Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Out na 100dniówce
Autor Wiadomość
Majka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-12, 03:01   Out na 100dniówce

Rozmyślam czy outować się na 100 dniówce, zwyczajnie przyjść w sukience z chłopakiem/znajomym/kimś. Co o tym myślicie? Dobry czy wyjątkowo głupi pomysł?
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7093
Wysłany: 2018-11-12, 12:03   

Chyba nie bardzo, bo to nie twoja impreza tylko klasy, a efekt będzie taki, że będziesz na sobie uwagę skupiać.

Jeśli zależy ci, żeby iść tam w kiecce, to wyautuj się raczej wcześniej.
_________________
Freja Draco
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-11-12, 13:46   

Arisa napisał/a:
Pamiętaj, że to impreza nagrywana.

U mnie na początku nagrania była jeszcze wstawka nagrywana wcześniej w klasie z kilkoma słowami o każdej osobie. Do tego zdjęcia z życia klasy
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-11-12, 15:38   

Majka a jakie masz relacje w klasie? Jeśli masz osoby przed którymi jesteś wyoutowana i jest ok, to ja bym poszła.Najważniejsze abyś czuła się dobrze. Chociaż ze względów organizacyjnych lepiej by było pewnie abyś się wcześniej wyotowała, bo tu jakieś winietki, księgi gości etc. Sama byłam ba studniówce w boymode na i czułam się źle z tego powodu, więc jak masz okazję, to why not?
_________________
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-11-12, 16:05   

Ja bez outu, swoją spędziłam w jakimś ustronnym miejscu, smętnie oczekując poranka, gdy ktoś mógł mnie odebrać. Mi już lepiej byłoby w ogóle nie iść, niż się tak przemęczać i przymuszać.
 
 
Majka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-12, 16:24   

Arisa napisał/a:
Jeżeli Cię nie akceptują to właśnie kończysz szkołę i możesz rozwiązać znajomości. To co w tym momencie będzie dobre - skupić się na tym, by na studia pójść w roli kobiecej. Może więc warto nie pójść i się w ogóle nie outować przed nimi?


To także rozważam, ale jednak 100dniówka fajna sprawa... :/

Jenny napisał/a:
U mnie na początku nagrania była jeszcze wstawka nagrywana wcześniej w klasie z kilkoma słowami o każdej osobie. Do tego zdjęcia z życia klasy


Każdego roku u nas inaczej to wygląda, rok temu był wyłącznie fotograf :)

Arisa napisał/a:
(jak zareaguje osoba towarzysząca?)


Zdecydowanie dobrze :-p Nie mam zamiaru iść z kimś obcym, raczej ktoś kto o mnie wie. Ot przyjaciel czy jak zwał tak zwał

Cytat:
W takim wypadku to oznacza out jeszcze przed studniówką. Jeżeli Majka ma passing, będzie bardzo ch... gdy się przedstawi deadname. Sytuacja przeciwna wymusza out...



Passing jest, póki co nikt nie pyta jak latam po szkole, ot człowieczek w unisex ubraniach

Dalialama napisał/a:
Majka a jakie masz relacje w klasie? Jeśli masz osoby przed którymi jesteś wyoutowana i jest ok, to ja bym poszła.


Relacje w porządku, nie outowałam się przed nikim, chociaż nwm czy ktoś wie / podejrzewa. Póki co określili mnie osobą (tu cytuję) "nieheteronormatywną" :D Jak dotąd nikomu nie przeszkadzam, nikt się nie czepia



Podsumowując, jeśli nie będzie filmów i innych dziwnych cudów, chyba można się wyoutować wcześniej i iść na 100 dniówkę tak jak się chce ^^
 
 
Majka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-12, 16:34   

Arisa napisał/a:
czy dołączane będą zdjęcia szczególnie z interesujących Cię lat (sprzed HRT), o ile przemogłaś się do uczestnictwa w zdjęciach klasowych (ja nie uczestniczyłam).



To mam dziwną szkołę :P Zdjęć klasowych brak i mi to na rękę


remick76 napisał/a:
Majka napisał/a: Jak dotąd nikomu nie przeszkadzam, nikt się nie czepia Może się zacząć czepiać po oucie, to też musisz wziąć pod rozwagę..


Wiem, dlatego się boję outować :cry:
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-12, 18:59   Re: Out na 100dniówce

Majka napisał/a:
Rozmyślam czy outować się na 100 dniówce, zwyczajnie przyjść w sukience z chłopakiem/znajomym/kimś. Co o tym myślicie? Dobry czy wyjątkowo głupi pomysł?


Zależy... Jeśli w tej chwili masz passing i wszyscy orientują się w tym co Cię dotyczy to tak. Jeśli nie, zrobisz wszystkim niespodziankę. Czy są na to przygotowani? Czy Ty jesteś gotowa wziąć na barki wszelkie reakcje?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-11-13, 00:53   

Vera-chan napisał/a:
Ja bez outu, swoją spędziłam w jakimś ustronnym miejscu, smętnie oczekując poranka, gdy ktoś mógł mnie odebrać. Mi już lepiej byłoby w ogóle nie iść, niż się tak przemęczać i przymuszać.

To skąd był pomysł żeby w ogóle iść? :P

Majka napisał/a:
Arisa napisał/a:
Jeżeli Cię nie akceptują to właśnie kończysz szkołę i możesz rozwiązać znajomości. To co w tym momencie będzie dobre - skupić się na tym, by na studia pójść w roli kobiecej. Może więc warto nie pójść i się w ogóle nie outować przed nimi?


To także rozważam, ale jednak 100dniówka fajna sprawa... :/

Jeżeli to dla Ciebie fajna sprawa (choć ja w tym nic fajnego nie widzę :D ), to wyoutuj się przed i jeśli reakcja będzie ok, to idź :)
_________________
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-11-13, 01:23   

Nie protestowałam, nie oponowałam - część życiowych problemów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11