje ostatnie dosc traumatyczne wydarzenia pokazuja, ze nic sie niestety nie zmieni, ze nie ma nikogo kto moglby mnie zaakceptowac takim jakim jestem. Nie chodzi jedynie o moja transowosc i problemy natury seksualnej, ale np o to czego slucham, o moje poglady (a sa to zapewniam was poglady lewicowe)
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2019-07-25, 21:42   

southener, spoko tylko krowa nie zmienia zdania..nie wiem w jakim jestes wieku ale ja po sobie widze ze się zmieniam od zawsze..życie
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2019-07-25, 22:37   

Nie wiem co masz na mysli ale jesli chodzi o moje poglady to ja od zawsze mialem poglady lewicowe. Niestety jesli chodzi o wszystkie aspekty mojego zycia to nic sie po prostu nie zmienia, a bardzo chcialbym i gotow bylbym podjac trudy jakie zwykle wiaza sie z takimi zmianami. Te zmiany nie zaleza jedynie ode mnie i w tym problem. Nie jestem juz mlody i zawsze chcialem kogos znalezc ale jak do tej pory mi sie to nie udalo i juz pewnie nigdy sie nie uda.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-26, 23:03   

southener napisał/a:
Co za bzdura - ile dalbym za to, zeby cos sie zmienilo w moim zyciu - zebym kogos znalazl.

A jak to niby kłóci się z tym o czym ona mówi? Przesłuchałeś ten wykład w ogóle? :P

Inna sprawa, że... no wykład jak wykład, ja nie widzę w nim nic specjalnie ciekawego czy inspirującego, odkrywczego... no ale ja widocznie nie zrozumiałem...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9