Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Stopnie naukowe
Autor Wiadomość
torjus
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-12, 19:07   Stopnie naukowe

Powiedzcie mi proszę, jak to jest ze stopniami naukowymi po zmianie danych? Idę sobie do dziekanatu, przestawiam pismo i proszę o ponowne wyrobienie dyplomu? Nie mówię, że mam zamiar to zrobić, ale skoro już się ma tego magistra, to w sumie miło by było móc to jakoś udowodnić.
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-10-12, 19:32   

Jeżeli wygrasz rozprawę za pierwszym razem to stajesz się osobą swojej płci od dnia swojego urodzenia, więc wszelkie dokumenty czy dyplomy przepisuje się wtedy na nowe imię. Także, tak, piszesz pismo do dziekanatu o wystawienie dyplomu na nowe dane i nie powinno być z tym problemu.
_________________
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-10-12, 20:16   

Arisa napisał/a:
pozostaje ściemniać dlaczego data się nie zgadza z rocznikiem. Też pozostanie ściemniać jeżeli nie jesteś młody - dlaczego zdjęcie jast tak świeże.

Paaani, zjarało się wsio w *uj, chałupa, chudoba, pies Azor oraz żona i dzieci... tragedia,m zaprawdę powiadam.

Styka za wyjaśnienie ;)
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-10-12, 20:45   

Cytat:
Wada: data wydania dyplomu nie jest stara - pozostaje ściemniać dlaczego data się nie zgadza z rocznikiem. Też pozostanie ściemniać jeżeli nie jesteś młody - dlaczego zdjęcie jast tak świeże.

Raczej wątpię, żeby to był jakiś duży problem. Obecnie wiele osób nie robi od razu magisterki po licencajcie, czy nie robi sobie przerw. Studia to nie liceum, gdzie kiblujące osoby są jakimś wyjątkiem, w mojej grupie mniej, więcej połowa osób jest starsza od rocznika, który od razu po liceum poszedł na studia, część ma już jakiś dyplom, część zmieniła kierunek studiów, część zrobiła sobie gap year a jak mam łączony fakultet z grupą ze studiów magisterskich to tam, w ogóle są jest rozstrzał tak do 40stki :-p także luzik.
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-12, 21:36   

:-p Magister, nie jest tytułem naukowym
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-10-13, 04:52   Re: Stopnie naukowe

torjus napisał/a:
Nie mówię, że mam zamiar to zrobić,

Nie, wcale, przecież po co komu dyplomy i świadectwa :D ;)
Niebieskiej nie przeczytał... http://www.transseksualizm.pl/p89
_________________
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2018-10-13, 19:28   

Ale w sumie z tymi datami wydania dyplomu... jak komuś się nie śpieszy to możę wymienić najpierw pierwszego stopnia, poczekać ten rok z hakiem i potem drugiego <rotfl3> Nowy plan mam...

Ada75 napisał/a:
:-p Magister, nie jest tytułem naukowym

A tym bardziej chyba stopniem... jedyny stopień naukowy to doktor. Mgr/inż to tytuły zawodowe chyba... pokićkane to.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-10-14, 05:52   Re: Stopnie naukowe

Arisa napisał/a:

- Niebezpiecznik i dawny GIODO - ostrzegał: nie daj sobie kopiować dowodu a Niebezpiecznik wprost pisał czym się to kończy (zazwyczaj długami lub nawet odsiadką z ich niespłacanie + komornikiem na pensji).

Chcesz mi powiedzieć że można zawrzeć umowę z operatorem komórkowym (i tuzinem innych operatorów) bez skopiowania przez niego dowodu?

Swoją drogą powinno się ukrócić praktyki rozdawania kredytów na skany/ksera dowodu... co to w ogóle za pomysły te banki czy tam inne instytucje rozdające kredyty mają :roll:
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-10-14, 19:50   Re: Stopnie naukowe

Arisa napisał/a:
Na prawdę to poprawcie, bo przeczy to podstawowemu zachowaniu bezpieczeństwa. Po zacytowanym fragmencie złapałam się za głowę, strzeliłam facepalma i nie czytałam dalej - więc warto przejrzeć resztę. Na prawdę kontent jest aktualny... na stan 20 lat wstecz, gdy ludzie takich przekrętów nie robili i technologia była trudniej dostępna.

Hmm, raczej na stan 10 lat wstecz - kiedy ja moje papieru zmieniałem, to też mi wszędzie skanowali dowód.
Spoko, poprawię to, wiem że dużo jest tam do przejrzenia ale resztę będę poprawiać jak będzie nowa wersja strony...

Cytat:
Nie ukrócisz tego - w interesie bankowca jest wydać jak najwięcej kredytów (płacą mu za ilość sfinalizowanych umów).

Zdaję sobie z tego sprawę ale np. rozwiązanie, które proponujesz byłoby już lepsze.
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-10-15, 17:15   

Ten zapis poprawię w ciągu kilku dni. Cała reszta treści jak będzie nowa wersja strony, a tego jeszcze nie wiem (i obstawiam kwestię miesiąca lub kilku :P ).
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 9