Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Laserowa depilacja twarzy
Autor Wiadomość
SweetMartini
użytkownik
SweetMartini


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 22
Skąd: Częstochowa
  Wysłany: 2024-03-01, 18:20   Laserowa depilacja twarzy

Hej dziewczyny (bo to raczej do nich zapytanie :p ),
mam problem: robię już 4ty zabieg depilacji twarzy w Yasumi (laser Dio Shiro) i o ile po pierwszym zabiegu było widać jakieś fajne efekty tak teraz specjalnie nie widzę różnicy.... Jaki może być tego powód? A może warto zmienić salon na taki który robi depilację Light Sheer'em? Robiła któraś z was tym wynalazkiem? PLZ help, bo w zasadzie jutro mam wizytę i mam trochę wątpliwości bo w zeszłym roku robiłam dwie sesje w laser de lux i wyglądało to duuuuużo lepiej :/
 
 
SweetMartini
użytkownik
SweetMartini


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 22
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2024-03-05, 20:46   

Sesja, sesja i po sesji. Pani robi profesjonalne wrażenie i wygląda na to że wie co robi. Niemniej, powiedziała mi że w poprzednim salonie widocznie "na dzień dobry" walą za duża mocą stąd ta różnica. Niemniej tutaj przekładać się to będzie na większą ilość zabiegów... co jak można się domyślić podnosi koszty całości. Nie wiem szczere powiedziawszy jak do tego podejść, bo fakt w pierwszym salonie przy drugim zabiegu ból już bardzo mocno sięgał progu, więc nie wiem jak miałabym przeżyć tam jeszcze 6 zabiegów.
 
 
Coffecat
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 49
Posty: 222
Wysłany: 2024-03-08, 00:44   

Emla
 
 
SweetMartini
użytkownik
SweetMartini


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 22
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2024-03-09, 15:49   

Że buźke znieczulić się da to ja wiem :) Pytam raczej czy faktycznie zabiegi w Yasumi są ok. Bo ich mniejsza bolesność wynika z tego że naprawdę mocno mi chłodzi twarz głowicą (w de lux robią to kostką lodu.... :| ). Ale jak wspomniałam nie widzę aż tak agresywnego progresu. W zeszłym roku już po pierwszej wizycie w de lux blisko 50% włosów odpadło (coś to nie za dużo???).
 
 
Coffecat
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 49
Posty: 222
Wysłany: 2024-03-10, 01:22   

Mnie "opalalo" Tylko laser de lux i faktycznie czarne wlosy sie przezedzaly ale dzien po zabiegu nie wychodzilam z domu - wygladalam i czulam sie slabo. ;)
 
 
SweetMartini
użytkownik
SweetMartini


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 22
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2024-03-10, 12:32   

No tak to prawda... Wyglądało to maskarycznie <rotfl>
 
 
LeVentDuNord
użytkownik
LeVentDuNord

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 41
Wysłany: 2024-03-22, 10:13   

Możesz przecierpieć, albo możesz dać zarobić i chodzić na milion sesji. Ja nie muszę się zastanawiać - im szybciej ten szajs zniknie, tym lepiej.
 
 
SweetMartini
użytkownik
SweetMartini


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 22
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2024-03-25, 08:04   

No mam tak samo, to jest jedna z tych rzeczy która brzydzi mnie w sobie najbardziej, więc fakt czym szybciej tym lepiej. No pójdę na jeszcze jedną sesję do yasumi z zaznaczeniem że robimy większą mocą i zobaczymy czy coś się zmieni - bo faktycznie za każą wizytą grzecznie pytają czy zwiększamy itd. Trochę szkoda byłoby zmieniać gabinet bo laser de lux w Częstochowie proponuje spartańskie warunki... :shock: A tanio też nie jest.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11