Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
wyzwiska w srodowisku lgbt
Autor Wiadomość
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2018-11-03, 23:07   wyzwiska w srodowisku lgbt

Na jednym z portali spolecznosciowych zostalem bez zadnego powodu wulgarnie wyzwany od pojeb...,[terefere]...,idiotow,debili itp.Nie obylo sie "oczywiscie" bez kpiaco-ironicznego skomentowania mojego wygladu zewnetrznego.
Powod? Gosciowi nie spodobal sie sposob w jaki napisalem swojego posta.Jak wyjasnil to mojej kolezance:"zdenerwowal sie moim glupim wpisem".
Nie wiem o co mu chodzilo.Nie raczyl tego wyjasnic.Zablokowal mnie i moja kolezanke.
Na swoim zdjeciu profilowym wygladal na zadbanego,eleganckiego mezczyzne "na poziomie'.
Nie byl transseksualista,ale homoseksualista.Mimo to,,jestem zdziwiony jego absurdalnym "wyskokiem".
Jezeli od kogos wymaga sie tolerancji,to samemu postepuje sie podobnie.No chyba ze cierpi sie na "manie wyzszosci",ale od tego sa psycholodzy.Nie mozna kogos innego traktowac jak "per noga" tylko dlatego ze ma sie "tytuly przed nazwiskiem" i "sliczna buzke".
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-11-04, 04:26   

1. A ja jestem ciekawy w jaki sposób napisałeś tego posta... Ale w jaki sposób by to nie było, to oczywiście nie usprawiedliwia wyzwisk, tylko że ludzie LGBT to też tylko ludzie i nie wszyscy są fajni, mili i sympatyczni.
2. O nic mogło mu nie chodzić, jak wyżej - ludzie czasem zachowują się głupio bez wyraźnego powodu. Nie ma powodu zawracać sobie tym głowy, olać i zapomnieć.
3. To że się jest LGBT nie jest równoznaczne z tym, że się jest tolerancyjnym - owszem, mnie się też wydaje, że przez nasze przeżycia trochę więcej powinniśmy wiedzieć/czuć/widzieć, ale po tym co choćby na tym forum nie raz przeczytałem już wiem, że niekoniecznie tak jest.
4. Jeżeli naprawdę nie masz sobie nic do zarzucenia, to olać i zapomnieć.
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2018-11-04, 11:20   

wendigo napisał/a:
ludzie czasem zachowują się głupio bez wyraźnego powodu

No :mrgreen:
_________________
Freja Draco
 
 
Alex700
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 58
Wysłany: 2018-11-04, 13:12   

Srodowisko LGBT też jest nietolerancyjne, nawet wśród osób Trans M/K K/M jest niechęć np do ''zadawania'' się z osobami Tv Transwestyci, też jest dużo nietolerancji i nieakceptacji w tym środowisku, czego też czasem doświadczyłem .
_________________
Wszyscy jesteśmy aktorami w sztuce zwanej życiem
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2018-11-04, 13:13   

wendigo, To bylo na profilu kolezanki.Dotyczylo zakupow.Napisalem "w temacie" ze moja mama poszla po kartofle i kupila futro...i od tego sie zaczelo.
To nie byl powod do wyzwisk,tym bardziej ze on byl jedyna osoba,ktora w ten sposob zareagowala.
Pomijam juz insynuacje dotyczace mojego ew."zdrowia psychicznego",ale kpic z czyjegos wygladu??? Nie pojmuje tego.Ja tak nie potrafie.Chyba rzeczywiscie jest glupi.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2018-11-04, 14:06   

tomss71 napisał/a:
Napisalem "w temacie" ze moja mama poszla po kartofle i kupila futro...i od tego sie zaczelo

Może uznał to za popisywanie się bogactwem? A bo jak mam zły dzień, to sobie jakieś futro kupuję na poprawę humoru ;)
_________________
Freja Draco
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2569
Skąd: Łódź

Wysłany: 2018-11-04, 14:26   

Albo jest przeciwnikiem noszenia futer...
_________________
 
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-11-04, 15:02   

Albo nie lubią kartofli, bo zbyt niemieckie.
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-04, 15:09   

tomss71,

Mam kilku kolegów na poziomie. I nie są zadbani. Baa wyglądają na sebixów. :D Także ten... nie wygląd najważniejszy. Ostatnio wywaliłam ze znajomych kolegę który prawił mi jakieś dyrdymały pisowskie o transpłciowości w komentarzach do moich postów. I... jak to mówią "psy szczekają a karawana idzie dalej".
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2018-11-04, 16:12   

Freja, Dodalem ze futro bylo sztuczne.Fakt,nie dodalem ze mama kupila je w lumpeksie;).Sam post dotyczyl tzw.'kobiecych zakupow".
A humory to sobie moze pokazywac swojemu kochasiowi.
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2018-11-04, 16:17   

Katarzyna, Sadze ze problemem dla niego bylo ze wygladam na "typowego Janusza" i to stanowilo dla niego "zrodlo uciechy".Bylem jedyna osoba,ktora w ten sposob potraktowal.
Mam wrazenie ze nie wie iz jestem transem.
Wydawalo mi sie ze ludzie mieszkajacy poza Polska sa bardziej otwarci.Gosc mieszka w Niemczech.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-11-04, 18:50   

tomss71 napisał/a:
A humory to sobie moze pokazywac swojemu kochasiowi.

Czy Ty aby trochę nie wyolbrzymiasz problemu? Dobra - jakiś sfrustrowany koleś poleciał hejtem, nie pierwszy i nie ostatni raz. Przeczytać, zapomnieć, żyć dalej i robić swoje.
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-04, 20:20   

wendigo, ma rację, a ludzie LGBT... Są tacy sami jak reszta nic się nie różnimy, choć chcieli byśmy latać na różowych bąkach.
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2018-11-04, 20:32   

wendigo, To raczej on przesadzil.Byc moze probowal sie odegrac za jakies "urojone krzywdy".
Tez miewam zle dni,ale nikogo z tego powodu nie wyzywam.
Gdyby to byl "zwykly czlowiek",nie zareagowal bym.Ot,nastepny z humorami.
Tylko ze to byla osoba LGBT,ktora sama wymaga od innych tolerancji i zrozumienia.Powinien wyzwac rzeczywistych sprawcow swoich nieszczesc.Tylko obawiam sie ze tak odwazny to on nie jest.
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2018-11-04, 23:46   

Ada75, W kazdej grupie spolecznej znajdzie sie taki "zatruty robak".
O dziwo,znam wielu porzadnych,tolerancyjnych katolikow i zwolennikow "dobrej zmiany";).
A opisana sytuacja bardziej mnie zaskoczyla niz zdenerwowala.Nie spodziewalem sie tylu wulgaryzmow.
Zachowal sie jak mala,jazgotliwa suczka;)
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2018-11-04, 23:50   

Swojego czasu ogladalem Rozmowy w toku z udzialem transseksualistow i prowadzaca Ewa Drzyzga zadala takie mnie wiecej pytanie:"skoro wy sami siebie nawzajem nie akceptujecie,to czego wymagacie od nas?"...
I to by bylo najlepsze podsumowanie.
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2018-11-05, 06:32   

tomss71, a nie powiedziała raczej czegoś jak:
Cytat:
Skoro wy sami siebie nie akceptujecie, to czego wymagacie od nas?

Bo brak "nawzajem" bardzo zmienia wypowiedź i taki argument od lat jest używany przez transfobów do usprawiedliwiania przemocy słownej wobec osób transseksualnych.
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2018-11-05, 10:02   

Arisa, ten bez "nawzajem". Znaczy to mniej więcej tyle: "skoro Ty nie akceptujesz siebie jako [wstaw nazwę płci biologicznej], ja nie muszę akceptować cię jako transseksualisty".
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2018-11-05, 13:28   

Merry, Za duzo ode mnie wymagasz;).To bylo bardzo dawno,dlatego napisalem "mniej wiecej".
W tym odcinku brala udzial moja owczesna kolezanka i pamietam ze transseksualisci poklocili sie na wizji.Drzyzga byla zaskoczona i dlatego zadala to pytanie.
Wiem ze Rozmowy w toku nie maja dobrej opinii,ale swojego czasu osoby trans chetnie braly w nim udzial.
Tez popelnilem to "przestepstwo";).Na szczescie to juz historia.
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2018-11-06, 18:31   

Arisa, Wiem,w 2001r.bralem udzial w Rozmowach w toku:) Pozostala mi pamiatka w postaci kasety VHS ;-)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-11-06, 20:39   

tomss71 napisał/a:
wendigo, To raczej on przesadzil.Byc moze probowal sie odegrac za jakies "urojone krzywdy".

Być może, ale teraz to Ty rozpamiętujesz kilka dni.

Cytat:
Tez miewam zle dni,ale nikogo z tego powodu nie wyzywam.

Brawo, to bardzo dobrze. A on wyzywa i co mu zrobisz.

Cytat:
Gdyby to byl "zwykly czlowiek",nie zareagowal bym.Ot,nastepny z humorami.
Tylko ze to byla osoba LGBT,ktora sama wymaga od innych tolerancji i zrozumienia.

To JEST zwykły człowiek. Osoby LGBT są zwykłymi ludźmi.

Cytat:
Powinien wyzwac rzeczywistych sprawcow swoich nieszczesc.

Eeyy... a ja myślę, że się nie powinno nikogo wyzywać raczej.
_________________
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2018-11-07, 14:25   

wendigo, Odpowiedzialem mu na te wpisy.Skonczylo sie to tym,ze "zablokowal" mnie i moja kolezanke;).
Nie znizylem sie do jego poziomu i nie wyzwalem go.Wytlumaczylem z czego wynika moj "zabawny wyglad"{choruje na luszczyce} i napisalem co mysle o osobach,ktore ironizuja z cudzej choroby.
Powinienem plunac mu w twarz,ale jak plunac w cos,co nie istnieje...
Owszem,osoby LGBT to zwykli ludzie,ale skoro tak traktuja innych ludzi,to niech nie wymagaja potem tolerancji.
A "rozpamietuje" to dlatego ze jego "atak" nie mial sensu.Zachowal sie jak zwykly prostaczek,ktory szukal "zaczepki".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 9