Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy K/M może uważać się za lesbijkę?
Autor Wiadomość
Asaf
użytkownik
K/M


Punktów: 3
Posty: 52
Wysłany: 2015-06-06, 22:19   

Merry napisał/a:

Asaf napisał/a:
Merry napisał/a:
Nie wierzę, że ta dyskusja jeszcze trwa.



Trwa bo to wątek z offtopami i tak jakby lesbijka nagle okazała się tytułować męskim transem. To może drażnić środowisko.


To już nie można się dowiadywać o sobie nowych rzeczy?



Uderz w stół a nożyce się odezwą...
Deklarowane Lesbijstwo, nijak się ma do transseksualizmu, a tym bardziej nagłych zwrotów akcji. Czyżby "ukryta opcja niemiecka" :? :
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-06-06, 22:37   

Asaf napisał/a:
Merry napisał/a:

Asaf napisał/a:
Merry napisał/a:
Nie wierzę, że ta dyskusja jeszcze trwa.



Trwa bo to wątek z offtopami i tak jakby lesbijka nagle okazała się tytułować męskim transem. To może drażnić środowisko.


To już nie można się dowiadywać o sobie nowych rzeczy?



Uderz w stół a nożyce się odezwą...
Deklarowane Lesbijstwo, nijak się ma do transseksualizmu, a tym bardziej nagłych zwrotów akcji. Czyżby "ukryta opcja niemiecka" :? :


Bo żaden trans k/m nigdy nie identyfikował się jako męska lesbijka.
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-06, 22:39   

Merry napisał/a:
[Bo żaden trans k/m nigdy nie identyfikował się jako męska lesbijka.


a jesteś pewien ;> ?
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-06-06, 22:41   

eMily_Mae napisał/a:
Merry napisał/a:
[Bo żaden trans k/m nigdy nie identyfikował się jako męska lesbijka.


a jesteś pewien ;> ?


Nie no, ironizuję sobie w tym momencie. Sam tą drogą nie szedłem, ale znam sporo heteroseksualnych kaemów, którzy zanim zaakceptowali siebie jako transseksualistów, zadeklarowali się jako lesbijki.
 
 
Asaf
użytkownik
K/M


Punktów: 3
Posty: 52
Wysłany: 2015-06-06, 22:46   

Merry napisał/a:
Nie no, ironizuję sobie w tym momencie. Sam tą drogą nie szedłem, ale znam sporo heteroseksualnych kaemów, którzy zanim zaakceptowali siebie jako transseksualistów, zadeklarowali się jako lesbijki.

Kompletna anarchia odpowiedzi. Żaden TS K/M nigdy nie uważał się za lesbijkę! :-|
Takie porównanie tylko godziło i godzi we wszelkie wartości K/M-a!
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-06-06, 22:51   

Asaf napisał/a:
Kompletna anarchia odpowiedzi. Żaden TS K/M nigdy nie uważał się za lesbijkę! :-|


:shock:
Albo należysz do jakiejś tajnej organizacji, zbierającej informacje o wszystkich transach k/m jacy się urodzili od początków ludzkości, albo żyjesz poza czasem i przestrzenią i zdążyłeś ich wszystkich poznać osobiście. Tak czy inaczej ukłony z mojej strony, członek transmasonerii czy władca czasu, i tak osobistość z Ciebie wyższego formatu.

edit: wartości k/m'a? O_O
 
 
Asaf
użytkownik
K/M


Punktów: 3
Posty: 52
Wysłany: 2015-06-06, 23:00   

Merry napisał/a:
Asaf napisał/a:
Kompletna anarchia odpowiedzi. Żaden TS K/M nigdy nie uważał się za lesbijkę! :-|


:shock:
Albo należysz do jakiejś tajnej organizacji, zbierającej informacje o wszystkich transach k/m jacy się urodzili od początków ludzkości, albo żyjesz poza czasem i przestrzenią i zdążyłeś ich wszystkich poznać osobiście. Tak czy inaczej ukłony z mojej strony, członek transmasonerii czy władca czasu, i tak osobistość z Ciebie wyższego formatu.

edit: wartości k/m'a? O_O


Lesbijka...transem? Posługująca się męskimi przyimkami? Na forum transowym? Niebywała nowość!!! Tym bardziej, że wobec innych uczestników forum, jawnie się do tego przyznająca?Kim jesteś? Tak na prawdę? Merry less, czy Merry ON?

s-2865.jpg
Plik ściągnięto 10435 raz(y) 77,46 KB

 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-06, 23:09   

Transmasoneria lol. Czyżby epidemia trollizmu? XD

No cóż, Asaf oznajmił, że żaden kaem nigdy nie uważał się za lesbijkę. Idę zatem odwołać wizytę, objawił mi prawdę o mej osobie. Lol.
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-06, 23:10   

Asaf napisał/a:
Merry less, czy Merry ON?


Można dużo prościej:

Merry Gender :lol: :-P
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-06-06, 23:19   

eMily_Mae napisał/a:
Asaf napisał/a:
Merry less, czy Merry ON?


Można dużo prościej:

Merry Gender :lol: :-P


Merry Christmas. ;-)
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-06-06, 23:52   

Merry napisał/a:
eMily_Mae napisał/a:
Asaf napisał/a:
Merry less, czy Merry ON?


Można dużo prościej:

Merry Gender :lol: :-P


Merry Christmas. ;-)


Więc nie Merry TS, tylko Merry przrebieraniec - less...
Czego tu szukasz?
_________________
A gdy już cię zirytuje, brak swobody wypowiedzi, pamiętaj, że masz alternatywy: transseksualizm.com.pl
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-06-06, 23:54   

Taliesin napisał/a:
Więc nie Merry TS, tylko Merry przrebieraniec - less...
Czego tu szukasz?


Zacytuj mi może, gdzie pisałem, że sam identyfikowałem się jako lesbijka w jakimkolwiek okresie swojego życia.
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-06, 23:58   

Asaf napisał/a:
Lesbijka...transem? Posługująca się męskimi przyimkami? Na forum transowym? Niebywała nowość!!! Tym bardziej, że wobec innych uczestników forum, jawnie się do tego przyznająca?Kim jesteś? Tak na prawdę? Merry less, czy Merry ON?


Uprzejmie uprasza się o nieszydzenie z innych osób, ich orientacji seksualnej, tożsamości płciowej itd.
To jest forum pomocowe, tu ludzie mają się czuć bezpiecznie.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-06-06, 23:59   

Merry napisał/a:
Taliesin napisał/a:
Więc nie Merry TS, tylko Merry przrebieraniec - less...
Czego tu szukasz?


Zacytuj mi może, gdzie pisałem, że sam identyfikowałem się jako lesbijka w jakimkolwiek okresie swojego życia.


Jutro,,przytoczę,,,
Bądź cierpliwą...
_________________
A gdy już cię zirytuje, brak swobody wypowiedzi, pamiętaj, że masz alternatywy: transseksualizm.com.pl
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-06-07, 00:01   

Taliesin napisał/a:
Bądź cierpliwą...


Nie ma to jak zdrowy misgendering na forum dla osób transpłciowych.
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-06-07, 00:04   

Ryu napisał/a:
Asaf napisał/a:
Lesbijka...transem? Posługująca się męskimi przyimkami? Na forum transowym? Niebywała nowość!!! Tym bardziej, że wobec innych uczestników forum, jawnie się do tego przyznająca?Kim jesteś? Tak na prawdę? Merry less, czy Merry ON?


Uprzejmie uprasza się o nieszydzenie z innych osób, ich orientacji seksualnej, tożsamości płciowej itd.
To jest forum pomocowe, tu ludzie mają się czuć bezpiecznie.


Merry sama do mnie pisała, że jest lesbijką. Nie rozumiem skąd zmiana tak raptowna frontu. Listów nie będę cytował. Przede wszystkim bądźmy szczerzy między sobą a nie wprowadzajmy tu zakamuflowanych opcji nienieckich.
_________________
A gdy już cię zirytuje, brak swobody wypowiedzi, pamiętaj, że masz alternatywy: transseksualizm.com.pl
Ostatnio zmieniony przez Taliesin 2015-06-07, 00:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-06-07, 00:06   

Taliesin napisał/a:
Merry sama do mnie pisała, że jest lesbijką. Nie rozumiem skąd zmiana tak raptowna frontu. Listów nie będę cytował.


Do Ciebie... listów? Nie znam Cię, koleś?

 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-07, 00:07   

Też kiedyś "byłem" lesbijką. Bodajże dziesięć lat temu. Ludzie się zmieniają, zmieniają się ich identyfikacje i stopień rozumienia siebie, a jeżeli ktoś ma z tym problem, to powinien się dokształcić.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-06-07, 00:10   

Ryu napisał/a:
Też kiedyś "byłem" lesbijką. Bodajże dziesięć lat temu. Ludzie się zmieniają, zmieniają się ich identyfikacje i stopień rozumienia siebie, a jeżeli ktoś ma z tym problem, to powinien się dokształcić.


Tak i właśnie o to mi chodziło, nie napisałem przecież niczego, co by sugerowało, że mówię o swoich prywatnych doświadczeniach. Już w podstawówce wiedziałem, że jestem chłopcem, a do kobiet nigdy nie czułem jakiegokolwiek pociągu fizycznego, więc... nie rozumiem, co tu się dzieje?
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-06-07, 00:42   

Miałem sobie darować, ale jeszcze mam uwagę do Taliesina.
Szok, że muszę to pisać na TYM forum, ale: cześć, jestem osobą transseksualną. Traktowanie mnie przez pryzmat mojej płci biologicznej powoduje u mnie głęboki dyskomfort psychiczny. Będę szczęśliwy, jeśli uszanujesz moje odczucia i będziesz traktować mnie jak mężczyznę. Jeśli nie wiesz, czym jest transpłciowość, zachęcam do przejrzenia materiałów na stronie http://www.transseksualizm.pl/portal.php, pomoże Ci to lepiej zrozumieć moją sytuację. Z góry dziękuję.
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-07, 01:01   

Moderatorzy i admini też będą szczęśliwi, jeśli tutejsi użytkownicy uszanują odczucia osób trans. Wbrew pozorom, nie lubimy rozdawać ostrzeżeń i banów.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-07, 01:05   

Ryu napisał/a:
Moderatorzy i admini też będą szczęśliwi, jeśli tutejsi użytkownicy uszanują odczucia osób trans.


Szkoda tylko, że nie wszyscy użytkownicy szanują też odczucia osób innych niż trans :roll:
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-06-07, 01:06   

Merry napisał/a:
edit: wartości k/m'a? O_O

Co się dziwisz, w innym temacie jest coś o "dobrym imieniu", to i "wartości k/m'a" mogą być :lol:
_________________
 
 
LubieżnaEwa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-07, 01:19   

Dla mnie to trochę dziwna opcja. Skoro czuje się mężczyzną, to raczej jest hetero, jeśli kręcą go kobiety. No chyba, że to tylko fetyszyst(k)a, to wtedy lesbijką może być ^^
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-06-07, 01:27   

Ja nie wiem jak to jest u większości, ale jak miałem w swoim zyciu jakiekolwiek 'fazy' to rozpatrywałem to tak, że albo jestem hetero i podobają mi się kobiety albo że jestem homo i podobają mi się faceci..No albo bi. W końcu wyszło na to, że jestem homo ale to inna historia. Nie przyszło mi do głowy myślenie o sobie jak o 'lesbijce'.
Z mojego prostego rozumowania wynika więc, że jak ktoś jest zdiagnozowanym i pewnym swojej tożsamości k/m, to nie może się uważać za lesbijkę. A jeśli uważa się za lesbijkę to 1. albo jest źle zdiagnozowany albo 2. niesłusznie nazywa siebie k/m, bo to nielogiczne - facet będący lesbijką :roll:
To tyle z wiedzy ogólnej i odnoszącej się do mnie, konkretnych osób komentowąc nie będę bo nie znam całej sytuacji i wszystkich jej aspektów.
_________________
 
 
zombiak
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Posty: 43
Wysłany: 2015-06-07, 01:28   

A ja nie wiem co tu się do cholery dzieje. Tak czy inaczej, ja zanim transeksualizm w sobie zaakceptowałem to mineło trochę czasu - i tak, odpaliło mi raz i myślałem, że jestem les na jakieś dwa tygodnie pomimo tego, że kobiety w sobie nie widziałem :P Ogólnie borykanie sie z orientacją jest łatwiejsze niż z ts bo i słyszysz o tym wcześniej i ludzie bardziej to akceptują i nie musisz dusić tego w sobie bo myślisz, że to niemożliwe.

Więc ja nie wiem, czy ci chodzi tak ogólnie o to że km nie mógł nigdy siebie uważać za lesbijkę, i zawsze o sobie wiedzieć czy albo ktoś jest km albo les - bo mi się wydaję, że tu jakieś nieporozumienie jest.
Ostatnio zmieniony przez zombiak 2015-06-07, 01:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-07, 01:31   

nikonikt napisał/a:
to nielogiczne - facet będący lesbijką :roll:


jest też 3cia opcja - może być ukrytą opcją IS ;>
wtedy jest logiczne
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-06-07, 01:34   

eMily_Mae napisał/a:
nikonikt napisał/a:
to nielogiczne - facet będący lesbijką :roll:


jest też 3cia opcja - może być ukrytą opcją IS ;>
wtedy jest logiczne


No tak, ale już nie k/m :D
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-06-07, 01:35   

LubieżnaEwa napisał/a:
Dla mnie to trochę dziwna opcja. Skoro czuje się mężczyzną, to raczej jest hetero, jeśli kręcą go kobiety. No chyba, że to tylko fetyszyst(k)a, to wtedy lesbijką może być ^^

Ale to nie o to chodzi! Przecież cała masa k/m nie od razu wie co im dolega itp., a jak pociągają ich kobiety to często identyfikują się oni z lesbijkami. Twierdzić że coś takiego jest niemożliwe jest co najmniej bez sensu.
_________________
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-07, 01:35   

nikonikt napisał/a:
jak ktoś jest zdiagnozowanym i pewnym swojej tożsamości k/m, to nie może się uważać za lesbijkę.

Tak. Ale zanim K/M dostanie diagnozę tudzież nabędzie pewności co do swojej tożsamości, to się dużo rzeczy w jego życiu może wydarzyć.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-07, 01:47   

A pierdziu... ale wy macie problem :shock: A niech se będzie kim chce, co wam do tego, coś wam zabierze? w związku z tym dostaniecie mniej pensji? A może któraś, któryś poczuli się wykorzystani ? przecież każda hetero emka była kiedyś gejem a hetero km lesbijką. A teraz wszyscy tacy święci.
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-06-07, 01:48   

Ryu napisał/a:

Tak. Ale zanim K/M dostanie diagnozę tudzież nabędzie pewności co do swojej tożsamości, to się dużo rzeczy w jego życiu może wydarzyć.


Toteż o tym mówię. Przed powiedzeniem kategorycznie tak, jestem kaemem nazywanie siebie lesbijką ma wytłumaczenie.

Ale opisana została też sytuacja, jakoby rzekomo ktoś podający się za k/m rozważał/przyznawał się do bycia lesbijką.Tak przynajmniej to zrozumiałem więc do tego się odnoszę :-) Piszę, że rzekomo bo tak jak mówiłem nie znam całej sytuacji i poszczególnych aspektów.
_________________
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-07, 01:56   

Gabi napisał/a:
każda hetero emka była kiedyś gejem a hetero km lesbijką.


:mrgreen:
+1

i to w zasadzie wszystko wyjaśnia
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2015-06-07, 01:58   

W transpłciowym środowisku wszyscy mogą uważać się za wszystko, a definicje to jakieś takie wykluczające i opresyjne są przecież... >.>
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-06-07, 07:51   

nikonikt napisał/a:
Ale opisana została też sytuacja, jakoby rzekomo ktoś podający się za k/m rozważał/przyznawał się do bycia lesbijką.Tak przynajmniej to zrozumiałem więc do tego się odnoszę :-) Piszę, że rzekomo bo tak jak mówiłem nie znam całej sytuacji i poszczególnych aspektów.


Gdzie Wy widzicie opisaną tę sytuację?

Zacytuję własny post, jeden ze wcześniejszych, zanim jeszcze w oczach Asafa i Taliesina zostałem less (than them).

Cytat:
Nie no, ironizuję sobie w tym momencie. Sam tą drogą nie szedłem, ale znam sporo heteroseksualnych kaemów, którzy zanim zaakceptowali siebie jako transseksualistów, zadeklarowali się jako lesbijki.


"Sam tą drogą nie szedłem"
"Sam tą drogą nie szedłem"
"Sam tą drogą nie szedłem"
"Sam tą drogą nie szedłem"

Muszę to kolorować na czerwono i dodać wielki, pulsujący wykrzyknik, czy może wreszcie nauczycie się czytać wypowiedzi ludzi? NIGDY nie identyfikowałem się jako lesbijka. Po prostu nie rozumiem, jakim cudem transseksualne osoby mogą wypierać istnienie osób, które przed odkryciem swojej transpłciowości uważały się za homoseksualne. Prawdę mówiąc, wydawało mi się to tak oczywiste, jak to, że ziemia krąży wokół słońca, ale widocznie mamy tu również takich użytkowników, którzy będą się zapierać przed podróżowaniem na skraj świata, żeby nie spaść z jego końca w kosmiczną pustkę...
Przepraszam, że zejdę na ten temat, ale muszę to napisać.
Nie, nie jestem mimo wszystko urażony. Raczej zszokowany. Zdążyliście mnie opieprzyć za pogląd, którego nie uznaję (GDZIE napisałem, że można być jednocześnie lesbijką i kmem? Odnosiłem się zawsze tylko do przeszłości), i za tożsamość, której nie posiadam (GDZIE napisałem, że sam w ten sposób na siebie patrzę?). Oczywiście, nie mówię o wszystkich, ale mimo wszystko wyłania się na tym forum pewna tendencja.
Ludzie, czy Wy szukacie wszędzie okazji, by kogoś tu utopić w błocie? Siedzę tu już jakiś czas i ilekroć na forum pojawia się jakieś spięcie, liczba użytkowników biorących udział w nagonce na (zazwyczaj) jedną osobę jest przerażająca. Jeszcze raz, bo pewnie zlecą się ludzie krzyczący o mojej nadwrażliwości. NIE MÓWIĘ O SOBIE. Dla mnie to śmieszne, nie spodziewałem się w ogóle, że spotka mnie syndrom białego kruka, bo jako trans jestem tak typowy, że aż nudny. Były jednak osoby, które szczerze mówiły o swoich nienormatywnych odczuciach i zostały zgnojone. [terefere], ludzie? To forum pomocowe. Widziałem wypowiedzi, w których co niektórzy usprawiedliwiali swoją agresję "wolnością słowa". Jeszcze raz, [terefere] ludzie? Pisanie agresywnych, poniżających drugiego człowieka postów na forum POMOCOWYM ma tyle samo sensu, co umieszczanie recenzji alzackich win na forum dla anonimowych alkoholików.
Teraz będę mówił o sobie. Czy ktoś tu naprawdę czytał moje posty, czy po prostu zwietrzyliście okazję do kolejnej nagonki? Napisałem dwa razy, że sam nigdy nie myślałem o sobie jako o lesbijce i że u trans k/m których znam, sytuacja ta występowała w przeszłości. Nigdzie nie pisałem o tym, że jestem jednocześnie lesbijką i transem k/m, tę sytuację sobie uroił Asaf, a reszta odniosła się do jego fantazji... dalej pisząc o mnie?


eMily_Mae napisał/a:
Szkoda tylko, że nie wszyscy użytkownicy szanują też odczucia osób innych niż trans :roll:


No też.

wendigo napisał/a:
Merry napisał/a:
edit: wartości k/m'a? O_O

Co się dziwisz, w innym temacie jest coś o "dobrym imieniu", to i "wartości k/m'a" mogą być :lol:


:lol:
Pewnie wiedziałbym, czym są wartości k/ma, gdybym był tró k/mem. To pewnie taka mądrość, która spływa na tró ts z pierwszą dawką testosteronu. ;-)

Jeżynka napisał/a:
W transpłciowym środowisku wszyscy mogą uważać się za wszystko, a definicje to jakieś takie wykluczające i opresyjne są przecież... >.>


Za wykluczającą i opresyjną uważam tę nietrafną ironię.
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-06-07, 09:16   

Cytat:

nikonikt napisał/a:
Ale opisana została też sytuacja, jakoby rzekomo ktoś podający się za k/m rozważał/przyznawał się do bycia lesbijką.Tak przynajmniej to zrozumiałem więc do tego się odnoszę Piszę, że rzekomo bo tak jak mówiłem nie znam całej sytuacji i poszczególnych aspektów.


Gdzie Wy widzicie opisaną tę sytuację?


Ja się odnoszę tylko do tego co pisali Asaf i Taliesin :-P stąd też to "rzekomo".
_________________
 
 
Asaf
użytkownik
K/M


Punktów: 3
Posty: 52
Wysłany: 2015-06-07, 11:11   

Ryu napisał/a:
Asaf napisał/a:
Lesbijka...transem? Posługująca się męskimi przyimkami? Na forum transowym? Niebywała nowość!!! Tym bardziej, że wobec innych uczestników forum, jawnie się do tego przyznająca?Kim jesteś? Tak na prawdę? Merry less, czy Merry ON?


Uprzejmie uprasza się o nieszydzenie z innych osób, ich orientacji seksualnej, tożsamości płciowej itd.
To jest forum pomocowe, tu ludzie mają się czuć bezpiecznie.

Sio mi stąd, to moje. To nie praca magisterska i nie przypominam sobie bym miał tu w kimś promotora.
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-06-07, 11:17   

Asaf napisał/a:
Ryu napisał/a:
Asaf napisał/a:
Lesbijka...transem? Posługująca się męskimi przyimkami? Na forum transowym? Niebywała nowość!!! Tym bardziej, że wobec innych uczestników forum, jawnie się do tego przyznająca?Kim jesteś? Tak na prawdę? Merry less, czy Merry ON?


Uprzejmie uprasza się o nieszydzenie z innych osób, ich orientacji seksualnej, tożsamości płciowej itd.
To jest forum pomocowe, tu ludzie mają się czuć bezpiecznie.

Sio mi stąd, to moje. To nie praca magisterska i nie przypominam sobie bym miał tu w kimś promotora.



A to nie pierwszyzna, że się profesor/-ka wcina w dyskusję...Wczoraj zbanował/a EnGirl ...za jej poglądy....ścinanie głów do równości to widać jej/ jego ulubiona zabawa...
_________________
A gdy już cię zirytuje, brak swobody wypowiedzi, pamiętaj, że masz alternatywy: transseksualizm.com.pl
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-07, 11:31   

Taliesin napisał/a:
Wczoraj zbanował/a EnGirl


Ale EnGirl sobie na to jak najbardziej zapracowała. Obraża tutaj i dokucza innym użytkownikom, więc i ją dosięgła sprawiedliwość.

A Ryu, jako Administrator ma prawo ( i w sumie obowiązek ) uciszać kłócące się towarzystwo, a zwłaszcza, gdy kogoś świadomie dyskryminują. Poza tym, na tym forum należałoby uszanować JEGO identyfikację płciową i skoro wyraża się o sobie w płci M, to tak powinno pozostać.
 
 
zombiak
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Posty: 43
Wysłany: 2015-06-07, 13:02   

Asaf napisał/a:

Sio mi stąd, to moje. To nie praca magisterska i nie przypominam sobie bym miał tu w kimś promotora.

A to dobre. Ja nie wiem skąd ci przyszło do głowy, że na tym forum jest jakaś wolność słowa.
I nie, to nie jest "twoje". Ten wątek znajduje się na forum ktore jest administrowane przez Ryu(a założone to nie wiem przez kogo i mnie to specjalnie nie przejmuje) i nie masz do niego żadnych praw tylko przywilej pisania na nim :P
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-07, 13:38   

Jest założone przez Freję, znajduje się na moim prywatnym serwerze, a domena należy do mojego bliskiego przyjaciela.

Dziękuję bardzo Merry'emu za dosadną i dającą do myślenia wypowiedź w temacie.

Wszystkich użytkowników uczulam na to, że jeżeli ktoś Was obrazi, poniży, potraktuje (celowo) niezgodnie z Waszą identyfikacją itd., możecie zgłosić post moderacji. Możecie też zgłaszać nam naganne zachowania wobec innych osób. Moderatorów jest mało, a forum robi się spore, więc różne sytuacje mogą umknąć, tak jak wczoraj umknęło nam zachowanie EnGirl (zostało zgłoszone, zainterweniowałem).

Forum nie jest założone po to, by dać ludziom okazję wyładować swoje frustracje. Jeżeli ktoś nie jest w stanie się tego nauczyć, zostaną wobec niego wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, z banem włącznie.

Asaf dostaje ostrzeżenie za lekceważące podejście do admina, a Taliesin za celowe nierespektowanie tożsamości płciowej innego użytkownika. Oba ostrzeżenia mają symboliczną wartość 1.
Ewentualne pretensje proszę zgłaszać do Frei.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-06-07, 17:36   

Merry (+)
Nie czytają dokłądnie, nie mają czasu :P



Merry napisał/a:

wendigo napisał/a:
Merry napisał/a:
edit: wartości k/m'a? O_O

Co się dziwisz, w innym temacie jest coś o "dobrym imieniu", to i "wartości k/m'a" mogą być :lol:


:lol:
Pewnie wiedziałbym, czym są wartości k/ma, gdybym był tró k/mem. To pewnie taka mądrość, która spływa na tró ts z pierwszą dawką testosteronu. ;-)

E niee , na nich spływa jeszcze wcześniej :lol:

Taliesin napisał/a:
Asaf napisał/a:

Sio mi stąd, to moje. To nie praca magisterska i nie przypominam sobie bym miał tu w kimś promotora.

A to nie pierwszyzna, że się profesor/-ka wcina w dyskusję...Wczoraj zbanował/a EnGirl ...za jej poglądy....ścinanie głów do równości to widać jej/ jego ulubiona zabawa...

Chyba jaja sobie obaj robicie. To jest forum, moderowane, oczekujecie że moderator będzie siedział i przyglądał się jak się innych użytkowników obraża?
_________________
 
 
LubieżnaEwa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-07, 18:36   

Taliesin napisał/a:
Wczoraj zbanował/a EnGirl ...za jej poglądy....ścinanie głów do równości to widać jej/ jego ulubiona zabawa...


Lol, lol, lol. Słucham? Za poglądy? Od kiedy to wulgarne przecinki i epitety są poglądami?
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-07, 19:15   

A tak w ogóle to EnGirl wcale nie ma bana, co łatwo można sprawdzić tutaj: http://transpomoc.pl/warnings.php - już nie wspominając o tym, że (podobnie jak powyżej) podałem wartość ostrzeżenia w wątku, więc Taliesin albo nie doczytał, albo ze złą wolą rozpowszechnia nieprawdę.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Asaf
użytkownik
K/M


Punktów: 3
Posty: 52
Wysłany: 2015-06-08, 21:56   

Taliesin napisał/a:
Asaf napisał/a:
Ryu napisał/a:
Asaf napisał/a:
Lesbijka...transem? Posługująca się męskimi przyimkami? Na forum transowym? Niebywała nowość!!! Tym bardziej, że wobec innych uczestników forum, jawnie się do tego przyznająca?Kim jesteś? Tak na prawdę? Merry less, czy Merry ON?


Uprzejmie uprasza się o nieszydzenie z innych osób, ich orientacji seksualnej, tożsamości płciowej itd.
To jest forum pomocowe, tu ludzie mają się czuć bezpiecznie.

Sio mi stąd, to moje. To nie praca magisterska i nie przypominam sobie bym miał tu w kimś promotora.



A to nie pierwszyzna, że się profesor/-ka wcina w dyskusję...Wczoraj zbanował/a EnGirl ...za jej poglądy....ścinanie głów do równości to widać jej/ jego ulubiona zabawa...



@ Ryu - Sio mi stąd.
 
 
sliwka
użytkownik
mirabelka

Punktów: 2
Posty: 181
Wysłany: 2015-06-08, 22:08   

Skoro taki piękny flejm się zrobił, to i ja się dołożę, bo jak widzę takie rzeczy to nie wytrzymuję:
Ryu napisał/a:
Asaf dostaje ostrzeżenie za lekceważące podejście do admina

ROTFL
Ostrzeżenie o symbolu 1 proszsz :)
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-06-08, 22:10   

Cytat:
Czy K/M może uważać się za lesbijkę?

Tak. Może. Do czasu aż nie uświadomi sobie tego, że jest kmem. Spotkałam się z takimi opowieściami: "myślałem, że jestem les, ale po czasie okazało się, że jestem transseksualny".
Chyba, że po uświadomieniu sobie tego wszystkiego. To zdecydowanie nie.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-06-08, 22:15   

Asaf napisał/a:
Ryu - Sio mi stąd.


:-P
No i szerzy patologię.... No i nie zmieni swojego myślenia...Każdy...kto czuł... że coś jest z nim nie tak... nawet wtedy...gdy był w związku z kobietą...nigdy nie uważał się za lesbijkę. .. Dlaczego?...Bo wiedział...że takie relacje są nieprawidłowe z punktu widzenia społeczeństwa...i z własnego punktu widzenia nade wszystko... I co...Każdemu kto myśli inaczej...chce dawać ostrzeżenia?... Fuj...
_________________
A gdy już cię zirytuje, brak swobody wypowiedzi, pamiętaj, że masz alternatywy: transseksualizm.com.pl
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-06-08, 22:32   

Taliesin napisał/a:
Bo wiedział...że takie relacje są nieprawidłowe z punktu widzenia społeczeństwa.

Nie rozumiem argumentu. Osoby homo się tym nie przejmują.
Taliesin napisał/a:
i z własnego punktu widzenia nade wszystko...

Punkt widzenia się zmienia.
Taliesin napisał/a:
Każdy...kto czuł... że coś jest z nim nie tak... nawet wtedy...gdy był w związku z kobietą...

Ja czułam, że jest coś ze mną nie tak, a mimo to uważałam się za hetero faceta, nie za lesbijkę. Gdybym miała pociąg do mężczyzn, uważałabym się za geja.
Nie każdy uświadamia sobie od razu, że jest trans.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
Asaf
użytkownik
K/M


Punktów: 3
Posty: 52
Wysłany: 2015-06-08, 22:33   

Taliesin napisał/a:
Asaf napisał/a:
Ryu - Sio mi stąd.


:-P
No i szerzy patologię.... No i nie zmieni swojego myślenia...Każdy...kto czuł... że coś jest z nim nie tak... nawet wtedy...gdy był w związku z kobietą...nigdy nie uważał się za lesbijkę. .. Dlaczego?...Bo wiedział...że takie relacje są nieprawidłowe z punktu widzenia społeczeństwa...i z własnego punktu widzenia nade wszystko... I co...Każdemu kto myśli inaczej...chce dawać ostrzeżenia?... Fuj...



Zostawmy to. Przysparzasz mu niezdrowej atencji. Cokolwiek sypianie z wieloma partnerami grozi AIDS-em wcześniej czy później.
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-08, 22:44   

Taliesin napisał/a:
I co...Każdemu kto myśli inaczej...chce dawać ostrzeżenia?... Fuj...

Niestety nie mogę dać ostrzeżenia za niereformowalną głupotę, bo chyba tylko tym należy tłumaczyć uporczywe przekonanie, że ostrzeżenia są za poglądy, a nie za łamanie zasad. Naprawdę odetchnąłbym, nie musząc czytać podobnych bzdur po raz n-ty.

Asaf powtórzył dokładnie tę samą frazę, za którą wcześniej dostał ostrzeżenie. Potraktowałem to jako wyrażenie życzenia w moim kierunku i je spełniłem.
Polecam się na przyszłość.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-06-08, 23:24   

Asaf napisał/a:
Zostawmy to. Przysparzasz mu niezdrowej atencji. Cokolwiek sypianie z wieloma partnerami grozi AIDS-em wcześniej czy później.


Seks grozi zarażeniem wirusem HIV. Każdy. Chyba że każdego kolejnego partnera poprosisz o wykonanie testu, przetrzymasz dla bezpieczeństwa w zamknięciu na okres kwarantanny na kilka tygodni (by mieć pewność, że z nikim się nie prześpi w międzyczasie), a potem ponownie poprosisz o wykonanie testu. Procedura oczywiście musi być wykonana ponownie przed każdym zbliżeniem.
Nie namawiam tu do ryzykownych zachowań, ale jeśli z kimś sypiasz, musisz również ufać tej osobie. Ufać, że sama tych ryzykownych zachowań będzie unikać. Poliamoria nie polega na uprawianiu seksu z przypadkowymi osobami, tylko na zawieraniu związku nie z jedną, lecz kilkoma osobami na raz. Związku, czyli długotrwałej relacji. Powiedz mi, jakim cudem prawdopodobieństwo zarażenia się wirusem HIV może być większe w przypadku, gdy nawet setka ludzi uprawia seks ze sobą nawzajem (przy założeniu, że żadna nie jest chora na AIDS/nosicielem wirusa) niż między dwójką ludzi sypiającą ze sobą (gdzie też nikt nie ma HIV)? Jeśli wszystkie wymienione osoby będą unikać ryzykownych zachowań, a w razie wystąpienia takiego, uczciwie pójdą się przebadać i nie będą w tym czasie podejmować kontaktów seksualnych, nikt się nie zarazi.
Powiem Ci za to coś innego. Cokolwiek [terefere] się do każdej możliwej osoby, bez zastanowienia się, czy w ogóle Twoje zarzuty mają sens, grozi wyjściem na buca prędzej czy później.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-06-08, 23:50   

Merry napisał/a:
Powiem Ci za to coś innego. Cokolwiek [terefere] się do każdej możliwej osoby, bez zastanowienia się, czy w ogóle Twoje zarzuty mają sens, grozi wyjściem na buca prędzej czy później.

Ponieważ wątek jest z offtopami, mogę coś powiedzieć, a powiem tylko jedno:
+1 i <Lubię to!> :mrgreen:
_________________
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2015-06-09, 01:52   

A ja myślę, że można być baaaardzo pogubionym :) I jeśli ktoś pogubiony odczuwa silną potrzebę identyfikacji, może się różnie określać...
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-06-09, 11:01   

Merry napisał/a:
Cokolwiek [terefere] się do każdej możliwej osoby,





Ja się pytam, co z tym słówkiem>?
_________________
A gdy już cię zirytuje, brak swobody wypowiedzi, pamiętaj, że masz alternatywy: transseksualizm.com.pl
Ostatnio zmieniony przez Taliesin 2015-06-09, 11:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-06-09, 11:07   

wendigo napisał/a:
Merry napisał/a:
Powiem Ci za to coś innego. Cokolwiek [terefere] się do każdej możliwej osoby, bez zastanowienia się, czy w ogóle Twoje zarzuty mają sens, grozi wyjściem na buca prędzej czy później.

Ponieważ wątek jest z offtopami, mogę coś powiedzieć, a powiem tylko jedno:
+1 i <Lubię to!> :mrgreen:



Wendigo. Pamiętam jak któregoś razu (ze trzy lata temu), tak bardzo "lubię to" dla pewnego gostka z Torunia, przyniosło ci, że MalinowaMamba musiała osobiście powiedzieć, jak jest na prawdę. Pamiętasz jak to gostek zastanawiał się, czy skontaktować się z dziewczyną bo mu koleżanka koleżanki powiedziała, że...?
Przyszła owa Malinowa Mamba i co? Wyszedłeś na kretyna bo dziewczyna już dawno sobie z normalnym facetem życie ułożyła, a ty klepałeś mu bary twierdząc, że jego mitomania jest słuszna. Był bym ostrożny z tym "poklepywaniem" po plecach...

tu - 1 > nie lubię tych, którzy dla zdobycia popularności tylko powielają chore historie.


Przewartościuj swoje stanowisko bo ja nie lubię chorągiewek.
_________________
A gdy już cię zirytuje, brak swobody wypowiedzi, pamiętaj, że masz alternatywy: transseksualizm.com.pl
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-06-10, 01:36   

Taliesin napisał/a:
Wendigo. Pamiętam jak któregoś razu (ze trzy lata temu), tak bardzo "lubię to" dla pewnego gostka z Torunia, przyniosło ci, że MalinowaMamba musiała osobiście powiedzieć, jak jest na prawdę. Pamiętasz jak to gostek zastanawiał się, czy skontaktować się z dziewczyną bo mu koleżanka koleżanki powiedziała, że...?
Przyszła owa Malinowa Mamba i co? Wyszedłeś na kretyna bo dziewczyna już dawno sobie z normalnym facetem życie ułożyła, a ty klepałeś mu bary twierdząc, że jego mitomania jest słuszna. Był bym ostrożny z tym "poklepywaniem" po plecach...

:shock: Nie mam zielonego pojęcia o czym mówisz (może jednak nie mam tak dobrej pamięci jak myślałem :oops: ) ale zaintrygowałeś mnie strasznie. Więc... o czym Ty mówisz?

Taliesin napisał/a:
Przewartościuj swoje stanowisko bo ja nie lubię chorągiewek.

Jeśli to nadal dalej jest do mnie, to... tym bardziej musisz mi przedstawić co masz na myśli, bo co jak co ale chorągiewką to ja chyba nie jestem :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 16