Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitanie
Autor Wiadomość
Zośka4123
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 3
  Wysłany: 2019-06-28, 01:24   Powitanie

Cześć! Biologicznie jestem chłopakiem nazywającym się Miłosz (bożee jak ja nie lubię tego imienia). Mam 14 lat. Czuję że jestem osobą transseksualną. Odkąd pamiętam wolałam robić typowo "babskie" rzeczy, np. jako dziecko wolałam bawić się w dziewczyńskie zabawy. Dużo lepiej kontaktuje się z dziewczynami. Ogólnie to zawsze wydawało mi się że z tego wyrosnę, że jestem młoda, ale jest tak od naprawdę długiego czasu. Zdecydowałam się poszukać pomocy tutaj - na forum.
Od małego wychowuję się bez ojca, w tym roku idę do liceum. Uczę się dobrze, nawet bardzo dobrze. Bardzo lubię oglądanie seriali, ostatnio zaczęłam oglądać anime i bardzo mi się spodobało :P Mam dość długie włosy i jak na 14-latka, bardziej damskie rysy twarzy. Mam dość wysoki głos, często porównywany do dziewczyn. Z tych powodów jestem bardzo często brana za dziewczynę, czasami w pierwszej chwili jestem przez to oburzona, ale chwilę później, gdy o tym pomyślę to właściwie mi to odpowiada, a nawet się podoba. Oczywiście, czasami wychodzę z kolegami (mam ich niewiele) ale zazwyczaj jestem wtedy dość zamknięty, a dopiero gdy rozmawiam z koleżankami mogę naprawdę szczerze rozmawiać o swoich uczuciach (właściwie to mam tylko jedną taką prawidziwą, lecz jeszcze z nią nie rozmawiałam o moim prawdziwym "ja"). Niestety nie czuję się na siłach by rozmawiać o tym z mamą i resztą rodziny, boję się że wezmą mnie za totalnego dziwaka, a przez to że często udaję przed nimi takiego "męskiego" to wątpie że w to uwierzą i raczej wezmą za głupi żart.
Dzięki, jeśli komuś chciało się to czytać i życzę miłego dnia :)

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Maerno
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 17
Posty: 82
Wysłany: 2019-06-28, 08:25   

Hej Zośka4123
Tez mam 14 lat :-D .
Chciało się czytać - to nie było aż takie długie
_________________
"Powiedz co to znaczy, gdy ktoś myśli inaczej
I gdy mówi inaczej. Czy to ci nie przeszkadza?"
 
 
Pola
użytkownik
Wolność.


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 12
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2019-07-17, 22:36   

Witaj


Rozumiem co czujesz , Z tego co piszesz
wnioskuję że bardzie czujesz się dziewczyną
Nie bój się tego. Wiesz jesteś szczęściarą piszesz że masz dziewczyńskie
rysy twarzy zazdroszczę
Osz ty:)

Ważne jest to jak siebie odczuwasz psychicznie
twoje poczucie siebie.
Nie wiem jak się ubierasz będąc sama
czy masz taką możliwość
aby ubrać się jak koleżanki

To pomaga .Poczuć się sobą
W jednośći z płcią psychiczną
Spròbuj .

Emocjonalnie jesteś podobna do mnie
Ja też wsròd kolegòw byłam zamknięta w sobie nie czułam się dobrze bo poprostu ich nie rozumiałam,ich widzenia świata
męskich zartòw


Natomiast miałam też kiedyś koleżankę z ktòra czułam się b.dobrze ,nie wiedząc kim jestem wtedy nieznane było pojęcie transeksualizmu mi osobiście ale i w Polsce też. Był to początek 21 w.

Co do relacji z rodzinna to rzeczywiście trudny temat może spróbuj troszkę wyrażać siebie właśnie przez ubiór włączając bardzo symboliczne dodatki typu bransoletka na ręce tak abyś czuła że czujesz się z tym dobrze to też będzie początkiem do jakiejś rozmowy z rodzicami musisz po prostu to wybadać sama raczej nie mówić o tym wprost bez pewności że to zaakceptują.
_________________
Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz. więcej
Albert Einstein
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10