Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej
Autor Wiadomość
Kaia
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 13
  Wysłany: 2019-04-24, 00:12   Hej

Hej !

Jestem Kaia, mam 23 lata i postanowiłam wreszcie zrobić coś ze swoim życiem, bo odkąd pamiętam źle się czuję w obecnym ciele. Jakiś rok temu byłam na pierwszej wizycie u dr Robachy, kolejną wizytę miałam mieć w sierpniu, na której niestety mnie nie było (czego bardzo żałuje), bo w międzyczasie wiele się działo m.in. zostawiła mnie dziewczyna, winiłam za to to kim jestem i próbowałam wypierać to z siebie za wszelką cenę, potem jakimś cudem znalazłam nową miłość, którą musiałam małymi kroczkami oswajać z tym kim jestem itd. i tak się złożyło że na wizycie się nie pojawiłam. I przy okazji zapytam czy może wiecie czy mogłabym pójść na drugą wizytę prywatnie bo nie uśmiecha mi się czekać kolejne pół roku na nfz, może ktoś z was ma jakiegoś bezpośredniego maila do dr Robachy bo chciałabym jej się wszystkiego dokładnie dopytać, a przez telefon strasznie się denerwuje.
Mam nadzieję, że forum pomoże mi poradzić sobie z różnymi problemami oraz odpowie mi na pytania na które nie znam odpowiedzi, a z czasem mam nadzieję że ja też będę mogła komuś pomóc. Liczę też że poznam tu fajnych i ciekawych ludzi.
Interesuje się modą i sztuką (głównie graffiti).

Pozdrawiam :]

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-04-24, 00:38   

Witaj, Kaia.
Kaia napisał/a:
może wiecie czy mogłabym pójść na drugą wizytę prywatnie bo nie uśmiecha mi się czekać kolejne pół roku na nfz

Pójść prywatnie zawsze możesz, ale podejrzewam, że będą to niepotrzebnie wydane pieniądze, bo dr Robacha i tak każe umówić wizytę na Sieradzkiej.

Kaia napisał/a:
może ktoś z was ma jakiegoś bezpośredniego maila do dr Robachy bo chciałabym jej się wszystkiego dokładnie dopytać, a przez telefon strasznie się denerwuje.

Maila nie mam i nie sądzę, by ktokolwiek go miał. Jeśli chcesz uzyskać informacje, bezpośrednio od dr Robachy, odnośnie diagnostyki czy leczenia --> patrz wyżej (wizyta na Sieradzkiej), bo telefonicznie też raczej ich nie dostaniesz.
Umawiając się na wizytę, spróbuj wyjaśnić, że okoliczności życiowe nie pozwoliły Ci pojawić się w sierpniu i zapytaj, czy znowu będziesz musiała czekać kolejne pół roku. Może nie będziesz musiała.
_________________
 
 
 
Sara213
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 5
Posty: 46
Wysłany: 2019-04-24, 02:19   

Hej, witaj na forum ;)
 
 
Kaia
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 13
Wysłany: 2019-04-24, 23:04   

Arisa,
To wypieranie tego kim jestem polegało na tym, że okropnie zależało mi na tamtej dziewczynie i chciałam jej za wszelką cenę pokazać że jestem w stanie odrzucić prawdziwe ja i stać się dla niej kimś kogo ona potrzebowała (chłopakiem), z nadzieją, że wtedy do mnie wróci. Choć bardzo się starałam, nie dałam rady. Ta cała sytuacja utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że wiem czego chcę i jestem pewna, że jestem dziewczyną. Więc możesz mi powiedzieć jakiego lekarza masz na myśli.
A co do dr Robachy to raczej sobie ją odpuszczę bo zależy mi na czasie (jak pewnie większości z nas) i kolejne pół roku czekania na dopiero drugą wizytę to zdecydowanie za długo, a o swoim homoseksualiźmie powiedziałam jej na pierwszej wizycie i rzeczywiście czułam, że nie zbyt chyba jej to odpowiadało.

AwryBoy,
Również dziękuję za odpowiedź ;)
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-04-25, 07:54   

Cześć Kaia
Chodzi o doktora Libera. Przyjmuje w Warszawie i Krakowie. Na wizytę raczej nie czeka się zbyt długo, maksymalnie 2 tygodnie. Na pierwszą wizytę przygotuj 350 zł. Wizyta zajmie do godziny czasu. Tylko uważaj, doktor jest dosyć ekscentryczny i ma dziwne poczucie humoru, będzie też cię misgenderował. Na tym pierwszym spotkaniu wypisze ci sporą receptę na hormony, będą cię one kosztowały conajmniej 350 zł (może więcej). [ciach - nawet jeśli w dobrej wierze] albo po prostu napisz na PW do kogoś (np Arisy).
_________________


Nigdy nie trać nadziei
Ostatnio zmieniony przez Freja 2019-04-26, 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-04-25, 09:04   

Kaia, no to napisz do mnie, ja ci dam linka do mojego Discorda.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-25, 17:16   

Arisa napisał/a:
Emilia napisał/a:
Dawki może znajdziesz na forum, albo po prostu napisz na PW do kogoś (np Arisy).
Arisa na PW nie pomaga w kwestrii dawek. Jest to sprzeczne z regulaminem forum. Pomagaj więc sama w tym. Co do dawek Libera (najczęściej przepisuje na dobę 3 estrofemy, 2-3 androcury, 2-4 divigele, 1 danazol + często do tego jeszcze flutamid) to faktycznie prosi się o awarię wątroby (i nie tylko niej). Dawki warto zrewidować i dobrać u endokrynologa.


Po trzech miesiącach stwierdza że skoro nas Danzol nie zabił to można go odstawić i truć tylko Flutamidem który niczego nie daje (nie obniża testo w surowicy) i Androcurem w dawkach wystarczających dla 5 zboczeńców. :D
 
 
Lee Kyung-eun
użytkownik
Kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 36
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-03, 16:16   

Witaj Kaia

Liber też stwierdza, że jeśli słucha się go w kwestii leków i dawek, to będzie miało się dobrze, jeśli ma się odmienne zdanie, to będzie miało się gorzej. Lepiej nie słuchać zbyt dużo, szczególnie kiedy misgenderuje.

Ode mnie wziął 250 zł na pierwszej wizycie, więc bierze różnie.
 
 
Kaia
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 13
Wysłany: 2019-05-04, 15:41   

Dziękuje Lee Kyung-eun :] bd mieć to na uwadze
 
 
Paula
użytkownik
Paula


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-05-04, 23:01   

Jako pacjetka dr Robachy mogę powiedzieć że da się z nią dogadać. Myślę że jeśli odwiedzisz poradnię przy Sieradzkiej i szczerze porozmawiasz, opiszesz swoją sytuację to da się załatwić szybszą wizytę. Panie w rejestracji są naprawdę sympatyczne i starają się pomóc tak jak tylko mogą.
_________________

[/url]
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-05-05, 16:43   

Arisa napisał/a:
Co do cen u niego to rosyjska ruletka - od 150 do 450zł


Myślę, że to zależy od tego ile akurat w danym miesiącu przepie**olił, czy zbiera na wczasy na Fuercie, lub czy musi spłacać chwilówkę.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Lee Kyung-eun
użytkownik
Kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 36
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-06, 12:18   

Dowcipny to ona bywa. Dwukrotnie pod koniec wizyt zapytał mnie, czy mam pieniądze na zapłatę. Oraz mówił, że Dulko na niczym się nie zna, jakby sam Liber był znawcą w temacie leczenia. A jeśli ktoś nie rozumie, co oznacza skrót ZWDPF - M na zaświadczeniu w celach administracyjnych, to może dzwonić do niego. Rozumiem, że 24 h/d jest pod telefonem ; )
 
 
Lee Kyung-eun
użytkownik
Kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 36
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-06, 20:21   

Dulko "zna się" o tyle Arisa, że nie słyszał o praktyce wykonywania badań, poziomu testosteronu czy estradiolu. Przekonuje także, że SRS najlepiej jest robić w Polsce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11