Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja historia
Autor Wiadomość
Mad Lasagna
użytkownik
Mad Lasagna


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 29
Skąd: Łódź
  Wysłany: 2019-01-21, 21:16   Moja historia

Dobrze, mam dosyć długą historię związaną z tym kontem i nie chce go zostawić jako totalnie porzucone. Pisałam i czytałam tematy na tym forum od listopada 2017 i był to pierwszy krok ku temu żebym była szczęśliwa z swoim życiem (teraz jestem ^^), napiszę tu moją drogę i jakie wnioski i lekcje z jej wyciągnęłam. Zakładałam to konto w parszywym momencie swojego życia, nie zrozumcie mnie źle miałam dosyć wspierającą rodzinę a mama dawała mi pieniądze na terapię. Był jeden problem, od 2016 zaczęłam chodzić do pewnej psycholog która była uczennicą pana psychologa na C, karmiła mnie absurdalnymi kłamstwami że nie można zacząć terapii hormonalnej przed zakończeniem okresu dojrzewania i większość ludzi którzy myślą że są trans przestają tak twierdzić po przejściu inicjacji seksualnej (byłam wtedy dziewicą i pozostałam ją do 18 roku życia co było dla mnie dosyć dużym kompleksem), najgorsze było to że nie miałam odwagi od niej odejść. Wiadomość dla wszystkich amab i afab, jeśli byliście w takiej sytuacji gdzie masz wspierających rodziców ale dosyć niedoinformowanych proszę, choćbyście byli w najgorszym stanie emocjonalnym skontaktujcie się z innymi osobami trans, wejdźcie na transgrupki i zapytajcie się jak ta terapia ma naprawdę wygląda i na tej podstawie wybierzcie seksuologów i psychologów inaczej wpadniecie w półtora roku podjudzania depresji i próby wywoływania paranoi wobec swojej płci. I jeszcze coś NIGDY, PRZENIGDY JEŚLI JESTEŚCIE W ŁODZI NIE IDŹCIE DO JUREK, NIGDY. Gdy żaliłam się tutaj jedna osoba wyciągnęła do mnie dłoń, dzięki niej otworzyłam się na ludzi a dzięki kolejnej zaakceptowałam w całości samą siebie i żyje teraz jak w bajcie, powtarzam znowu ale po prostu mam ogromny sentyment do tej grupy. Teraz dzięki kontakcie z innymi osobami trans u ucg wsparciu jestem szczęśliwie półtora miesiąca na HRT ^^. Chciałam ceremonialnie napisać tutaj swój ostatni post i dać radę która może pomorze jakiejś osóbce, w zasadzie jedyną lekcję jaką mnie życie nauczyło nie zdawajcie się na rodziców w temacie waszej korekty, kocham was wszystkich a część z discord i fb pozdrawiam... kurde mam nadzieję że tu już nie patrzycie bo będzie mi wstyd XD
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-21, 22:52   

:)
 
 
Mamori
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 24
Wysłany: 2019-01-22, 00:16   

Powodzonka na tej właściwej drodze :D :]
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-01-22, 16:44   

Przykro słyszeć że straciłaś tyle czasu, ale ważne że w końcu jesteś szczęśliwa.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10