Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitanie
Autor Wiadomość
cloudy
użytkownik
cloudy

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 3
Skąd: Anglia
Wysłany: 2019-01-09, 01:17   Przywitanie

Witam wszystkich,
Mam na imie Aleks, 20 lat.
Od 12 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii.
Nigdy nie chcialem dopuscic do mysli transseksualizm, mimo tego ze od mlodego wieku wiedzialem o jego istnieniu. Tylko bylem w stanie wspolczuc takim ludziom bo wydawalo sie to.. raczej trudne zycie.
Od 4 roku zycia posiadalem glebokie, kluczowe uczucie ktore wiedzialem ze nie pasuje z 'tym' kim ja jestem- moim cialem, byciem 'dziewczynka'. Jednak nastepne 15 lat spedzilem robiac wszystko byle te uczucie nie wychodzilo na wierzch. No bo wtedy co? Staralem sie zyc wobec oczekiwan, czasami wychodzilo lepiej, w wiekszosci gorzej, ale nigdy nie opuscilo mnie uczucie NIEWYGODY.
Nawet gdy doszedlem do momentu w zyciu kiedy moglem powiedziec, ze naprawde nie brakuje mi niczego, ze mam w glowie 'poukladane' i jestem tam gdzie chce, 'to' uczucie roslo i roslo. SPRZECZNOSC.
W koncu wiecej nie moglem oklamywac samego siebie. Po prostu przyznalem ze jest problem (i to duzy), bez nadawaniu temu zadnej nazwy. To dziewczyna zaproponawala zmiany fizycznej. Ja wlasciwie duzo na temat nie wiedzialem oprocz tego, ze jest duzo pieprzenia sie.
I duzo pieprzenia sie jest ale za nic bym nie zmienil decyzji podjecia tej drogi.
To bylo 6 miesiecy temu. Jak juz dopuscilem zmiane do mysli, nadzieje, zajelo mi to z 4 dni zeby skonstruowac caly 'plan' naprzod.
Diagnoze od specjalisty prywatnego dostalem. Wyniki krwi zdrowe. Jestem szczery wobec wszystkich i zyje nareszczie bez pretekstow. Potrzebne jeszcze pare miesiecy oszczednosci na zachowanie plodnosci, i bede gotow na zaczecie hormonow :)

Nie jestem pewien jak ma wygladac 'przywitanie' na tym forum no ale niech juz tak bedzie.
Wdzieczny jestem bardzo za jej istnienie i za wszystkich ktorzy uczestnicza w jakikolwiek sposob.

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-01-09, 20:41   

Ohayo
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2019-01-09, 23:54   

Cześć :)
_________________
Freja Draco
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 9