Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej, wszystkim
Autor Wiadomość
CrossStar
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Posty: 2
  Wysłany: 2019-05-27, 15:38   Hej, wszystkim

Hej mam 23 lata i w końcu mam dużą chęć podjęcia kroków w celu spełnienia marzenia. Szukam tutaj wsparcia i pomocy od doświadczonych m/k

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-27, 16:32   

CrossStar, Cześć, a jakie jest twoje marzenie?
 
 
CrossStar
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Posty: 2
Wysłany: 2019-05-27, 16:43   

Jangmi napisał/a:
CrossStar, Cześć, a jakie jest twoje marzenie?


Moim marzeniem jest spełnić się w roli kobiety, poznać mezczyzne z którym będę szczęśliwa.
 
 
Kaia
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 13
Wysłany: 2019-05-27, 18:19   

hej CrossStar, :)
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-27, 21:40   

Ale tu go nie znajdziesz, to nie transrandki.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-27, 22:09   

CrossStar, Więc jedynym wyjściem w takim przypadku jest szybkie zaczęcie HRT (o ile jeszcze go nie zaczęłaś)
Jedyny znany mi lekarz który daje HRT na pierwszej wizycie to Zbigniew Liber.
Tyle w tacie.
Jak coś to mogę zaprowadzić pod gabinet i dotrzeć towarzystwa w poczekalni.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-27, 22:20   

Jangmi, weź nie pier...ol.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-27, 22:23   

Ada75, Jak CrossStar chce się spełnić w roli kobiety to w takim przypadku nie widzę innej opcji niż szybka tranzycja, a ty masz żal że sama jeszcze się nie odważyłaś na tranzycję.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-27, 22:40   

Jangmi, nic nie wiesz o odwadze.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-27, 22:42   

Ada75, Odwaga jest potrzebna do tego by być sobą.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-05-27, 23:03   

Jangmi, jesteś ostatnio przerażająco hiperaktywna. Pigułki z suszonej żaby się skończyły? x:
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-27, 23:17   

Armand, Bywałam aktywniejsza, nie rozumiem co złego napisałam.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-05-28, 00:06   

Jangmi, oceniasz ludzi, chociaż nie przeszłaś w ich butach ani jednego kroku.
Moim zdaniem zachowałaś się podle wobec Ady. Myślisz, że ona nie zdaje sobie sprawy z tego, że każdego dnia płaci za kompromisy do których zmusza ją życie? Weź dorośnij. Do tego latasz po całym forum jak kura z uciętą głową i wysyłasz ludzi do Libera. Ogarnij się zanim komuś zaszkodzisz.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Sara213
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 5
Posty: 46
Wysłany: 2019-05-28, 12:58   

Cześć CrossStar, wszystko na spokojnie. Opowiedz nam może o sobie, kiedy to się zaczęło i wgl. Jak to się odbywa, stosunek do własnej osoby, czyli czy nie czujesz (czy jednak czujesz) się dobrze z własnym ciałem, czy chcesz to wszystko zmienić. Pytaj o wszystko, nie krępuj się :) postaramy się Ci pomóc, przede wszystkim psychicznie na sam początek. W każdym razie witaj na forum ;)
 
 
Sugar
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 22
Posty: 65
Wysłany: 2019-05-29, 05:57   

A później ludzie płaczą że zaczęli tranzycję i robią De... . Ogarnijcie się bycie kobietą to nie tylko noszenie sukieneczek. Wysyłanie ludzi do lekarzy co przepisują pigułki jak leci nie ma głębszego sensu. Refleksja : za dużo internetu i youtuba
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-29, 06:52   

Sugar, ale wypieranie się siebie, bo to tylko "noszenie sukieneczek" też do niczego dobrego nie prowadzi.
 
 
Sugar
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 22
Posty: 65
Wysłany: 2019-05-29, 11:06   

Uwielbiam logikę czepiania się slówek. To moze jeszcze na susan.org zapoznaj się z historiami osób które robią detranzycje. Tym wiele lat na hormonach, po mastektomii (czy jak to się u tym) nazywa, nagle stwierdzają że chcą być znowu dziewczynami. Dziewczyny ts tak samo lata na terminach, po srs, chcą powrotu do męskiej formy.

Znam te fajne historie o osobach trans które siedzą w domach i mimo tego niezłego parkingu boją się wyjść do ludzi, podjąć pracę itp, itd.
Mogę to powtórzyć, bycie kobietą, mężczyzna to nie tylko noszenie : spodni, kiecek i passing.
Pozyjcie jako ta osoba której płeć odczuwanie, bądźcie cały czas wśród ludzi i zobaczycie jak to jest.
Wystarczy poczytać w dziale na powitanie , ile to osób niby coś tam chce, a jak dochodzi co do czego do wysiada. Za dużo cukierkowego życia Gigi niektórzy oglądają.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-05-29, 12:01   

Sugar, może to były osoby gender fluid, ktore były szczęśliwe przez tyle lat, a mimo to w pewnym momencie robią detranzycję.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-05-30, 23:53   

Sugar napisał/a:
Uwielbiam logikę czepiania się slówek. To moze jeszcze na susan.org zapoznaj się z historiami osób które robią detranzycje. Tym wiele lat na hormonach, po mastektomii (czy jak to się u tym) nazywa, nagle stwierdzają że chcą być znowu dziewczynami. Dziewczyny ts tak samo lata na terminach, po srs, chcą powrotu do męskiej formy.

Chętnie bym poczytał historię k/m robiących detranzycję, ciekaw jestem, jak możesz to podrzuć na PW kilka linków.

Cytat:
Pozyjcie jako ta osoba której płeć odczuwanie, bądźcie cały czas wśród ludzi i zobaczycie jak to jest.

uu, powiało grozą ;) tak się zastanawiam kto powinien się bardziej bać, bo w sumie nie wiem kto bardziej jest drapieżny, kobiety czy mężczyźni? ;)
(ale poważnie: nie twierdzę, że nie masz racji, może nawet masz, ale i tak mnie ten fragment w jakiś sposób rozbawił).

Cytat:
Wystarczy poczytać w dziale na powitanie , ile to osób niby coś tam chce, a jak dochodzi co do czego do wysiada.

No ale w jaki sposób miałby to być argument przeciwko tranzycji? :P



Hej CrossStar :)
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-05-31, 12:54   

Arisa napisał/a:
wendigo napisał/a:
Chętnie bym poczytał historię k/m robiących detranzycję, ciekaw jestem, jak możesz to podrzuć na PW kilka linków.
Trans-optymista - ex-transseksualista, ex-bloger? <kot_mrugajacy> To z tych po polsku.

może inny przykład :P

Cytat:
Mniejszym złem jest więc dopuszczać do tranzycji niż tym pozostałym 99% odmawiać.

Masz plusa za to zdanie, zgadzam się całkowicie.
_________________
 
 
Sugar
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 22
Posty: 65
Wysłany: 2019-06-03, 08:40   

Napisałam że na susan.org, jak chcesz, wejdź i poczytaj, nie mam w zwyczaju ludzią podawać wszystkiego na tacy, jak mówią, opcja szukaj nie boli.

Ja nie powiedziałam nigdzie żeby zabraniać zmian, ale uważam że kierowca ie oso y która mowi: czuje się tak i tak do lekarza który przepisuje recepty jak leci, nie jest najlepszym pomysłem.
Wiem że w Polsce brakuje psychologów od tej tematyki, ale czasem można pójść i obgadać temat.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10