Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Hijra style SRS co to?
Autor Wiadomość
Hyacinth
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-16, 23:22   

Ja znalazłem takie coś (ta sama strona, z której cytowała Arisu): http://www.tsroadmap.com/...vechavisit.html

"However, anyone going to Thailand for SRS should make very certain that they are going to one of the handful of reputable surgeons there who are doing high-quality SRS's using modern surgical techniques in the best hospitals. There has long been a tradition in Thailand of doing what superficial "Hijra-style" SRS's which do not create a full vagina. These are inexpensive surgeries (on the order of $1000 to $1500). Many Katheoy "working girls" undergo these surgeries, not being able to afford the full SRS surgeries (if someone does not need a full SRS, a Kathoey-type surgery might be an option to consider). Bottom line is that anyone going to Thailand should carefully research the latest information on Thai surgeons, and avoid going to the "lowest bidder" for such an important and life-changing surgery."

W "artykule" (jeśli można to tak nazwać) nie ma podanych konkretnych nazw ośrodków, gdzie można to wykonać za tak niską cenę, ale profesor Lynn Conway mocno implikuje, że są to małe, lokalne ośrodki, niekoniecznie ogłaszające się w internecie (i możliwe, że niekoniecznie ze staffem mówiącym po angielsku). Ten sam profesor przestrzega też (tym razem dosłownie), żeby dokładnie weryfikować, do kogo się idzie pod nóż.

Dodatkowo, artykuł jest bardzo stary (widzę datę 2006 rok). Możliwe, że od tego czasu ceny tego zabiegu i tak zdecydowanie wzrosły.
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2018-10-17, 16:29   

Charing Cross w Londynie ma paru chirurgów którzy zajmują się mtf srs. Z tego co wiem James Bellringer jest jednym z lepszych. Znajoma u niego robiła za jakieś £15,000 ale to było parę lat temu i ceny mogły się zmienić.
Tu jest jego stara strona z przykładami zdjęć jego pracy - http://www.genderxchange.com/index.html
 
 
Majka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-18, 02:19   

Discord napisał/a:
Jak Ci się udało wyrobić paszport polski nie będący biometrycznym? Aż mnie to ciekawi, bo wszędzie piszą o pobieraniu odcisków.



Wbrew pozorom to akurat nie jest problem, całkiem często w Polsce nie idzie pobrać odcisków przez tanie i badziewne urządzenia :) W Mojej rodzinie jest przynajmniej kilka takich przypadków (dziadek rolnik, wujek budowlaniec itd). Także mój instruktor wspinaczki tego nie ma w paszporcie i miał przez to problemy z wjazdem do Kanady (wiza) przez brak 2 danych biometrycznych, wymagają 2 aby bezwizowo wjechać. Krótko mówiąc, nie da się wyrobić paszportu bez biometrii, ale da się bez odcisków :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9