Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem włossingową jawno grzesznicą.
Autor Wiadomość
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 03:37   Jestem włossingową jawno grzesznicą.

Popełniam obecnie masę ciężkich włossingowych grzechów, a mój cel to krwista czysta i soczysta czerwień włosów, DEATH.
Dodam jeszcze fakt że najpierw miałam ostrą fazę na białe włosy (co praktycznie osiągnęłam)
faza trwała aż zapadłam na #FanGrellizm.
I teraz będę sobie szczelała kolora na włosacze (bez rozjaśniacza na szczęście) aż do uzyskania soczystej czerwieni.
 
 
Hyacinth
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 04:15   

Ja też włosinguję. Jesteś na grupie na FB? Koniecznie dołącz, dla mnie to była kompletna podstawa. Od kiedy zacząłem robić z włosami coś więcej niż mycie byle jakim szamponem z Rossmana, włosy mi się wygładziły i nie wyglądam już jak Kudłaty ze Scooby Doo. A pielęgnacja była o tyle konieczna, że mam włosy do połowy pleców i przez większość życia przypominałem człowieka porażonego przed sekundą piorunem.

Czerwień też da się osiągnąć, choć nie arielkową. Czerwona henna zmieszana z rubią i paroma innymi ziółkami potrafi dać naprawdę wow efekty, może czas, żebyś zapoznała się bliżej z tematem ;)
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 04:22   

Hyacinth, Ale ja chcę taką czerwień:

Jestem na więcej niż 100% pewna że bez chemi nie mam nawet co śnić o takim kolorze.
 
 
Hyacinth
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 04:51   

Chcesz być Grellem?
No cóż, ludzie mają różne życzenia...

Żeby uzyskać taki kolor, przed położeniem jakiegokolwiek tonera/farby/czegokolwiek musiałabyś silnie rozjaśnić, bo tak sztuczny odcień wyjdzie jedynie na włosie pozbawionym barwnika albo z jego znikomą ilością. Wiesz, czym to się kończy, prawda? Fatalnym stanem włosów. Co ci po takim kolorze, jeśli włosy będą sianem?
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 06:45   

A kończąc offtopiczenie, dalsze Redspiracje włosowe:

Ostatnio zmieniony przez 2019-01-22, 06:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 06:51   

Kolor fajny. Z 500-600 zł i dobry fryzjer i materiały. To może da się wyjść z domu bez czapki...
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 06:53   

Katarzyna, Ale chyba sama dam radę sę strzelić kolora?
Jak włosy są całkowicie rozjaśnione i będę strzelała na nie barwnika.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 07:06   

 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 07:24   

Arisa, Myślę że kiedyś razem pojedziemy i strzelimy się na azjatki razem z Chin-Sun oczywiście, 3 pacjentki z polski.
Że tak śpiewnę: Byłyśmy trzy, w każdej z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel, żeby za parę lat...
Ostatnio zmieniony przez 2019-01-22, 07:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 07:29   

Arisa, Azjatki strzelają sobię naprawdę wiele kolorów na włosy:



A taki kolor jak ty masz to miewają czasem naturalnie, chociaż częściej jednak czarny, ale odcienie brązu i super rzadko rudawy też miewają azjatki bez domieszek krwi zachodniej.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 07:34   

Hyuna jest taka piękna, czekam niecierpliwie na moje tatho hokery (pewnie źle napisałam) z Aliexpressa, cała paleta różnych barw za 5pln i to bez lipy bo była masa fotek klientów (a w Krakowie chcą za jednego 25pln)
Tylko zawaliłam podając kod pocztowy, z doświadczenia wiem że dotrze, tylko będę czekała i czekała.
I zabawne jest to że pozamawiałam jak miałam pracę na czarno, a teraz potrzeba mi kasy szukam pracy na umowę a tu przychodzą mi rzeczy, co prawda groszowe drobiazgi ale jednak gdybym była bardziej gospodarna i oszczędziła kasę, było by na strzelenie raz laserem zanim zarost całkowicie zjaśniał
 
 
Hyacinth
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 07:47   

Raczej idolki sobie takie strzelaja, ewentualnie gwiazdki internetowe, bo w samej Azji ze świecą szukać kobiet o takich włosach ;) Nikt do pracy nie przyjmie, bo scisły dresscode, a w Chinach, na Tajwanie, Singapurze, Japonii jak zasady, to zasady i kuniec kropka. W szkole też się nie poszaleje, bo również dresscode. Często nie można mieć nawet włosów o jakiejś tam długości (albo trzeba je nosić wtedy związane, zależy od szkoly), a co dopiero mowa o farbowaniu.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 07:49   

Jangmi napisał/a:
Katarzyna, Ale chyba sama dam radę sę strzelić kolora?
Jak włosy są całkowicie rozjaśnione i będę strzelała na nie barwnika.


Aaa niee wieeem. Ja bym polazła do fryzjera. Jak masz wyprawę to czemu nie.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 07:56   

Hyacinth, No dobra, niebieski może nie, ale w korei chodzą kobiety z: blądami, rudościami, nawet srebrne włosy do pracy.
A co idolki to nie zwykłe kobiety?
Chyba z takim ładnym ciemno krwistym kolorkiem wezmą mnie do kerfa
(w tarnowskich widziałam w kerfie K/Ma lub butch lezbijkę ze zmieniającymi się włosami we wszystkie kolory tęczy)?
Ostatnio zmieniony przez 2019-01-22, 07:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 08:01   

Arisa, Ale to nie krzyczący Arielkowy, tylko

Najbardziej ekstrawagamcki kolor z randomowych.
I zawszę można do pracy iśc w moim czarnym wigu (co prawda zaczął zdychaći wołać o pomstę do nieba).
 
 
Hyacinth
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 08:06   

Jangmi napisał/a:
Hyacinth, No dobra, niebieski może nie, ale w korei chodzą kobiety z: blądami, rudościami, nawet srebrne włosy do pracy.

Przyznam, że o Korei nie wiem nic, ale mówiłaś ogólnie "Azjatki, a nie "Koreanki". :)
Jangmi napisał/a:
A co idolki to nie zwykłe kobiety?

Hm, no zwykłe to one nie są ze względu na specyfikę swojej pracy, gdzie pewien look jest wręcz pożądany. Niemniej jednak jest to look, którego nie ujrzysz u 99, 9% reszty społeczeństwa ze względu na panujące zasady, jakie z kolei nie tycza się show biznesu, bo ten ma własne.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 08:15   

A co do mojego wiga, spełnił on swoją rolę kiedy był naprawdę potrzebny, ale teraz: był kręcony a jest prosty, ma o 3/4 mniej objętości, był długi a jest małym bobem(końce sie puszyły) i koronkowy przód poszedł w... i wig stał się u shape wigiem i żeby go nosić musiała bym strzelić czarny na włosy (kaput) ale jest jescze blondie wig który oddałam Chin-Sun i z racji że ni razu go nie nosiła jest jak nowy, może mi będzie pożyczała do pracy gdyby pracodawca miał wąty do czasu aż kupię mowy?
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 08:19   

Arisa, A jak pójdę na kompromis i strzelę taki kolor tylko na tyle ciemny by uchodził w pracy?
Jak myślisz na ile musi być ciemny by ujść?
Obecnie mam ciepły popiel.
 
 
Hyacinth
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 08:26   

Jangmi, a o jakiej pracy myślisz? Bo szczerze ja np. widuję w swojej Biedronce kobiety z wściekle czerwonymi włosami czy nawet kolczykami na twarzach, więc to zależy od specyfiki zawodu. W takim biurze trzeba wyglądać schludnie i skromnie, tak samo w zawodach publicznego zaufania. Ja kocham tatuaże, ale zrobienie np. rękawa byłoby dużym utrudnieniem dla budowania kariery (niestety), dlatego zamiast tego pokryłem plecy.

Trzeba wiedzieć, na co można sobie pozwolić i ewentualnie pójść na kompromis.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 08:31   

Jangmi, co Ty najlepszego zrobiłaś, wywabiłaś barwnik z włosów? Przecież włosy się od tego potwornie niszczą. Normalnie, żeby osiągnąć kolor czerwony, poleciłbym hennę jak reszta, ale w tym momencie, to chyba już wszystko jedno... Henna nie niszczy włosów, jest wręcz odżywką.

Hyacinth napisał/a:
Ja też go widzę jako kaema, ale jest duża grupa ludzi, która twierdzi, że to kobieta i że do życia jako facet zmusiła ją sytuacja życiowa, a nie identyfikacja płciowa.

Ale ja też odnoszę takie wrażenie, że on uważa, że udaje. Chociaż co ja tam wiem, nie czytałem mangi. Zakochałem się w Kanekim -> jednak jestem dziewczyną. Co to za wniosek? Skoro już doszedł do takiego etapu, że żyje jako mężczyzna, chyba powinien mieć przepracowany ten temat?
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 08:35   

Sven, No z M/K i K/M w anime/mandze tak to już bywa, co nie zmienia faktu że on to K/M a Grell to M/K i takie są suche kanoniczne fakty.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 15:41   

A ja często mam wrażenie, że wprawiam ludzi w dyskomfort. Może dlatego, że sobie wyobrażają, że coś im podmieniło sprzęt, albo jakimś przypadkiem przebrano ich za drugą płeć i ich to przeraża? Na szczęście nie mam takiej dysforii jak oni :-p
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-24, 01:42   

Arisa, proste, nakładasz na twarz w wielu miejscach równomiernie usiane małe kropeczki kremu BB i rozklepujesz klepiąc lekko opuszkami palców.
Brwi można delikatnie maskarą w preferowanym kolorze podkreślić, do tego rzęsy i to by było na tyle.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-30, 01:39   

Mam wreszcie kolor jaki chciałam i jestem cała happy, będę taka do chwili aż mi się nie znudzi, ale póki co i can't stop fangrelling.
i dodam że do rozjaśniacza to ja od dawma nawet nie podeszłam i nie mam zamiaru, a co mi tam może być ombre: krwista czerwień i ciemniejsze odrosty.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-30, 02:07   

Arisa, Ale to co HRT zdziałało to by mi nie minęło, by zostać shinigami to musiała bym się sama zabić.
W Kuroshitsuji był miecz który zadaje demonom nigdy nie gojące się rany (możę na shinigami też działa?)
Pisanie o fikcji jakby była prawdą jest cool.
Odkryłam że piszę posty jak jakaś 13 letnia fanka anime a nie jak 19 latka.
Czemu moje zdania są zawsze sformułowane tak jakbym miała 13 lat?
Jestem stasznie irytująca, ale bywam też cute.
Udawanie w miare dorosłej osoby w realnym życiu czasem mi wychodzi, z wirtualnym życiem jest niestety gorzej.
Ostatnio zmieniony przez 2019-01-30, 03:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nina8536
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-30, 08:13   

Arisa napisał/a:
MOV AX, 13h
INT 10h


Arisa, w tym momencie nie wszyscy mogą zrozumieć żart :)
Podobnie jak poniższy (ciekawe czy rozpoznasz co to ):)

01 Age PIC S9 VALUE 13.
01 NewAge PIC S9.
...
MOVE Age TO NewAge.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-01-30, 09:27   

Mówienie samej o sobie, że się jest cute jest dziwaczne...
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-30, 11:19   Re: Jestem włossingową jawno grzesznicą.

Jangmi napisał/a:
Popełniam obecnie masę ciężkich włossingowych grzechów, a mój cel to krwista czysta i soczysta czerwień włosów, DEATH.
Dodam jeszcze fakt że najpierw miałam ostrą fazę na białe włosy (co praktycznie osiągnęłam)
faza trwała aż zapadłam na #FanGrellizm.
I teraz będę sobie szczelała kolora na włosacze (bez rozjaśniacza na szczęście) aż do uzyskania soczystej czerwieni.



Piszesz jak moja jedenastoletnia córka. Pora wyjść do ludzi, wyrwać się z wygodnej izolacji.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-01-30, 15:11   

Arisa, nie wiem co to i nie zależy mi, by się dowiedzieć.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-30, 18:27   

Armand, Dziwniejsze jest mówienie o sobie że jest się sexy (nie mówię bo nie jestem).
Katarzyna, Ależ ja się wyrywam do ludzi, po za tym ja mam wiele twarzy, takie 50 twarzy Wiktori.
A co do moich włosów, strzelę se chyba jakieś szybkie olejowanko.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-01-30, 19:36   

Armand napisał/a:
Mówienie samej o sobie, że się jest cute jest dziwaczne...

A ja myślę, że jest... cute :D

Katarzyna napisał/a:
Piszesz jak moja jedenastoletnia córka. Pora wyjść do ludzi, wyrwać się z wygodnej izolacji.

Ale ona to robi w taki pozytywny sposób :) nie wiem, jakoś nie jest irytująca, tylko wręcz przypomina nam, żeby odnaleźć w sobie to wewnętrzne dziecko :P przynajmniej ja to tak czuję :)
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-30, 19:42   

wendigo napisał/a:
Ale ona to robi w taki pozytywny sposób nie wiem, jakoś nie jest irytująca, tylko wręcz przypomina nam, żeby odnaleźć w sobie to wewnętrzne dziecko przynajmniej ja to tak czuję


Nie tylko ty, martwię się o to czy ktoś tej dziecięcej naiwności nie wykorzysta. :(
 
 
Hyacinth
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-30, 19:46   

wendigo napisał/a:
Armand napisał/a:
Mówienie samej o sobie, że się jest cute jest dziwaczne...

A ja myślę, że jest... cute :D

Potwierdzam :mrgreen:
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-30, 20:40   

wendigo napisał/a:
Armand napisał/a:
Mówienie samej o sobie, że się jest cute jest dziwaczne...

A ja myślę, że jest... cute :D

Katarzyna napisał/a:
Piszesz jak moja jedenastoletnia córka. Pora wyjść do ludzi, wyrwać się z wygodnej izolacji.

Ale ona to robi w taki pozytywny sposób :) nie wiem, jakoś nie jest irytująca, tylko wręcz przypomina nam, żeby odnaleźć w sobie to wewnętrzne dziecko :P przynajmniej ja to tak czuję :)


Moja córka też jest pozytywna. :) Aaaa... w sumie czepiam się. Może Jangmi sobie pisać... wczoraj miałam sesję u psychologa która przyprawiła mnie o płacz... niee no Jangmi to taka śmieszka... ok ok
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-31, 04:05   

Ada75 napisał/a:
wendigo napisał/a:
Ale ona to robi w taki pozytywny sposób nie wiem, jakoś nie jest irytująca, tylko wręcz przypomina nam, żeby odnaleźć w sobie to wewnętrzne dziecko przynajmniej ja to tak czuję


Nie tylko ty, martwię się o to czy ktoś tej dziecięcej naiwności nie wykorzysta. :(

Poza dziecięcą i naiwną stroną mam też sporo innych twarzy, potrafię być: pozbawiona złudzeń, uparta, zgorzkniała, nieustępliwa, "zdzirowata", itp.
 
 
Lee Kyung-eun
użytkownik
Kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 36
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-02-26, 22:25   

Arisa napisał/a:
Hyacinth napisał/a:
ale mówiłaś ogólnie "Azjatki, a nie "Koreanki".
Widzisz lisku, bo ona będzie robić się na Koreankę, ja na Chinkę (choć głosem mi bliżej do Japonki).

Też zamierzam zrobić się na Koreankę, w końcu z Koreą wiążę plany przyszłościowe.

@Arisa Dzięki Tobie przekonałam się ostatecznie do noszenia grzywki, a dzięki jednej TS-ce do naturalnego palonego blondu.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-26, 22:57   

Arisa napisał/a:
<kot_wesoly>


BOBCAT
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13