Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam wysokiej jakości bindery i paker
Autor Wiadomość
will
użytkownik

Posty: 1
Wysłany: 2015-06-15, 10:43   Sprzedam wysokiej jakości bindery i paker

Hej hej :>

Mam do sprzedania dwie rzeczy

1. Dwa używane bindery underworks (jeden czarny, drugi biały) model tritop (wygląda jak koszulka bez rękawów kończy się w połowie klatki piersiowej) w rozmiarze S (należy zmierzyć się pod i potem w najszerszym miejscu, wziąć średnią z tych dwóch pomiarów. Rozmiar S jest przeznaczony dla osób 79cm - 84 cm, ale będzie działał również dla osób mniejszych, tylko nie tak dobrze. Zadziała też dla osób większych, ponieważ trochę się rozluźnił od noszenia).

Underworks: Ok, więc underworks to najlepsza na świecie firma z binderami. Same tritopy nie kosztują dużo, bo 30$ (90zł). Problemem jest dostawa do Polski i innych krajów europy: kosztuje 45$ (!). Tak więc za jeden binder płaci się 75$ (280zł). Przez to mało osób z Europy ma do nich dostęp. Mi się udało je kupić, i na serio WARTO. Dobry binder jest bardzo ważny.

Dlaczego nie wolno używać bandaży: W Polskiej społeczności trans zauważyłem, że praktycznie każdy używa bandaży (na zachodzie jest to niespotykane, bo mają świetny dostęp do binderów, różne grupy wsparcia, dużo się mówi o szkodliwości bandaży, manufaktury za darmo itd). To bardzo źle, ponieważ bandaże nie rozciągają się przy oddychaniu jak bindery (słabsze bindery, jak te za 30 zł chińskie z ebaya też tego nie robią. Serio). Powoduje to zniszczenie (czasami trwałe) żeber, kręgosłupa (no, to jest ważna część ciała), mięśni klatki piersiowej i płuc. Działa to też na tkankę podskórną i skórę piersi. Mam jedno zdjęcie z netu, ale go tu nie dam bo jest ohydne. W skrócie: dobry binder jest bardzo ważny. Twoje plecy ci podziękują. A, no i oczywiście jest to wygodniejsze bo binder 'oddycha'.

Jeden binder za 150zł, dwa za 250.

2. Paker Peecock Gen 2 14 cm. Okej, tak więc: jeden z najpopularniejszych pakerów, ogólnie z raczej górnej półki. Od innych odróżnia go pare rzeczy: jest wielofunkcyjny - można go używać do dziennego noszenia, korzystania z toalety i do seksu. Jak to działa: paker nie jest twardy cały czas. Zbudowany jest z miękkiego silikonu z dziurą w środku członka. Można przez nią sikać. Gdy chcecie się z kimś zabawić wsuwa się do środka taki specjalny patyk z twardego silikonu. Na końcu ma wypustkę, która ma ociekać się o użytkownika i sprawiać przyjemność. Tył pakera jest w kształcie 'miski', która dopasowuje się do tego co już tam masz. Bardzo wygodny. Ofc wygotuje go i zdezynfekuje 10 razy przed wysłaniem.

Cena: Oryginalnie kosztuje 210$ paker + 13$ przesyłka = 213 $ (785zł). Mój z racji że jest używany i ma dwa maleńkie (2mm?) przedarcia na czubku i na "misce" (oba zrobiły się w pierwszy tydzień użytkowania a miałem go przez pół roku) (oba zostały sklejone kropelką i się trzymają bez zastrzeżeń), sprzedam za 520zł.

Mogę dodać zdjęcia.

Napiszcie jeśli jesteście zainteresowani.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10