Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezultaty tranzycji.
Autor Wiadomość
Derepe
użytkownik
Fire Meet Gasoline


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 41
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-03-24, 21:09   Rezultaty tranzycji.

Cześć.

Ciekawi mnie czy cienkie czarne włosy na ciele "zanikają" od brania żeńskich hormonów i jak było u was.
Też ciekawi mnie temat piersi, czyli w jakim czasie wam urosły.
I czy możliwe jest żeby szczupłej osobie "wyrosła" miseczka B?
Wiem, że pytania co do piersi już były, ale liczę na to, że są z nami dziewczyny, które jeszcze sie nie wypowiadały i wypowiedzą sie teraz.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-03-24, 23:24   

Derepe napisał/a:

Ciekawi mnie czy cienkie czarne włosy na ciele "zanikają" od brania żeńskich hormonów i jak było u was.


Cis kobiety też mają owłosienie na całym ciele. Tylko zwykle mniej intensywne niż cis mężczyźni. Więc raczej nie sądzę, że na hormonach znikną do zera.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-25, 13:33   

Derepe, przed HRT miałam ciemne i gęste owłosienie na nogach i po kilku miesiącach zmieniło się w delikatniejsze blond włoski, podobnie pod pachami. Dużo wolniej też rosną.
Ja akurat jestem bardzo chuda i co prawda na hormonach przytyłam z kilka kilo ale nadal mam niedowagę. Obecnie po prawie 2 latach mam miseczkę A. Ale widzę zmiany związane z redystrybucją tłuszczu, zmienił mi się kształt twarzy, przytyłam w udach i biodrach i zrobiła mi się talia. Także nawet jak jesteś szczupła to mogą u Ciebie zajść zmiany w tym zakresie.
_________________
 
 
Dalila
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 5
Posty: 103
Skąd: Nibylandia
Wysłany: 2019-03-25, 14:10   

Arisa, jak udało Ci się osiągnąć taki rozmiar. Podziel się swoją wiedzą, proszę. :( Ja to bym chciała chociaż, żeby moje zrobiły się pełniejsze i okrągłe;/
_________________
"Żyjemy tak, jak śnimy -samotnie."
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2019-03-29, 14:01   

Dobre efekty daje fotoepilacja IPL+RF , mnie profesor Rachoń z gdańska zmienił obciążający Androcur na Spironol + Avodart dutasteryd, zmienił diete eliminacja cukru. Zaczełełam chodzić do niego 2 lata po SRS - zmienił leki na mniej obciążające i kazał odstawić curkier. Po 3 latach leczenia + fotoepilacja IPL+RF. Raz na 3 miechy zgolę meszek. Noszę miniówki i krótki rękaw. A wcześniej tylko dlugię spodnie nawet w upały. Kiedyś koleżanka do mnie: ty wogule nie masz włosów :lol: :lol: :lol: i było to w 2014 r. Efekt utrzymany do dziś.
Co do piersi miałam małe B obecnie po implantach F.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 9