Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Kim jestem
Autor Wiadomość
Mariola_82
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 10
  Wysłany: 2023-02-13, 08:58   Kim jestem

Moja historia jest bardzo skomplikowana, teoretycznie wiem kim jestem ale 20 lat temu podjęłam decyzję o nie robieniu korekty. Jednym z powodów były moje wymiary, dziewczyna 195 80 kilo to najmniejszy problem jeszcze do tego rozmiar buta 47.
Do tego doszło dziecko z byłą żoną rozstaliśmy się po 3 latach małżeństwa, i po rozstaniu bardzo poważnie myślałam o korekcie, nawet przez pół roku miałam partnera i przez 2 miesiące mieszkałam u niego, ale cały czas myślałam o dziecku że nie mogę go zostawić.
Dodatkowo moje rozmiary nie ułatwiały mi funkcjonowania jako kobieta, cały czas czułam wzrok ludzi gapiących się na mnie na ulicy, w sklepie i wtedy stchórzyłam. Teraz tego żałuję ponieważ okazało się że dziecko i tak ma mnie w [terefere], ale w międzyczasie założyłam nową rodzinę, mam 2 dzieci i znowu związek zaczyna się sypać, nie wiem co mam robić mam 40 lat wewnętrznie czuję się rozdarta ostatnio coraz częściej myślę o sobie jako ona.
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2023-02-13, 12:59   

No cóż, dwa razy podobno nie da się wejść do tej samej rzeki. A jednak...

Paskudnego piwa sobie nawarzyłaś i ciężko będzie je teraz wypić.
 
 
Mariola_82
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 10
Wysłany: 2023-02-13, 14:02   

Jaga, wiem :-(
 
 
Marcja
[Usunięty]

Wysłany: 2023-02-13, 22:27   

<przytul> Mariola jestem trochę młodsza od Ciebie i z powodów rodzinnych też nie decyduję się na korektę. Jeżeli chcesz pogadać, to pisz na priv
 
 
Kyou
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-02-14, 12:52   

Ja tak tylko po cichu wspomnę o przepięknej trans kobiecie Dominique Jackson, która ma 185 cm i jeszcze zakłada szpilki :D ogólnie polecam serial Pose, Dominique gra tam Elektrę.
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 151
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2023-02-15, 22:59   

Elektra jest tam najlepsza :D . Mam 184 cm i też zakładam szpilki, ale 8 cm ;)
_________________
 
 
Mariola_82
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 10
Wysłany: 2023-02-16, 09:01   

NadiaWalevska napisał/a:
Elektra jest tam najlepsza :D . Mam 184 cm i też zakładam szpilki, ale 8 cm ;)


Nie mówię że elektra nie wygląda super ale ja mam 195 cm wzrostu i rozmiar buta 47, przy tym rozmiarze szpilki jakie znajduje to tylko takie do łóżka na 13 cm szpilce, to wtedy wychaczam futryny jak się zapomnę i ogólnie wyglądam jak RuPaul. (btw. normalne buty i ciuchy też ciężko znaleźć w tych rozmiarach, jak bluzka jest na mnie dobra w barkach i biuście to sięga mi do pępka, a seksowną kieckę z Bershka mam do połowy tyłka, tak wiem facetom się to podoba ale troszkę wieje......)
 
 
Kyou
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-02-16, 09:15   

No, ale RuPaul wygląda świetnie. Taka anegdotka: miałem znajomą, która oglądała drag race i na początku nie ogarnęła, że ten typ w garniaku i ta wystrzałowa laska prowadząca program to ta sama osoba. XD

Co do ubrań... Cóż, domyślam się, że to musi być spory problem, jednak jestem pewien, że coś fajnego by się znalazło. Może niekoniecznie w sieciówkach? Wiadomo, że to nie są sklepy, w których ubierze się ktoś "odbiegający od normy", choć i takie osoby miewają problem. Ja nie wiem, na kogo oni szyją te ubrania xD" ciężko mają zwłaszcza dziewczyny. Ostatnio pierwszy raz kupiłem spodnie stricte z działu męskiego w croppie i jaki byłem zaskoczony, kiedy rozmiary różniły się nie tylko wielkością, ale też miały kombinacje długości nogawek! Mogłem wybrać opcję odpowiednią w biodrach i na długość. Jak byłoby cudownie, gdyby takie opcje były wszędzie i dla każdej płci...
 
 
Mariola_82
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 10
Wysłany: 2023-02-16, 13:10   

Kyou napisał/a:
No, ale RuPaul wygląda świetnie.


Wiem że wygląda świetnie ale mając 195 cm wzrostu + szpila 13cm ciężko się wtopić w tłum a w mordę to nie chcę dostać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10