Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się po raz pierwszy ujawnić?
Autor Wiadomość
Ben1992
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 11
Posty: 75
Wysłany: 2019-01-11, 23:45   Jak się po raz pierwszy ujawnić?

Pomimo mojego zaawansowanego wieku (26 l.) Nikt jeszcze o mnie nie wie. Nie było dotąd osoby, której chciałem to powiedzieć. Rodzina wiem, że nie zrozumie i będą mi to wytykać przy każdej kłótni a na wsparcie nie mam co liczyć więc nie widzę sensu. Jest jednak ktoś komu chce a nawet muszę o tym powiedzieć, to bardzo mądra i raczej tolerancyjna osoba, która myślę że się wszystkiego domyśla. Jest też przeze mnie rozpatrywana jako kandydatka do związku. Stąd pytanie jak i kiedy najlepiej powiedzieć?
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-01-12, 00:53   

Z tego co widzę po Twoich wcześniejszych postach, Ty naprawdę oszalałeś na jej punkcie :lol: W gruncie rzeczy to dobrze, bo widać że jest to uczucie szczere.

Ale do rzeczy, myślę że to zależy od tego jak długo jesteś na HRT i jaki masz passing. Zazwyczaj łatwiej jest wyjaśnić cisowi że jest się trans kiedy już się funkcjonuje w płci odczuwalnej.

Jeśli nadal funkcjonujesz na co dzień jako kobieta, to może być ciężej. Nawet jeśli jest wyrozumiała i tolerancyjna może się poczuć jakby była lesbijką.

Ja na twoim miejscu zaprzyjaźniłabym się z nią, tak naprawdę blisko. Potem bym powoli wyjaśniała kim się czuję. Wiesz, żeby to nie był jakiś olbrzymi szok z którym sobie nie poradzi.

Ale rzecz jasna to Ty znasz ją lepiej ode mnie i Ty będziesz wiedział jaki jest najlepszy moment na coming out. Wszystko w Twoich rękach, trzymam za Ciebie kciuki :]
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-15, 04:50   

Ben1992, To bardzo ciężka sprawa ale jednak mimo wszystko o wiele lepiej jest być nienawidzonym przez wszystkich za to kim się jest, niż akceptowanym jako ktoś kogo rolę odgrywa się wbrew samemu sobie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9