Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Co stało się ze zjawiskowym kanałem?
Autor Wiadomość
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-20, 09:09   

Albo z nadmiarem demokracji. Tłum ma wiele głów, ale żadnego rozumu. (Nagonka na LGBT nie daje nic oprócz tego, że mają kozła ofiarnego i wyimaginowanego wroga, stracha na wróble, który ma wykreować jedną z partii na wybawców)

Oprócz tego, jestem ciekaw jak Kościół się odnosi do takich akcji, ponieważ Jezus uczył, żeby nadstawiać drugi policzek i kochać bliźniego swego jak siebie samego. Niech pierwszy uderzy ten, kto jest bez winy. Nawet jeżeli w świetle wiary chrześcijańskiej homoseksualizm i tranzycja to grzech, nikomu nie należy się takie traktowanie, nawet grzesznikom. Jeden z autorów, których lubię, jest gorliwym mormonem i właśnie w ten sposób się wypowiedział, że nie pochwala homoseksualizmu, ale jest daleki od potępiania homoseksualistów jako ludzi, bo każdemu należy się miłość do bliźniego. :roll:
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-08-20, 10:02   

Liza, spokojnie koleżanko, nie bądź taka surowa dla Amel.

Czy ty jesteś jakąś poetką? Masz dość niecodzienny sposób wypowiedzi.
Odpuszczam, bo wyjaśniłaś, że to nie miał być atak, ale osobiście bym się obraził na miejscu Lizy :P Nie wiem, co jej sposób wypowiedzi ma do rzeczy. /Sven

Po za tym kanał Kamili nie był wcale taki zjawiskowy, ot wrzuciła swoją historię i Q&A, i to w dodatku bardzo rzadko cokolwiek się pojawiało na jej kanale. Widocznie zamknęła kanał ponieważ nie miała czasu albo i nawet ochoty na filmiki.

A jej wielka uroda jest dosyć dyskusyjna.

Sven, doszły mnie słuchy że księża i biskupi pochwalają takie zachowania. Nawet zachęcają by robić więcej tych masakr. Ci co uważają się za bliższycg bogu zachowują się jak słudzy Szatana.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
Ostatnio zmieniony przez 2019-08-24, 10:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2019-08-20, 10:50   

Sven, nic dodać nic ująć
http://wiadomosci.gazeta....e-obroncom.html
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-20, 22:35   

Wygląda całkiem ok, głos ok. A czy dla kogoś jest zjawiskowa...nic mi do tego. https://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/kamila-warzecha-szczerze-o-zmianie-plci-nadwadze-i-hejcie,1583095.html
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-08-21, 06:43   

I kto tu jest agresywny. Wzięłaś za bardzo do siebie mój komentarz, który nie zawierał ani joty agresji, ty zaś widząc moją spokojną krytykę z miejsca się rzuciłaś na mnie z zębami. Weź się ogarnij, weź na luz. Wcale nie mówię że masz zły sposób pisania, piszę za to że jest niecodzienny (no chyba że uważasz to słowo za synonim głupiego).
I nie udawaj że nie problemu transfobii w kościele. Uważasz że popieranie zachowania faszystów w Białymstoku jest ok?? Krytykujemy postawę ludzi duchownych i niektórych katolików, nie całej instytucji.
I zanim się weźmiesz za opisanie mi w podobnym tonie to polecam po przeczytaniu tego komentarza, wyjść z forum, zająć się czymś innym, a po kilku godzinach przeczytać cały wątek od nowa. Wtedy powinnaś spojrzeć na z szerszej perspektywy.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-08-23, 11:55   

Emilia napisał/a:
Liza, spokojnie koleżanko, nie bądź taka surowa dla Amel.

Dlaczego nie, skoro to Amel w tym wątku pierwsza była surowa.
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-24, 09:46   

Rozdaję punkty za chamstwo.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-25, 15:02   

Cytat:
Teraz pewnie ostrzeżenie za próbę samoobrony z elementem oceny moderatora - tak?...

Nie. Postaw się na moim miejscu. Dostaję zgłoszenie. Widzę, że jest sprzeczka, która się zaostrza, choć na początku było jak cię mogę...

A tak w ogóle to „chamstwo” to nie jest obelga. To synonim wulgarności. Do tego piję. I za to punkty. Jeżeli chcesz, możesz się odwołać od ostrzeżenia, to reszta moderacji zadecyduje, co zrobić z tym wątkiem.

Można się sprzeczać i mieć swoje zdanie, ale nie szarpmy się za włosy, po prostu (czyli nie stosujmy chamskich odzywek itp.). Na przykład Twój dzisiejszy post jest kulturalną krytyką i jest okej.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-08-25, 16:49   

Ostrzeżenie to jest forma pouczenia, nie kary. Punkty nic dają poza prośbą o wyciągniecie wniosków ze swoich błędów (i okazjonalnie czasowym banem). Ty Lizo zachowałaś się naprawdę źle, zbyt mocno zareagowałaś na posty moje i amel (a przynajmniej ja nie widzę w nich nic obraźliwego).

Faktycznie, ludzie mogą naprawdę szybko stąd pouciekać jeśli użytkownicy będą nadal wywoływać wojenki z niczego.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-26, 07:38   

Liza, słuchaj. Odwołaj się albo weź to na klatę. Ja też kiedyś dostałem osta, ba, nawet bana na tydzień. Oprócz tego, zwróć uwagę, że nie tylko Ty dostałaś punkty, a Emilii mało zabrakło, a punkty to tylko forma pouczenia, które skutkują banem jeżeli dużo sobie nagrabisz, jak zauważyła Emilia.

Liza napisał/a:
Szkoda tylko, że gdy mnie na tym portalu niejednokrotnie obrazano w sposób bezprzykladny, to nie reagował łaskawie nikt!

Nie ja byłem wtedy modem, więc to pretensje nie do mnie.

Liza napisał/a:
Ja także podtrzymuję nadal że.................... popchnela domino o niskiej energii!

Zgadzam się z tym. Dlatego jedna osoba dostała punkta za agresję w Twoją stronę, a druga się o niego otarła.

Liza napisał/a:
Idiotyczna przepychanka.
_________________

A Ty ją kontynuujesz...

Nie czepiasz się bez powodu, ale niepotrzebnie zniżasz się do poziomu tych niskich wibracji w odpowiedzi.
 
 
SlynnaBlogerKa
użytkownik
Ka


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 24
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2019-08-27, 18:20   

Zeszliście z tematu. Kamila się wycofała z jakiejkolwiek formy aktywizmu, prowadzi swój profil na Instagramie: https://www.instagram.com/camiwarzecha/ W trakcie nagrywania odcinków Top Model była przed terapią hormonalną, na finale na żywo już była po kilku miesiącach HRT. Wiem, bo śledziłam i zazdrościłam. :-p

A teraz mam swój Instagram, choć nie znajdziecie tam mojego wizerunku: https://www.instagram.com/blogka_pl/
Kanał na Youtube też mam, jednak tam też mnie nie zobaczycie, ani nie usłyszycie. Używam tylko do komentowania.

A modelką raz byłam: Charytatywny pokaz mody. Pewnie część z Was mi zazdrości, jednak kiedyś to ja byłam taką szarą myszką, która wszystkiego się bała. Nadal się boję, np. publicznego outu. Jednak działam.
_________________
Znasz Blog Ka - Blog transpłciowej dziewczyny?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11