Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Bindowanie taśmą kinezjologiczną?
Autor Wiadomość
wrongrealm
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 15
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 2018-10-15, 02:19   Bindowanie taśmą kinezjologiczną?

Cześć, to znowu ja, tym razem nie z offtopami (łał) ale z pytaniem. Czy ktoś miał doświadczenia z bindowaniem taśmą kinezjologizną? (czyli taką jak ludzie uprawiający sport czasem dostają, przystosowana do użytku na ciele) Słyszałem o ludziach którzy spłaszczają się nią okazjonalnie i że działa całkiem spoko, tylko nie da się za bardzo na codzień. Jednak gdy próbowałem pytać ludzi osobiście, spotkałem się tylko z ludzimi, którzy:
1. usłyszeli słowo taśma i od razu przerazili się, nie wiedząc jak to działa
2. mieli za duże cycki i po prostu nie dawało to efektów
Punktem 2 nie bardzo się przejmuję, bo mam rozmiar A-B, więc pytam, czy ma ktoś bardziej praktyczne doświadczenia z tą metodą? Szukam alternatyw do zwykłych binderów bo moje żebra kiepsko je znoszą na dłuższą metę, a w niektóre, cieplejsze dni nie można się ukryć pod swetrem czy warstwami ubrań.
_________________
they've always said that when you feel a random shiver, a rabbit has run across your future grave.
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2018-10-15, 10:58   

Dobra metoda, chociaż zajmuje dużo czasu i wprawy żeby dobrze ją założyć. I to powoduje, że wolę co rano zakładać binder i mieć to z głowy :P Ale Transtape --> https://transtape.life/ jest naprawdę dobre i bym polecił. Zwłaszcza, jak się dużo ćwiczy i ma się na tyle dużą dysforię, że żaden sportowy stanik nie pomoże. Idealnie się nadaje do wszelkiego rodzaju wysiłku fizycznego i nie ma się obaw, że się przegrzeje jak w binderze.

Poza tym to binder daje spłaszczoną klatkę piersiową, podczas gdy taśma daje to miłe wrażenie klaty ;)

A tak z ciekawości, jakiej firmy bindera używałeś?
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2018-10-17, 20:59   

Probowalem tej metody.. Ale tasmy chyba za felerne podwijaly sie i odklejaly.. Ja używam gc2b i jestem mega zasowolony i zebra nie bola, i oddychać mozna spoko. Nie czuje ze nosze.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-10-17, 21:00   

ja bym musiał chyba się taką taśmą cały owinąć.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2018-10-17, 21:04   

Discord, a uzywales tych taśm? Bo powiem Ci ze po tym filmiku zaczalem sie ponownie zastanawiac czy na takie olazje jak lato woda plaza zdaloby u mnoe egzamin..
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2018-10-17, 22:24   

Tak, dokładnie tych :) Ponieważ na szczęście moje zbędne worki tłuszczu na klacie nie są jakieś szczególnie wielkie, to się sprawdzały świetnie. I trzymały się bez odklejania czy dyskomfortu, nawet jak dużo ćwiczę. W wodzie ich nie sprawdzałem, ale na siłkę działają jak marzenie :)
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-10-18, 11:17   

Nie lubię was :( Ja mam taki rozmiar, że o taśmie mogę zapomnieć, a binder niewiele zmienia sytuację :(
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2018-10-19, 22:29   

Ja tez nie wiem czt siebie lubię.. Zawsze wory mogly by byc mniejsze.. Nie wiem czy tasma da radę bo jak rekami idwiode i przycisne no to klata jak po ostrzykiwaniu hehe i jak to ma pasowac do opony na brzuchu. Hehe ale chyba sobie kupie na próbę najwyzej sie sfrustruje nie pierwszy i nie ostatni raz..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9