Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Urlop
Autor Wiadomość
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-05, 21:27   Urlop

A ja teraz sie stąd zabieram na.... urlop. Wczasy od braku zaufania, zawzietosci oraz kłamstwa i biernosci ludzi odpowiedzialnych za te forum. Nie żegnam. Wrocę...kiedyś.
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-05, 21:37   

Przykro na to patrzeć, ale właśnie zbieram się do tego samego.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-05, 21:40   

No i robicie dokładnie to czego ona chce.

Cytat:
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-05, 22:20   

Ada75, sorry, ale mam życie i nie mam ani czasu, ani siły emocjonalnej wchodzić się denerwować w internecie na forum, na którym jak widać nie zależy już administracji. I ani Katarzyna, ani ja nie mamy obowiązku cierpieć za ideę i uważam porównanie z cytatem za nieco niesmaczne. Wolę pomagać poza forum i zintegrować się lepiej ze społecznością, do której jest mi bliżej.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-05, 22:35   

jatadosh, zagrałam na emocjach, bo taka jestem. Masz rację, idź swoją drogą.

Discord, tak jak już kiedyś pisałam, jedyną osobą, która to może zmienić jest ... tylko trzeba chcieć i zrozumieć, że szukanie zemsty za ... niszczy szukającego, zemsta dokonana zabija mściciela.

Do czytającej to zapewne ... niszczysz środowisko naturalne w którym funkcjonujesz. Jakiś czas temu było ci tu dobrze, niestety pasożyt zabijając żywiciela z reguły sam ginie.
 
 
Dweitha
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 14
Posty: 11
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2019-06-05, 23:00   

Skąd w was tyle złych emocji? Rozszarpujecie się jak stado wściekłych wilków. Może kilka siekier pomoże?
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2019-06-05, 23:31   

W sumie to wam zazdroszczę, bo jak się ogarnę ze swoimi sprawami, to przyjdzie mi za 2-3 dni posprzątać cały ten ech...
_________________
Freja Draco
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-06-06, 06:17   

Discord napisał/a:
Z drugiej, czy komukolwiek chce się truć sobie życie taką toksyną?

To tylko forum... serio ktoś tu naprawdę przeżywa to co się dzieje? Dla mnie takie forum jest jak film - jak mam czas to sobie zerknę, czasem może nawet się rozemocjonuję tym co widzę na ekranie, ale film się za 1-2 godziny skończy i zostanie tylko wspomnieniem - aż do następnego filmu.
Co by się nie działo, dla mnie zawsze to jest tylko rozrywka :P może nawet większa jak się trafiają do dyskusji takie specyficzne osobniki ;)
_________________
 
 
blondynek
użytkownik
Blondyneczka :-)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 28
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2019-06-06, 06:48   

Też uważam, że nie można za dużo brać sobie do głowy niektórych wpisów. Tym bardziej, że na forum jesteśmy anonimowi i nikt nie wie kto się znajduje po drugiej stronie ekranu. Dopóki nie porozmawiamy z kimś osobiście, nie poznamy kogoś naprawdę to wszystkie wypowiedzi trzeba brać z odpowiednim dystansem. A po za tym wypowiedzi udzielane na forum są tylko poradami a ostatecznie to my sami decydujemy o swoim życiu.
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-06, 07:06   

wendigo, blondynek, "to tylko forum" do momentu, kiedy ktoś zaczyna wynosić informacje z niego, outować użytkowników i sabotować rozprawy sądowe. Zwłaszcza na forum o takiej tematyce z tak delikatnymi sprawami, których wyjście na jaw potrafi zniszczyć ludziom życie. A administracja na widok dowodów odwraca wzrok i mówi "przegrzało was".

Miałem w sumie całą noc, żeby o tym pomyśleć i to na jakiś czas ostatni post na tym forum. Nie mogę się aż tak przejmować bezpieczeństwem obcych ludzi.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-06-08, 00:19   

jatadosh napisał/a:
Nie mogę się aż tak przejmować bezpieczeństwem obcych ludzi.

Zwłaszcza jeśli oni sami się aż tak nie przejmują ;) No bo ok - forum pomocowe forum pomocowym, ale podstawy pewne korzystania z internetu są - np. ochrona swoich danych, których się nie podaje także tutaj...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9