Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitanie i przedstawienie
Autor Wiadomość
niemozliwe
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 1
Wysłany: 2019-04-16, 05:15   Powitanie i przedstawienie

Wiele lat temu - nim czas mnie dogonił - byłem szczupły i miałem długie włosy, wiele osób myliło mnie wtedy z kobietą/dziewczyną.
W jakiś sposób mnie to już wtedy jarało, ale nie mieściło mi się w głowie, że da się jakkolwiek godzić coś takiego z byciem raczej osobą heteroseksualną.
Wypierałem to z głowy najmocniej jak potrafiłem, choć mimo iż samo męskie ciało raczej mnie obrzydzało, to wciąż wśród filmów dla dorosłych przodowały u mnie te gdzie co najmniej jedna postać była "panią z dodatkiem".

Minęło parę lat, zainteresowanie "waniliowym" seksem mocno spadło.
Minąwszy trochę ponad rok temu próg ćwierćwiecza, ku własnemu zaskoczeniu dostrzegłem, że znalazłem się w miejscu gdzie z kolesia z wieczną niedowagą i długimi włosami wyewoluowałem w kogoś z zakolami, gniazdem z tyłu i brzuchem piwnym przy ogólnej chyba dość niskiej wadzę 70kg/180cm,
Jeszcze nie tak dawno temu nie przejmowałem się tym szczególnie.

Po drodze przez ostatni czas nabyłem dużo fetyszy, chociażby ten męskiego pasa cnoty i Female Lead Relationship. (zdjęcia z napisami strasznie sprały mi kopułę). Jakieś peggingi i crossdresserzy/transetki nigdy nie wyparowały z okręgu moich zainteresowań, ale to także się mocno nasiliło.

Koniec końców pewnego dnia (parę miesięcy temu) stwierdziłem, że nie będę się oszukiwał i zakupiłem dość spory asortyment akcesoriów do BDSM, a dodatkowo jakieś rajstopy z otwartym kroczem, strój jednoczęściowy też z otwartym kroczem i jeden top.

Kiedy zacząłem się zabawiać w pasie cnoty przebrany, chyba bardziej od czegokolwiek innego, podobało mi się to w co jestem ubrany.
Mam mętlik w głowie, bo wiem teraz że to jest dla mnie najciekawsza rzecz.

Nie będę kłamał od zawsze uważałem, że ciało kobiety i damskie stroje są miliard razy piękniejsze od męskich i sam chciałem się w takowe możliwie często przyodziewać - jednocześnie wciąż patrząc na siebie nie widzę kobiety.

Dopiero teraz będąc rekordowo długo wolnym (miałem w swoim życiu kilka waniliowych-hetero związków w tym dłuższe niż krótsze i nic poza tym) nie czułem aby cokolwiek miało mi przeszkodzić w realizacji tego i owego.

To musiało się tak skończyć i po tych przeżyciach zapragnąłem być kobiecym.
Z dnia na dzień myślę o tym coraz poważniej.
Znając siebie mam wrażenie, że po następnej wypłacie wykupię pół aliexpress.
Zresztą świeżo co (ledwie półtorej tygodnia) zacząłem biegać, by pozbyć się zbędnego brzucha, a dzisiaj ogoliłem więcej ciała niż kiedykolwiek - choć wciąż tyle, że zza krótkiego rękawka wychodziłoby owłosienie.

Założyłem tu konto gdyż chcę dowiedzieć się wszystkiego co możliwe o tym jak zacząć przygodę z feminizacją, jakich błędów unikać itd.

Wiem, że czasu nie cofnę i wiele razy lata temu czytałem o tym ile dają hormony po, a ile przed/w trakcie okresu dojrzewania.

W związku z tym, że nie stać mnie na wrzucenie milionów w jakieś niesamowite rzeczy polepszające transformację, a boję się stania się osobą zbyt "pomiędzy" (choć sam miedzy innymi takie cenie) to pewnie zaczynał będę wyłącznie od przebierania się i malowania.

Może kiedyś trafię na kamerkę, ale najchętniej gdzieś gdzie nikt nie pozna nawet mojej narodowości.

Co do znajomości z internetu, cenie je sobie, ale mają dużo niższy priorytet niż te namacalne.

Na co dzień mieszkam w Gdańsku i jeżeli miałbym kogoś stąd kiedyś bliżej poznać, to najchętniej kogoś z aglomeracji Trójmiejskiej.

To by było na tyle :-D
Witam was wszystkich

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-16, 05:41   Re: Powitanie i przedstawienie

No cześć :)
Twój post przypomniał mi, że miałem zrobić podobne zakupy w Chinach :mrgreen: ale nie wiedziałem że Aliexpress też ma taki ciekawy asortyment :P
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-16, 06:57   

Cześć.

Na twoim miejscu nie spieszyła bym się z pakowaniem w szufladkę. Co się miało stać to już się stało, a w tej chwili za dużo w tobie emocji. Jak opadną, spokojnie pomyślisz o dalszych krokach. Możliwości masz wiele, forum, psycholog, seksuolog, grupy....

No i na Ozyrysa, 26 lat, trochę tłuszczu, łysina nie są żadną przeszkodą. Nie sforsuj tylko za nadto stawów zbyt intensywnym bieganiem, by jak ci dojdzie fetysz wysokich obcasów móc z niego skorzystać.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-04-16, 10:52   

Kurde, piszesz jakbyś miał 50 lat, a tu próg ćwierćwiecza?!?! Weźcie zluzujcie z tym smarkacze. Co zrobicie jak będziecie po 30-tce? Położycie się do trumny?

Witaj na forum.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Monika222
użytkownik
Lubie być nią


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 39
Wysłany: 2019-04-19, 13:26   

Wyrzucić z diety cukier i na samym tym można sporo schudnąć.
_________________
Zapraszam do rozmów na GG (49581812)
 
 
 
Hyacinth
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-19, 14:28   

Monika222 napisał/a:
Wyrzucić z diety cukier i na samym tym można sporo schudnąć.

Niejedzenie warzyw i owoców to raczej nie jest dobry pomysł ;)
 
 
MorganLockedman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-21, 09:56   

Witaj!
Też się lubuję w tematyce chastity 8-)
A jeśli chodzi o zrzucenie wagi, to wystarczy, że obliczysz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i będziesz jadł mniej ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9