Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Co uzgodnić w liście coming-outowym? + kilka pytań.
Autor Wiadomość
Bandito
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 45
Wysłany: 2019-03-29, 19:18   Co uzgodnić w liście coming-outowym? + kilka pytań.

Tak jak wyżej, i ...

1. Jak mniej więcej o wszystkim napisać, wyjaśnić, ale jednocześnie dając znać, że to nie jest koniec świata. By nie było wielce stresu i "O boże co teraz!?".

2. Czy zagłębiać się zupełnie w temat i WSZYSTKO wyjaśnić czy jednak zostawić trochę na rozmowę? Bo w rozmowie by mi się wszystko pogmatwało więc myślę, że najlepiej byłoby gdyby napisać wszystko lecz zostawić kwestię wybranego imienia (bo chcę wybrać z rodzicami) i ewentualnie odpowiadać jakby ktoś miał jakieś pytania, no ale nie wiem więc się was pytam : P

3. Odesłać jeszcze rodzica do jakiegoś poufnego linku opisującego sprawę po profesjonalnemu czy jednak zostawić wszystko by opisać to własnymi słowami?

4. Jak powiedzieć, że oczekuję również wsparcia pieniężnego bez jeszcze większego końca świata i zagłady? (Mam zamiar dokładać się za wszystkie pieniądze jakie mam i będę dostawał, lecz rodzice spłacają kilka moich rzeczy i to nie jakichś za marne grosze więc czy aby to było wystarczająco?)

5. Jak nie umrzeć na zawał serca kiedy wrócę do domu po odczytaniu przez rodzica listu i konieczności rozmowy? (Może nie konieczności ale wolę mieć już wszystko za sobą)

6. Czy uwzględniać w liście efekty uboczne tranzycji czy jednak nie, i zabrać się za to potem w trakcie ewentualnych pytań czy niedomówień?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-03-30, 00:30   

1. może dodaj coś w rodzaju: "na szczęście medycyna dziś już sobie radzi z tym całkiem nieźle" ;)
2. więc napisz tyle, ile uznasz za stosowne i dodaj że jesteś otwarty na pytania.
3. zależy co uważasz lepiej do rodzica trafi... jakaś już opisana profesjonalnie definicja w sumie może na wielu podziałać bardziej...
4. szczerze mówiąc tego bym nie mówił, tylko liczył, że jak zrozumieją, to sami będą chcieli pomóc... ewentualnie możesz ubrać to w jakieś takie słowa, że procedura jest droga i martwisz się jak sobie z tym poradzisz finansowo.
5. tu to nie wiem ;) ale jeśli nie zadzwonią do Ciebie jeszcze w trakcie Twojej nieobecności, to chyba już powrotem nie musisz się aż tak przejmować ;)
6. chybabym nie straszył tak na wstępie... (ale w sumie jakie efekty uboczne tranzycji k/m są takie straszne niby?)
_________________
 
 
Bandito
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 45
Wysłany: 2019-04-04, 16:36   

wendigo, Dzięki, bardzo się przyda bo właśnie piszę a list zostanie przeczytany jutro (jednocześnie się cieszę i jestem przerażony)
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-04-07, 13:40   

Do kogo adresowany jest list?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11