Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Avatar - pytanie do moderatorów
Autor Wiadomość
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-08-12, 15:50   

Dołączam się z pytaniem.
Takoż niczego złego w avie nie widzę i proszę o wyjaśnienie o co chodzi.
Ewentualnie podanie dokładnych wytycznych co może, a czego nie może zawierać awatar i stopka.
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2018-08-12, 15:59   

Ariso. Atakowałaś nim (i nie tylko nim) w dość agresywny sposób pewną stronę.
Nie wypowiadam się, czy masz rację w swoich atakach, bo nie potrafię tego ocenić.
Mówię po prostu, że taka forma krytyki wykracza poza akceptowalną.

Natomiast dla osób, które nie wiedzą o co chodzi, twój awatar wygląda jak jakieś niezdrowe wariactwo.

p.s. Weźcie sobie przenieście swoje spory odnośnie tej strony gdzieś poza forum.
_________________
Freja Draco
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-08-12, 16:29   

To ja ponowię prośbę
Cytat:
podanie dokładnych wytycznych co może, a czego nie może zawierać awatar i stopka


Freja napisał/a:
Atakowałaś nim (i nie tylko nim) w dość agresywny sposób pewną stronę.

Hm? Nic takiego nie zauważyłem. Tym bardziej nie rozumiem o co w całej sprawie chodzi.
Jest jakiś punkt w regulaminie, który zabrania umieszczania jakiś rzeczy w avatarze? Bo jakoś się nie doszukałem.

Freja napisał/a:
Natomiast dla osób, które nie wiedzą o co chodzi, twój awatar wygląda jak jakieś niezdrowe wariactwo.

Hej, avatar może przedstawiać even klauna z zakrwawionym nożem w ręku. Od tego są avy, żeby ekspresjonować to, co dla nas ważne. Pierdzący tęczą jednorożec też będzie ok. Od tego są avy! Mogą być dziwaczne, pokręcone, wariackie.
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-12, 16:35   

wij,
wij napisał/a:
Jest jakiś punkt w regulaminie, który zabrania umieszczania jakiś rzeczy w avatarze? Bo jakoś się nie doszukałem.
Pkt 9 regulaminu.
Arisa, za nowego avka masz +, ale stary, o który się kłócisz, łatwo w moim odczuciu pod ten pkt. 9 podciągnąć.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-12, 16:48   

9. Inne zakazane rodzaje treści i zachowań
Zakazane i są i usuwane bądź poddane moderacji będą pojawiające się na forum, PM-ach i profilach użytkowników materiały i wypowiedzi:

9.1. Wulgarne, agresywne, obrażające, poniżające, oczerniające, napastliwe, nawołujące do przemocy i nienawiści względem użytkowników forum bądź grup społecznych. [1 pkt]
9.2. Nie łamiące wprost punktu a. odnośnie wulgarności czy agresji noszące jednak znamiona trollingu, prowokujące kłótnie, antagonizujące społeczność, obsesyjne pastwienie się nad konkretną osobą lub użytkownikiem forum. [1 pkt]
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-12, 16:49   

pojawiające się na forum, PM-ach i PROFILACH użytkowników
avek jest częścią profilu
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-12, 16:55   

jednak skoro został usunięty, przekraczał ramy administracji.
Freja napisał/a:
Mówię po prostu, że taka forma krytyki wykracza poza akceptowalną.

Natomiast dla osób, które nie wiedzą o co chodzi, twój awatar wygląda jak jakieś niezdrowe wariactwo.

i tyle w temacie.
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-08-12, 16:59   

Crissy napisał/a:
9. Inne zakazane rodzaje treści i zachowań
Zakazane i są i usuwane bądź poddane moderacji będą pojawiające się na forum, PM-ach i profilach użytkowników materiały i wypowiedzi:

9.1. Wulgarne, agresywne, obrażające, poniżające, oczerniające, napastliwe, nawołujące do przemocy i nienawiści względem użytkowników forum bądź grup społecznych. [1 pkt]
9.2. Nie łamiące wprost punktu a. odnośnie wulgarności czy agresji noszące jednak znamiona trollingu, prowokujące kłótnie, antagonizujące społeczność, obsesyjne pastwienie się nad konkretną osobą lub użytkownikiem forum. [1 pkt]


Nadal nie widzę związku z wstawioną przez Arisę grafiką. Grafika, jak grafika. Sugeruje li i jeno to, że dana osoba ma uczulenie na przejawy [rak]owiska. Też takowe mam - na wszelkie grupy, strony, fora maDkowe i związany z nimi dej - izm. Równie dobrze ja mógłbym sobie takiego ava wstawić, zgodnego z moimi przekonaniami. Nieomal każdy z nas odbiera niektóre przejawy otaczającego nas świata jako [rak].
Av nikogo nie obrażał, nie zawierał obraźliwych treści. Jest TYLKO sygnałem "nie lubię [rak]owisk".
Nie popadajmy w paranoję ^^'

Swoją drogą jednego regulaminu się nie da otworzyć, drugi z topicu "nowy regulamin" ówi kompletnie co innego.
@Freja - możesz mi to proszę wytłumaczyć? Bo ja się trochę zgubiłem.
Poproszę o jasną, aktualną i działającą wersję regulaminu i usunięcie rzeczy, które wprowadzają użytkownika w błąd.
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2018-08-12, 21:06   

Nie lubię się powoływać na ten punkt, bo jest dość ogólny, ale czasami trzeba, bo nie da się w regulaminie zapisać wszystkich możliwych pomysłów wszystkich możliwych użytkowników:

Cytat:
9.2. Nie łamiące wprost punktu a. odnośnie wulgarności czy agresji noszące jednak znamiona trollingu, prowokujące kłótnie, antagonizujące społeczność, obsesyjne pastwienie się nad konkretną osobą lub użytkownikiem forum. [1 pkt]
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2018-08-12, 21:45   

Arisa napisał/a:
Czyli bo Buk tak chciał? Więc analiza składniowo semanrtyczna:
(...)
Więc, gdzie to łamie punkt 9.2?

Ariso. Jesteś obecnie autorką największej chyba ilości zgłoszeń do moderacji odnośnie cudzych postów, zgłoszeń w przeważającej mierze odrzucanych. Czy zgłaszając cudze wpisy również przeprowadzasz wcześniej tak drobiazgową analizę ze zdecydowanym naciskiem na domniemanie niewinności i niekaranie za działania niezabronione w regulaminie explicite, czy też zasadę tę stosujesz jedynie odnośnie własnych wpisów?
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-08-12, 22:38   

Freja napisał/a:
analizę ze zdecydowanym naciskiem na domniemanie niewinności

Ooo. Dobrze prawi! Piwa jej polać!

Tylko... Prrrr...
A gdzie "domniemanie niewinności" przy avie Arisy? Zgodnie z moim odbiorem nadal nie widzę stycznych między avatarem a punktem 9.2 regulaminu.
Z grubsza odbieram to tak, jak napisała to Arisa.
Inszymi słowy, wybacz Freja - ten argument był inwalidą, invalid argument i takie tam.
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
sam
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 07:54   

Ja zgłosiłam Freji info, że ten avatar stanowi obrazę mnie i mojej pracy tak więc jak najbardziej podpada to pod punkt 9.1. i 9.2.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 13:37   

remick76, jak na osobe z taka wiedzą i inteligencją, wykazujesz żenujący poziom spostrzegawczości podobieństwa miedzy logami, i strasznie krótką pamięcią co do propagandy, którą razem z Arisą siejecie na forum odnośnie szkodliwosci strony, gdzie najwyraźniej nie przeczytałyście pierwszej strony (tam gdzie trzeba kliknąć " zgadzam się" albo nie) wiec albo to co teraz piszesz to trolling podpadajacy pod paragrafy forum, albo serio Cie przeceniłam.
Także w obu przypadkach polecam przeczytac jeszcze raz pierwszą stronę z t-r.pl zastosowac się do obecnego avka Arisy i skonczyc temat.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 14:54   

Ależ ja nawet nie próbowalam odpowiedzieć na Twoje pytanie do Sam. Korzystam z prawa do krytyki, ktorym sie tak silnie podpierasz. Jestem bardzo spokojna, dziekuję za troskę, jednak zadawanie pytań z wewnętrzną gotową interpretacją to strasznie płytka forma prowokacji i trollingu.
Na główne pytanie dotyczące usuniecia avka Arisa dostała odpowiedź. Co do podpierania się przykładami, że komuś wiedza zaszkodziła - strona informacyjna wyjaśnia wszystko. To nie trona powoduje raka, tylko głupota osób, które pchają łapki w swoje leczenie w bezkrytyczny sposób.
Także dalej nawołuje do przeczytania pierwszej informacji z t-r.pl (chyba, że boisz sie, że dostaniesz raka) i zakonczenia tego tematu.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 15:19   

Arisa napisał/a:
Rozumiesz już gdzie jest szkodliwość? Kto czyta popupy? Są wszędzie klikasz zgadzam się i czytasz i jak inni tu obecni eksperymentujesz... Może nie Ty, ale większość użytkowników. Szczególnie młodych, którzy już na 200% nie czytają wszędobylskich okienek.

Co innego gdyby trzeba było zaznaczyć, że ma się świadomość, że są to tylko nieprofesjonalne opracowania (jak opisano w popupie - wszędzie zastrzeżenia) i trzeba by odpowiedzieć na kilka pytań, które udowodnią, że ten popup został przeczytany.

Poza tym przy ponownym wejście z tego samego komputera nie wyświetla popupa, a mógł kto inny korzystać.

Tak samo jest przy wielu umowach, kto to czyta? A potem placz, zgrzytanie zebów i szukanie winnych.
I tu leży problem w ignorancji a nie wiedzy.
Walczenie z wiedza to polityka kościelna, trzeba walczyć z ciemniactwem i ignorancją i uczulać na możliwe konsekwencje.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 15:53   

Arisa, i jest bardzo słuszny i poza hejtem, dlatego Ci powiedzialam na samym poczatku, że ode mnie masz + za nowego avka.
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 18:05   

Trzeba mieć naprawdę poważne problemy z sobą aby wrzucać sobie taki avek do profilu.
To już nawet swastyka przy tym to jest pikuś.

Za chwilę jako środowisko zaczniemy na forum imionami i nazwiskami obrażać inne m/k. To już nawet nie jest smutne tylko to już jest jakiś kabaret, gdzie warto wziąć popcorn i to czytać.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 18:11   

Wiercipała, wyluzuj, nie ma hejtu a problem samoleczenia istnieje i pojawia sie wiele komplikacji z braku wiedzy na temat leczenia ts. Inaczej na forum nie bylo by w ogole rozmow wtym temacie.
Wiec jezeli Arisa chce w ten sposob uczulać innych na problem, to ma do tego pelne prawo, jezeli sie odbywa bez hejtu.
Co do obrazania się to watpie, źe wystąpi bo od tego jest administracja zeby hejty punktować, a rozlane argumentowanie punktu widzenia sa calkiem czeste, wiec kaźdy juz ma zapasy popcornu
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 18:15   

Szkoda, że nie ma Lagerthy.
Zamknęłaby ten temat i problem z awanturami by znikł.

remick76 napisał/a:
Czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę, co piszesz? Bo takie teksty są nawet nie to, że śmieszne. Są od rzeczy.


Swastyka to znak tego, że ktoś jest głupi a głupoty wyleczyć się nie da.
Jak ktoś czuje podnietę z tego, że atakuje pewną stronę to jest to widoczny objaw jakiejś nerwicy - na szczeście to się leczy.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 21:36   

do całego tematu powiem tyko jedno, zamknijcie go wreszcie, bo to dalej nie ma sensu i najlepiej wszyscy niech wezmą USPOKÓJ SIĘ (TM) - Sally jak to zobaczy, to wszystkich pozwie o nadużywanie trademarku jej flagowego produktu.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 22:11   

Żeby zamknąć hejt, sama się wybiorę na wakacje od forum i wystawie się w słusznej sprawie na bana. Widzę, że co do ciemniactwa i ignorancji nie koniecznie wyraziłam się jasno.
Strona Trans-reserch.pl jest stroną informacyjną. Avek Arisy, który widnieje w pierwszym poście zatytuowany rak.jpg uważam za obraźliwy dla strony t-r.pl i samej Sam - nowy jest czym innym.
Hejt w stronę aktywistki działającej na rzecz trans uważam za karygodny i wykraczający poza jakiekolwiek normy dopuszczalne na forum.
Do hejtowania nikogo w dalszej wymowie tego i innych postów przykładać się nie będę i uważam, że więcej jesteśmy w stanie osiągnąć zgodą i wspólną pracą w sprawach dotyczących całej społeczności (nie tylko forum) jasno określając co nam się nie podoba (co dokładnie) w sposób kulturalny, prowadząc kulturalną rozmowę i proponując zmiany, uzasadniając je dlaczego i poco, niż tak rozwiniętą polemiką i wojną na ego.
Osobiście jestem zniesmaczona tym, że nie przeczytanie pierwszej strony wywołało tyle zawiści, negacji i podburzania autorytetu i działań aktywistki, która robi dla środowiska dużo.
tak więc jeżeli o opakowanie leku chodzi, to najlepszym byłby w tym momencie dla wszystkich dyskutantów włącznie ze mną, wzięcie:

Cały ten syf nie byłby potrzebny, gdybyśmy mogli normalnie się dogadywać zamiast [terefere] głupoty. Niedość, że środowisko LGBT+ jest wewnętrznie skłócone, to sama literka T... no sami widzą wszyscy chyba. Nie dziwi mnie fakt, że hejterzy z poza środowiska się śmieją, skoro sami zamiast wspierać aktywistów, dogadywać się i wspólnie działać ich hejtujemy i podburzamy ich pracę. Jestem pełna podziwu dla aktywistów i aktywistek, że widząc to i tak robią wiele dla środowiska trans.
Dziękuję i życzę udanych wakacji. KROPKA
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 22:20   

Gryźcie ziółka.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-14, 18:37   

Transy takie so...
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-08-14, 19:26   

Alone 1,5 napisał/a:
Gryźcie ziółka.


Może lepiej palcie. Natychmiastowy chill.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-08-19, 21:25   

Armand napisał/a:
Może lepiej palcie. Natychmiastowy chill.


Popieram sugestię w 100% oraz podpisuję się pod wszystkimi mnogimi mackami :D :D :D
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 9