Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmniejszenie piersi z wskazań lekarskich - jak, gdzie?
Autor Wiadomość
Pihoihoi
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 16
Wysłany: 2019-09-14, 20:46   Zmniejszenie piersi z wskazań lekarskich - jak, gdzie?

W ostatnim moim poście mogliście przeczytać, że mam po konsultacji z seksuologiem i moim prowadzącym psychiatrą legitne papiery na zmniejszenie piersi na NFZ ze wskazań lekarskich. Sek w tym, że niedługo kończy mi się orzeczenie (właściwie już skończyło), a w tym poj...m kraju znowu dostanę na kod 2-P, mimo że nie jestem osobą chorą psychicznie. Powody są tutaj nieważne, kod powinien być inny, ale dla systemu jestem wariatem. Psychiatra mówi że nie ma szans by takie skierowanie przeszło przy orzeczeniu na chorobę psychiczną, nawet jeśli jej nie ma i wszyscy w otoczeniu o tym wiedzą. Może mi je wypisać, ale z orzeczeniem mogą się nie podjąć zabiegu. W dodatku seksuolog napisała, a rozmawiała ze mną prawie godzinę, że chcę się poddać mastektomii, co jest nieprawdą - chcę mocnego zmniejszenia piersi i tyle. Od roku schudłam prawie 9 kg (koło 15%), ludzie zwracają na to uwagę. Nie odchudzam się, nie jest to też z choroby, powody są inne. Niestety - cycki to w moim przypadku głównie tkanka gruczołowa i tak jak ludzie aż się pytają co się ze mną stało tak w ich przypadku NIC się nie zmieniło.

Psychiatra mówi, że powinnam się starać o wskazania ze względów ortopedycznych i/lub neurologicznych. Macie pomysł co wykonać poza rentgenem kręgosłupa? MRI głowy i szyi wykazało tylko obsunięcie migdałów móżdżku (na pograniczu zespołu Arnolda-Chiariego najłagodniejszego typu). Czy to przeciwwskazanie do nadmiernego przeciążenia kręgosłupa mające szansę wypalić jako jedna z podstaw do operacji? Czy dyskopatia, ale w dole kręgosłupa też mogłaby być uznana za podstawę, bo w końcu obciążenie w jednym miejscu nie szkodzi tylko w jednym miejscu? Znacie jakiegoś miłego i przyjaznego tg neurologa z Dolnego Śląska?

Jak mi nie wyjdzie to może w tym czasie, jak będę się kopać z urzędami znajdę jakiś dobry sposób na zarobienie odpowiedniej kwoty :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10