Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Binder z gc2b się rozciągnął
Autor Wiadomość
darthruddy
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 9
Wysłany: 2019-02-14, 20:27   Binder z gc2b się rozciągnął

Cześć wszystkim, pisałem tu ylko raz ale już mniej więcej doszedłem do tego kim jestem.
Jakiś tydzień przyszedł do mnie mój pierwszy binder, wybrałem ten krótki z gc2b, i byłem przeszczęśliwy aż do przedwczoraj. Otóż zdałem sobie sprawę, że on serio się rozciągnął, bo zacząłem to zauważać już wcześniej ale myślałem, że przesadzam. Niestety binder rozciągnął się trochę na plecach, materiał zrobił się tam lekko szorstki zamiast śliski jak wcześniej ale jak się go tak mocno "wygłaszcze" to znowu robi się śliski.
Wcześniej gdy nosiłem binder moja klatka piersiowa była dość mocno płaska (od dołu był lekki okrągły zaryz piersi) a przede wszystkim twarda prawie jak u faceta. Teraz mogę przez binder ugniatać biust w każdym miejscu. Jak mam koszulkę to jakoś tego nie widać bardzo, ale nie daje mi to spokoju.
Myślałem, że bindery z gc2b są bardzo dobre, wszędzie są zachwalane jako te najlepsze, a tu takie coś :/
Jak wybierałem rozmiar wyszedł mi ostatni centymetr dla XS w biuście, ale pięć centymetrów w ramionach było już w rozmiarze S i zgodnie z instrukcją na stronie wziąłem S.
Nie nosiłem go dużo, a przed wysiłkiem go ściągałem, bo myślałem że przedłużę jego żywotność. Pierwszy raz ubrałem go w piątek ale tylko na dwie godziny, w weekend nosiłem po 4-5, w poniedziałek na 4h, wtorek i środa po 5h i dziś najdłużej bo 6. Był prawny raz, we wtorek i ręcznie, nie wykręcałem go.
Miał ktoś z was tak z binderem z tej firmy? Czy będzie się dalej rozciągał czy już zostanie tak jak jest?
Nie ukrywam, że bardzo mi na nim zależy, już od dwóch lat planowałem jego zakup, wydałem na niego trochę i chcę żeby posłużył trochę dłużej. Kolejny miałem kupować przed wakacjami do pływania.
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2019-02-15, 09:51   

Ja używam binderów z gc2b i bardzo sobie ich chwalę. Mój binder żyje ze mną dobry 3 rok i poza drobnymi rozciągnięciami, nadal służy bez zarzutu.

Najlepiej by było gdybyś skontaktował się z producentem. Może dostałeś felerny, bo jednak żeby tak szybko się rozciągnął to bardzo dziwne. Wiadomo, każdy używany binder się trochę rozciągnie podczas używania, ale po tygodniu to trochę za szybko.
Tak z ciekawości, rozciągnięcia są we włóknach pionowo?
 
 
darthruddy
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 9
Wysłany: 2019-02-15, 13:59   

Discord napisał/a:
Ja używam binderów z gc2b i bardzo sobie ich chwalę. Mój binder żyje ze mną dobry 3 rok i poza drobnymi rozciągnięciami, nadal służy bez zarzutu.

Najlepiej by było gdybyś skontaktował się z producentem. Może dostałeś felerny, bo jednak żeby tak szybko się rozciągnął to bardzo dziwne. Wiadomo, każdy używany binder się trochę rozciągnie podczas używania, ale po tygodniu to trochę za szybko.
Tak z ciekawości, rozciągnięcia są we włóknach pionowo?

Chyba tak, nie znam się ale z tyłu ten rozciągliwy materiał jakby "wisi", zamiast być prosty jak z przodu to zrobił się półokrągły i wisi w dół. Też mi się wydaje, że to trochę za szybko.
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2019-02-15, 14:30   

To faktycznie za szybko się rozciągnął. Mój po trzech latach używania codziennie nie zwisa nigdzie.
Zrób zdjęcia i napisz do producenta.
Sprawdź też czy żadne szwy nie poszły w środku.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-02-17, 10:44   

A jak zakładasz binder?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2019-02-17, 12:57   

Z tylu binder nie ma sztywnego podszycia zeby moc oddychac i go ubrac, dlatego to musi pozostac rozciagliwy.. Tyl sie rozciaga z czasem od noszenia, taki material ze z czasem traci wlasciwosci.. Ale Tobie faktycznie cos za szybko to sie stalo, nie wiem. Ja nosze swoje latami.. Powiedzmy te najstarsze używam gdy nie potrzebuje mocno scisnac.. I niektore najbar :evil: dziej rozlazle po prostu sam zwezylem na zakladke na bokach.. Dodatkowo przez lata zmniejszylem rozmiar zamawiany..najpierw polecano mi XL teraz zamawiam M i ubieram tylko na wymagajace mega flat klaty okolicznosci
 
 
snapesnapesever
użytkownik
Raffaello


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 61
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2019-02-19, 20:08   

to moze byc kwestia rozmiaru, jestesmy chyba w dosc podobnej sytuacji - nosilem binder z g2cb, rozmiar S, jakies 5 dni, klate moge pod nim ukladac jak chce i w ogole nie czuje na sobie tego materialu, miejscami jakby zrobil sie luzny i odstaje....takze to chyba kwestia rozmiaru i trzeba bylo wziac XS
_________________
"Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy. "
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2019-02-19, 22:53   

..jak az odstaje to byc moze piekły nicie przeszyc, ktore sa elastyczne ale do granicy.. I jak pekna to nie trzyma ksztaltu i robi sie falbana z materiału..
 
 
darthruddy
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 9
Wysłany: 2019-02-21, 19:06   

Armand napisał/a:
A jak zakładasz binder?

Tak zwyczajnie przez głowę i potem go naciągam, staram się go na siłę nie ciągnąć zwłaszcza tam z tyłu gdzie się rozciąga.
Rozmiar mam na pewno dobry, wziąłem nawet trochę większy, bo byłem na granicy rozmiarów. Nitki wszystkie są w porządku, nic im się nie dzieje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9