Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Suple mogące mieć wpływ na poziom tst
Autor Wiadomość
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-09-14, 10:28   Suple mogące mieć wpływ na poziom tst

Takie tam ciekawostki.

L-dopa, za Wiki
Cytat:
Podnosi poziom testosteronu oraz zwiększa syntezę i wydzielanie hormonu wzrostu.


Fotskolina, za Neuroexpert
Cytat:
Wyniki badań z udziałem mężczyzn z nadwagą wykazały, iż trwająca 12 tygodni suplementacja wyciągiem z C. forskohlii zawierającym 10% forskoliny poskutkowała podniesieniem produkcji testosteronu
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-09-16, 01:38   

Ale to są badania na cisach. Dla TS bezużuteczne. Zwłaszcza dla k/m bez HRT.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-09-16, 02:45   

Nie znam się ale obawiam się, że Armand ma rację... no bo "podnosi poziom testosteronu" - co ma podnosić kiedy nasza dawka z zastrzyku już jest podana? przecież się cudownie nie rozmnoży :P Podnosi może produkcję... u tych, którzy produkują... (w drugim cytacie to nawet jest wyraźnie napisane).
_________________
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-09-19, 13:50   

Hej, kiedy cis baby też produkują tst :P
A za nadprodukcją tst idzie np hirsutyzm (nadmierne owłosienie).
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-09-21, 03:51   

wij, wiem ale no... podniesienie tej odrobinki pewnie ni jak ma się do naszej skali kiedy sztucznie przyjmujemy więcej ;)
_________________
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-10-01, 10:20   

Kolejna roślinka:
ASHWAGANDHA (żeń-szeń indyjski)
Stymuluje aktywność tarczycy oraz wydzielanie kortyzolu i testosteronu. Preparat jest szczególnie polecany osobom będącym w przewlekłym stresie, odczuwającym lęki i niepokój oraz aktywnym sportowcom.

Znalezione na forum dla kulturystów. I działa ponoć na tst niezależnie od płci.

@wendigo
Moja połówka od pół roku jest na fitoestrogenach i wyhodowała sobie cycki rozmiaru większego A.
A ponoć fitoestrogenty nie działają ;) IMHO odpowiedni dobór składników ziołowych i jakiś efekt będzie. Ok - nie aż tak uderzający jak przy hormonkach, ale zawsze coś ;)

Ja np na nfz ostatnio usłyszałem, że dwa lata do wystawienia opinii psychologicznej, dyrdania co tydzień. Także ten... Lepiej się ratować czymkolwiek, co ma szansę przynieść jakikolwiek efekt, niż iść się pier***nąć z najbliższego mostu, lub pod metro.
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2018-10-01, 13:56   

Słabo szukasz. Lepiej zrobić dobry research. Dostałem testo po 3 miechach na nfz bez opinii.
Nie ma jak to stymulować kortyzol przy przewlekłym stresie, jakby nie był dawno ponad normę.
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-10-02, 10:07   

Rockman napisał/a:
Słabo szukasz. Lepiej zrobić dobry research. Dostałem testo po 3 miechach na nfz bez opinii.

No to poproszę o mądre patenty, bo "dwa lata" mi ostatnio spowodowały zwis wszystkiego.
Już pomijam fakt, że z lekarzami, którzy mają jedyną słuszną wizję świata i albo omka, albo nic - nie jest mi po drodze. Tak samo zresztą, jak i z Liberem.

Arisa napisał/a:
Myślę, że strzały z omnadrenem są 100x skuteczniejsze od wymienionych

Jak już mówiłem wielokrotnie w różnych tematach - omka ani żadne inne zastrzyki mnie nie urządzają. Z różnych względów.
I nigdzie nie mówię, że ziółka powinny/mają/mogą zastąpić leki. Stwierdzam, że może ewentualnie mogą w niektórych przypadkach trochę pomóc. I nie, żebym je nawet sam stosował, ot zbieram wiedzę, bo - po prostu - lubię posiadać pewną "bazę danych". A że i połówka lubi i ostatnio zaczytuje się o neuroprzekaźnikach i depresji to i, niejako, przy okazji różne ciekawe ziółka wypływają, które a "nóż wiszdelec" komuś, kiedyś, do czegoś się może przydadzą. A może nie.

Arisa napisał/a:
Bez blokady testosteronu to się nazywa "Krzyż na drogę" (zrobiła chociaż jeden pomiar LH, testosteronu i estradiolu?). Co z "cycków", skoro wygląd dalej męski, bo nie blokuje wydzielania testosteronu?
Do tego skoro już robi DIY to powinna kontrolować odpowiednie paranetry krwi. Zalecam konsultację z lekarzem.

Kontroluje, nie bój. A wygląd diametralnie różni się od, choćby, sprzed roku.
Były na Discorda swojego czasu wrzucane zdjęcia, właśnie, w odstępie roku.

Tym razem nie ja lajk trains :P Ale zawsze może jakaś inna duszyczka :-o
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2018-10-02, 16:54   

No cóż, nie pomogę w takim wypadku doraźnie, w poprzednim poście brzmiałeś jakbyś rozpaczliwie potrzebował testo. Mój lekarz także był dla wiedzących czego chcą, nie głaskał po główce i tych pomiędzy, albo z wątpliwościami na wejściu odsyłał do psychologa. Poza tym że teraz masz na fejsach, blogach od groma info. Jakieś mapy diagnostyczne co gdzie ludzie robią. Odbiło mi się od uszu, że jest jakiś Grabski co podobno ogarnia niebinarnych i takie rzeczy. Warto sprawdzać szerzej. Jak chcesz psychoterapię na nfz, to raczej licz się z dłuuuugim czasem oczekiwania.
Wg mnie opinia jest jednym z niewielu punktów diagnostyki, które warto zrobić prywatnie. Kilka spotkań i adios. Myślę że 90 % badań zrobiłem na nfz, a zrobiłem ich dużo. Opinia była w sumie ostatnia.
Ziółka no niestety, jak ci zrobią dobrze w głowę to na zdrowie, ale nie licz na maskulinizację.
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2018-10-03, 21:02   

wij napisał/a:

Już pomijam fakt, że z lekarzami, którzy mają jedyną słuszną wizję świata i albo omka, albo nic - nie jest mi po drodze. Tak samo zresztą, jak i z Liberem.

Jak już mówiłem wielokrotnie w różnych tematach - omka ani żadne inne zastrzyki mnie nie urządzają. Z różnych względów.


Liber to akurat jeden z niewielu lekarzy od których można wyciągnąć coś innego niż Omkę :/ Trzeba z nim tylko pogadać.

Jeśli te różne względny to zdrowotne i nie możesz brać zastrzyków lub efekt uważasz za zbyt obciążający czy coś to są żele z testo, efekty skromne ale chyba o to ci chodzi.
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-10-03, 21:42   

Rockman napisał/a:
w poprzednim poście brzmiałeś jakbyś rozpaczliwie potrzebował testo.

Jesteś w bardzo mylnym błędzie. Wiele lat czekałem, nic mi się nie stanie, jak poczekam jeszcze kilka/naście miesięcy i dogadam się po drodze na spokojnie ze sobą.

Rockman napisał/a:
Grabski co podobno ogarnia niebinarnych i takie rzeczy

Grabski jest, jak najbardziej od nb i jestem do niego (nomen omen) zapisany na koniec bieżącego miesiąca, bo wydaje się być najlepszym specjalistą od takich przypadków w PL, gdzie można się uczciwie przyznać. Zresztą czas niejaki temu ucięliśmy sobie przemiłą 40 minutową pogawędkę na temat nb. Przesympatyczny facet :)

Rockman napisał/a:
Jak chcesz psychoterapię na nfz, to raczej licz się z dłuuuugim czasem oczekiwania.

Chodzę na Dolną. Może jestem nietypowym przypadkiem, bo psycholog znalazł się od razu, chyba tydzień po sekso. A moja połówka czeka ponad pół roku i doczekać się nie może.
Niestety - Dolna nie wróży, a i w planach wyprowadzka ze stol(n)icy.

Rockman napisał/a:
Ziółka no niestety, jak ci zrobią dobrze w głowę to na zdrowie, ale nie licz na maskulinizację.

Czytaj, proszę, co ja piszę:
Cytat:
I nigdzie nie mówię, że ziółka powinny/mają/mogą zastąpić leki. Stwierdzam, że może ewentualnie mogą w niektórych przypadkach trochę pomóc. I nie, żebym je nawet sam stosował, ot zbieram wiedzę, bo - po prostu - lubię posiadać pewną "bazę danych"


a wracając do Twojej wcześniejszej wypowiedzi:
Rockman napisał/a:
Nie ma jak to stymulować kortyzol przy przewlekłym stresie, jakby nie był dawno ponad normę.

Cytat:
Ashwagandha to adaptogen.
W największym badaniu z udziałem ludzi wykazano, że podawanie ashwagandhy zmniejszało poziom kortyzolu do 26%.
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2018-10-04, 23:41   

Całe szczęście że nie w poprawnym błędzie. W takim przypadku długi czas terapii będzie na plus, jeśli do tej pory się "ze sobą nie dogadałeś". Ziółka- przypadek transa km to nie ten gdzie mają wiele do pomocy w tej kwestii. Co do stymulacji posłużyłem się definicją słownika języka polskiego: "pobudzać do jakiegoś działania, do wzmożonej aktywności".
Mr x nie wiem czy żel będzie spoko, bo to jest najdroższa opcja z możliwych. Jeśli słabo z prywatnymi wizytami, to co dopiero kilka stów miesięcznie na sam testosteron.
Z ciekawości, czemu zastrzyki cię nie urządzają?
Powodzenia w zwiedzaniu placówek medycznych, kiedyś to się skończy :)
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-10-05, 09:38   

Rockman napisał/a:
W takim przypadku długi czas terapii będzie na plus, jeśli do tej pory się "ze sobą nie dogadałeś".

No jak się całe życie przed sobą uciekało i robiło wszystko, żeby się skutecznie z tego padołu wynieść, niszcząc sobie na oślep życie i nie wiedząc do końca dlaczego....
Nie ma jak wyparcie, nieprawdaż :evil:
Dogadany niby jestem. Ale wolę sobie pozostawić czas na "pochodzić samemu ze sobą, nie skakać na główkę i to do wrzącej wody".

Rockman napisał/a:
nie wiem czy żel będzie spoko, bo to jest najdroższa opcja z możliwych. Jeśli słabo z prywatnymi wizytami, to co dopiero kilka stów miesięcznie na sam testosteron.

Żel jest jedyną opcją. I doskonale wiem ile taka atrakcja miesięcznie kosztuje.

Nie do końca jest kwestia tego, że "słabo". Atm największym problemem jest fakt, że dwie osoby pod jednym dachem mają do porobienia wszystkie badania + opinie, wizyty, psychoterapia etc. Więc - im więcej się uda ogarnąć na nfz, choćby pod kątem badań, tym lepiej, bo koszty wszystkiego x2 prywatnie, w tym samym czasie, są z lekka z kosmosu. A połówka się za siebie wzięła w sposób konkretny, jak ja coś zacząłem robić ze sobą. Jakby zaczęła wtedy, kiedy ją namawiałem na wizyty u psycho, czy sekso, nie istniałby problem x2 w tym samym czasie. Dla odmiany jak kopałem ją, to ja nadal byłem pięknie obudowany murami, barierami, rowami i zasiekami oraz były wyparte wszelkie wspomnienia z czasu dalszego niż 3 lata. No ale - jest jak jest, a nie jest jak nie jest.

Nie urządzają, bo: panicznie boję się zastrzyków, do tego dochodzi kwestia wieku i nb, a to ostatnie akurat powoduje, że nie zależy mi na zmianach gwałtownych, za to dobrze ukierunkowanych. Stąd też i wizja na Grabskiego. Jak bym chciał "już i natychmiast" to mam pod nosem wszem i wobec znanego dilera hormonów i nie musiałbym dymać do Krk i czekać kilku miesięcy na wizytę (tak, prywatnie do niego też się ok 2 mcy czeka) :P
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Majka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-10, 18:30   

wij napisał/a:
Moja połówka od pół roku jest na fitoestrogenach i wyhodowała sobie cycki rozmiaru większego A.


Zaciekawiłeś mnie, mogę prosić o listę tej trawy? :-D
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-10, 18:48   

:->

Majka napisał/a:
wij napisał/a:
Moja połówka od pół roku jest na fitoestrogenach i wyhodowała sobie cycki rozmiaru większego A.


Zaciekawiłeś mnie, mogę prosić o listę tej trawy? :-D


Alert regulaminowy

:->
 
 
Majka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-10, 19:43   

Ada75 napisał/a:
Alert regulaminowy

Na priv przejdzie :D
 
 
Kokosica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 50
Skąd: Ja to znam
Wysłany: 2020-04-19, 15:38   

A co powiecie na synthol chłopaki? widziałam zdjęcia i widzę że można przykoksić masę, podejrzewam że na Patong na phuket będzie do kupienia
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-19, 16:18   

Synthol to jest sztuczny wypełniacz, nie ma nic wspólnego z budowaniem masy. W dodatku jest niebezpieczny. Już lepiej wstawić sobie implanty z sylikonu.
 
 
harel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 8
Wysłany: 2020-12-18, 11:41   

Zapewne to co napiszę jest na poziomie piaskownicy, a tutaj niezła chemia odchodzi, ale naturalne sposoby na wyższe T i niższe estrogeny i niższe SHBG to pokrzywa (np. herbata).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 9