Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Początki relacji między trans a cis
Autor Wiadomość
Ben1992
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 11
Posty: 75
Wysłany: 2018-12-23, 11:21   Początki relacji między trans a cis

Temat kierowany jest głównie do osób w takich związkach lub takimi doświadczeniami na koncie. Jak wyglądały u Was początki takiej relacji, czy druga połówka ukrywała Waszą miłość przed swoją rodziną, bliskimi. Na pewno ciężko jest coś takiego wytłumaczyć i nie każdy ma w sobie tyle odwagi.. zwłaszcza osoba która dotychczas nie wzbudzała podejrzeń na tle orientacji.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-23, 15:06   

Tak naprawdę to jest dość trudne. Po kawałku odsłaniałam się przed partnerką. A wiele też ukrywałam bojąc się zerwania. Przez długi czas selfmedu nic o tym jej nie mówiłam a Ona znajdując moje cukierki... uszanowała to. Teraz od dwu miesięcy jestem oficjalnie na hrt. Jest kilka problemów do rozwiązania. Choćby związane z życiem intymnym bo te staje się inne.

Początek to były szczątki informacji z mojej strony. Wspierałam się opracowaniami z internetu by mogła zrozumieć co się zmieni i dowiedzieć się czym jest transseksualizm. Nie ukrywa przed znajomymi kim jestem. Jest bardziej otwarta czasem w tym temacie ode mnie. Ja natomiast staram się wpasować w sytuacje w których obydwie się znajdujemy. Pisałam: "trudne" ponieważ Ona poznała mnie gdy wyglądałam jak mężczyzna choć dostrzegała (jak to określiła) pewną kobiecość. To zmienia się tak dla niej jak i otoczenia. Tranzycja dotyczy nas dwu. Próbujemy się w tym odnaleźć w taki sposób by nie bolało to żadnej z nas.
 
 
Dalila
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 5
Posty: 103
Skąd: Nibylandia
Wysłany: 2019-02-10, 16:56   

Ja jestem w związku z heteroseksualnym, cis mężczyzną. O mnie wiedział od początku naszej relacji, zaakceptował to. Z jego rodziny wie o mnie tylko jego mama i brat, a reszcie, doszliśmy do wniosku, że nie powiemy dla mojego komfortu psychicznego.
_________________
"Żyjemy tak, jak śnimy -samotnie."
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2019-02-10, 20:39   

U mnie tak jak u Dalii, za wyjątkiem tego że rodzina mojego nic nie wie bo i po co. Ale ciągłe tematy o dzieci są wkurzające. Więc powiedziałam że wolę adoptować i uszczęśliwić jakąś kochaną sierotkę niż dodawać ludzi na ten paskudny świat, skoro są dzieciaczki w potrzebie. I w końcu problem przy świątecznych obiadkach skończony :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9