Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
Nemuri
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-07-06, 04:00   Witam

Hej, jestem Kuba, mam 21 lat, ftm, pochodzę z Krakowa. Przez większość życia byłem uważany i traktowany jak dziewczyna. Od dwóch lat funkcjonuje wśród znajomych jako ja, chłopak.
Długo miałem wątpliwości. Nigdy nie byłem 100% męski i mam sporo cech które potocznie się uważa za żeńskie. Chyba, ze mówimy o artystach i o to tu tak naprawdę chodzi.
Jestem wrażliwszy na emocje i otoczenie. Uwielbiam makijaż na facetach na scenie. Drag queens, muzyków japońskich.
Gdybym już był biologicznie facetem i ktoś by mi kazał nałożyć makijaż i suknie bo będę tworzyć postać sceniczną nie miałbym problemu. A na co dzień czuję się najlepiej w męskich ciuchach wyglądając jak facet.
Najważniejsze jest by odkryć kim się czuje w środku. Nie chodzi w końcu o stereotypowe cechy a poczucie samego siebie.
Interesuje się fotografią, muzyką (głównie visual kei), malarstwem , tworzeniem poezji,i seriale trochę Netflixa, Marvel, DC itp plus tematyka fantastyki
Jestem tu bo się naoglądałem drag race xd i pragnę poznać ludzi podobnych do mnie, nieść wsparcie i miłość bo osoby transseksualne przechodzą wiele i nie zawsze mają wsparcie tak jak ja, a zasługujemy na dużo wsparcia.

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-06, 06:14   

Nemuri, witaj na forum.

Aby na coś zasłużyć najpierw musi być służenie, przysługa, czyn. Samo bycie osobą transpłciową zasług nie daje, tak jak w wojsku nie dają medali za samo bycie córką generała.
 
 
bezob
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-07-06, 13:09   

Ada75 napisał/a:
Nemuri, witaj na forum.

Aby na coś zasłużyć najpierw musi być służenie, przysługa, czyn. Samo bycie osobą transpłciową zasług nie daje, tak jak w wojsku nie dają medali za samo bycie córką generała.


Otóż nie. Czlowiek przez samo bycie człowiekiem zasługuje na szacunek i wsparcie. Nie wiem, z jakiego systemu etycznego wywodzisz swoją opinię, ale jesteś w błędzie.
 
 
 
Nemuri
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-07-06, 14:02   

Well, jak przedmówca, uważam, ze każdy człowiek zasługuje na szacunek i wsparcie, szczególnie jeśli ma problemy. Dlatego też moim życiowym celem jest zostać psychoterapeutą.
A dokładnie wiem jak bardzo osoby transseksualne potrafią cierpieć.
 
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2019-07-06, 14:34   

Cześć Nemuri.
To bardzo szlachetne co mówisz i dobrze widzieć, że są na świecie tacy ludzie jak Ty :)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2019-07-06, 18:17   

Cześć :)
_________________
Freja Draco
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-06, 19:16   

bezob napisał/a:
Ada75 napisał/a:
Nemuri, witaj na forum.

Aby na coś zasłużyć najpierw musi być służenie, przysługa, czyn. Samo bycie osobą transpłciową zasług nie daje, tak jak w wojsku nie dają medali za samo bycie córką generała.


Otóż nie. Czlowiek przez samo bycie człowiekiem zasługuje na szacunek i wsparcie. Nie wiem, z jakiego systemu etycznego wywodzisz swoją opinię, ale jesteś w błędzie.


Z systemu popartego wieloletnim doświadczeniem bezgranicznej sympatii, szacunku i wsparcia dla mnie od innych ludzi.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-07, 05:38   

Ada75, to że inni się tak nie zachowują, to jeszcze nie znaczy że mają rację :P

Nemuri, - cześć :)
_________________
 
 
Prince of Foxes
użytkownik
Prince of Foxes


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 65
Wysłany: 2019-07-08, 14:46   

Cześć i witam :v
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10