Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie jedynkę?
Autor Wiadomość
Bloody King
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 6
Posty: 59
Skąd: Piekło
Wysłany: 2018-11-09, 15:32   Gdzie jedynkę?

Pomimo, że jestem dość krótko na hormonach, nie zamierzam dłużej czekać z pierwszą operacją. Wyznaczyłem termin do 29 maja przyszłego roku i zamierzam go dotrzymać. Tylko jak? Obdzwoniłem wszystkie (tak mi się wydaje) kliniki w PL i parę w Czechach. Gów**. Najtaniej za to od 6,2 tys, a "od" za dobrze nie brzmi. Jestem obecnie w małym dołku finansowym, dobra, w dużym dołku. Wiem, że kiedyś można było zrobić mastektomie nawet za 3,5 kafla, ale teraz wszystko poszło w górę. Nie zależy mi na lokalizacji, może być nawet Rosja (kiepski żart, tam raczej tego nie zrobią xdd). Wiem, że nie należy oszczędzać na zdrowiu, ale naprawdę teraz nie mogę więcej niż 5 kafli (a i to będzie problemem) zaoszczędzić. Nie wie ktoś może gdzie tanio zrobię jedynkę? Tak do 5 tysięcy? Albo czy nie ma jakiś dofinansowań (refundacje diabli wzięli, więc może chociaż to..?)? A i chodzi mi jedynie o zabiegi DI, paru lekarzy stwierdziło, że kwalifikuje się na cięcie okołosutkowe, ale wolę nie ryzykować. Mam dość zdeformowaną klatkę piersiową, więc większość lekarzy powiedziała, że nawet za 10 tys nie obiecują cudów. Cóż, konsekwencja ciasnego bindowania klaty od 12 roku życia. Jeśli ktoś zna kliniki robiące tego typu zabiegi po kosztach (może być i w podziemiu xdd), proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :)
 
 
Bloody King
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 6
Posty: 59
Skąd: Piekło
Wysłany: 2018-11-09, 15:33   

A, jeszcze jedno. Wolałbym robić opkę bez narkozy, jedynie z znieczuleniem miejscowym. Nie wszędzie jest taka możliwość, a narkoza nie jest dobrym wyjściem w moim przypadku.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-11-09, 15:48   

Nadal można zrobić "jedynkę" na NFZ (jak nie ma się hajsu) w Szczecinie. Niestety, dopiero po zmianie danych.
_________________
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-11-09, 21:22   

Noo taniej niż 6 tysięcy to chyba już nie znajdziesz, w Bielsku było najtaniej, ale zapewne nie poniżej 6 tyś. już teraz...
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-11-11, 22:12   

Załóż zrzutkę.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Bloody King
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 6
Posty: 59
Skąd: Piekło
Wysłany: 2018-11-12, 14:25   

AwryBoy napisał/a:
Nadal można zrobić "jedynkę" na NFZ (jak nie ma się hajsu) w Szczecinie. Niestety, dopiero po zmianie danych.

Jesteś pewien? Wydawało mi się, że już nie można. Z jednym szpitalem w Szczecinie rozmawiałem i nic takiego mi nie mówili, ale może to jakiś inny. O jaki konkretnie Ci chodzi? Robiłeś tam operację?
Odnośnie zrzutki... Nie ma opcji.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-11-12, 15:16   

Dwa lata temu też usłyszałem (od lekarki prowadzącej), że w Szczecinie już nie robią, a rok temu okazało się, że robią cały czas. "Jedynkę" robił tam użytkownik tego forum, którego znam osobiście - jeśli będzie zainteresowany udzieleniem odpowiedzi, to sam napisze.
_________________
 
 
 
Karatajew
użytkownik
\__________/


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 158
Posty: 973
Skąd: z brzucha mamy
Wysłany: 2018-11-15, 02:39   

Dawno mnie nie było, ale oczywiście jestem zainteresowany udzieleniem odpowiedzi ;)

Jak jesteś ubezpieczony i po zmianie danych, to robią na NFZ w Szczecinie (109 Szpital Wojskowy), musisz zadzwonić tam na Oddział Chirurgii Plastycznej i się dowiedzieć co i jak, przyjeżdżasz do Szczecina na konsultację i tam wyznaczą termin. Skierowanie wystarczy od rodzinnego z rozpoznaniem ginekomastii. Mnie robili na dwa razy (rok temu) i pod normalną narkozą (wątpię, że da się inaczej), ale jeśli masz coś małego, to ponoć robią też na jednym zabiegu (tak mówiły pielęgniarki), to jest kwestia indywidualna. Ja miałem metodą okołobrodawkową.

Mnie osobiście podobają się efekty z Wrocławia (Rajska), ale to też min. 6000zł ponoć.
_________________
 
 
Bloody King
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 6
Posty: 59
Skąd: Piekło
Wysłany: 2018-11-23, 00:58   

Karatajew napisał/a:
Dawno mnie nie było, ale oczywiście jestem zainteresowany udzieleniem odpowiedzi ;)

Jak jesteś ubezpieczony i po zmianie danych, to robią na NFZ w Szczecinie (109 Szpital Wojskowy), musisz zadzwonić tam na Oddział Chirurgii Plastycznej i się dowiedzieć co i jak, przyjeżdżasz do Szczecina na konsultację i tam wyznaczą termin. Skierowanie wystarczy od rodzinnego z rozpoznaniem ginekomastii. Mnie robili na dwa razy (rok temu) i pod normalną narkozą (wątpię, że da się inaczej), ale jeśli masz coś małego, to ponoć robią też na jednym zabiegu (tak mówiły pielęgniarki), to jest kwestia indywidualna. Ja miałem metodą okołobrodawkową.

Mnie osobiście podobają się efekty z Wrocławia (Rajska), ale to też min. 6000zł ponoć.

Dzięki bardzo za info :) zaraz do nich zadzwonię :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10