Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
HRT - teraz czy poczekać?
Autor Wiadomość
Bandito
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 45
Wysłany: 2019-07-23, 21:44   HRT - teraz czy poczekać?

Będę iść teraz do 8 klasy szkoły podstawowej, prawdopodobnie będę mógł w najbliższym czasie rozpocząć terapię hormonalną, tylko się zastanawiam czy warto. Ogólnie mam wrażenie, że będę się czuł jakoś dziwnie, że Ci wszyscy ludzie dookoła jeszcze niedawno znali mnie pod poniekąd inną tożsamością, szczególnie jeżeli chodzi o nauczycieli, nie chcę by okazywali mi jakąś troskę, i pytali się czy wszystko ok co 5 minut a mam wrażenie, że tak się właśnie stanie, i będzie wielkie halo wśród rady, bo o innych takich przypadkach w mojej szkole nie słyszałem. Najbardziej się boję WF'u (nie będę przecież ćwiczyć w binderze, i będzie grupa dziewczyn + ja, masakra ...). Rodzice myślę, że się nie zgodzą na odpuszczenie sobie z WF'u na cały rok, bo jednak ćwiczenie to zdrowie a ja wyglądam niestety jak flak :-| Też sprawa nauczycielki od WF'u której nie lubię bo ma problem i mi utrudnia życie jak się chociaż na jeden dzień zwolnię z jakiegoś powodu. Mimo wszystko to chyba moja jedyna nadzieja jakoś poruszyć temat i nie wiem ... Zapisać się na jakieś dodatkowe zajęcia z czegokolwiek co jakkolwiek zastąpi wychowanie fizyczne? Co myślicie?
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-07-24, 00:01   

Wychowywać się fizycznie możesz w domu, za darmo. A uczestniczanie na WF z niechcianą grupą jest dosyć nieprzyjemne (zwłaszcza gdy się jest na hrt). Pobierając testosteron to akurat przestaniesz być flakiem bo mięśnie zaczną rosnąć.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Bandito
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 45
Wysłany: 2019-07-24, 13:09   

Chodziło mi bardziej w tym byciu flakiem, że no jednak ważna jest aktywność fizyczna, szczególnie, że ja poza WF'em to nic raczej takiego nie robię.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-24, 13:36   

A dlaczego nie możesz ćwiczyć w binderze albo spłaszczającym staniku? WFy nie są aż takie fatalne, z dziewczynami się da, nie wiem, co by Ci przeszkadzało w ćwiczeniu z dziewczynami? Z chłopakami też się da i jest spoko.

Co do reakcji nauczycieli, to loteria. Pewnie każdy zareaguje inaczej. Jedni z troską, inni przepuszczą jakąś transfobiczną krucjatę, jeszcze inni luzacy zwrócą się takim imieniem jal chcesz i poza tym ich to nie obejdzie...
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-26, 20:22   Re: HRT - teraz czy poczekać?

Bandito napisał/a:
tylko się zastanawiam czy warto.

Jeśli możesz poczekać, to możesz poczekać... ale ja bym nie chciał czekać :P Zwłaszcza z powodu jakichś ludzi, z którymi droga już za rok Ci się rozejdzie.

Bandito napisał/a:
Co myślicie?

Weź od lekarza zwolnienie z w-fu, a rodziców postaw przed faktem dokonanym: "mój lekarz dał mi zwolnienie, bo to bardzo dla osób ts stresujące ćwiczyć... będę dbał o siebie poza szkołą".
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 9