Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Komentarze dotyczące użytkownika w profilu

Komentarze w profilu użytkownika o nim
TAK
36%
 36%  [ 8 ]
NIE
63%
 63%  [ 14 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-06, 23:06   Komentarze dotyczące użytkownika w profilu

ZA czy PRZECIW wystawianiu userom opinii o nich :) ?
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2570
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-08-06, 23:10   

Jestem na "tak" :)
_________________
 
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-06, 23:22   

jestem przeciw, mogło by to skutkować szykaną. Każdy powinien patrzeć własnej d... a nie drzazg w czyichś oczach. Pewne rzeczy wyjaśniać między sobą, ewentualnie publicznie jeżeli chodzi o społeczność.
Jesteśmy ludźmi z różnych miejsc, sfer, ludźmi o różnym wieku i przedstawiamy różne zawody, różne podejście do życia, różny wiek i wszystkie inne płaszczyzny... łączy nas wszystkich podobny problem, często skupiony na problemach emocjonalnych. Należy to respektować i rozumieć.
Jeżeli nie chcesz kogoś czytać, to jest ikonka "!" w prawym górnym rogu każdego posta danego użytkownika, pozwala na ignorowanie wypowiedzi, których nie chcemy czytać!
Uważam, że to nie doprowadzi do niczego dobrego, zwłaszcza, patrząc na historyczne wojny forumowe.
znając życie, nowi użytkownicy ustosunkowali by się do danego usera czytając komenty niż to co i jak pisze (coś jak czytanie recenzji książki zamiast książki) a w tym miejscu chyba każdy ma lepsze i gorsze dni i czasem ludzie wchodzą w sprzeczki potem się godzą albo i nie, a komenty mogą być dawane pod wpływem emocji i tworzyć całkowicie nie obiektywny obraz danej osoby.
Ostatnio zmieniony przez 2018-08-06, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-06, 23:27   

E tam.
Fajnie by było się dowiedzieć jak bardzo środowisko Cię nienawidzi : D
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-06, 23:32   

Wiercipała napisał/a:
Fajnie by było się dowiedzieć jak bardzo środowisko Cię nienawidzi : D

wydźwięk nie zgodności z danym podejściem możesz usłyszeć, albo wręcz wzbudzić polemikę... jeżeli szukasz wojny to ją znajdujesz. Jeżeli szukasz zrozumienia, to też znajdziesz. kwestia podejścia. Myślę, że nikt nikogo nie nienawidzi, każdy coś przeżył w życiu, a skupiać się raczej trzeba na rzeczach istotnych w swoim życiu niż na opiniach z netu, gdzie czasem Ci odpiszą tylko po to by Ci doje..ć.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2570
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-08-06, 23:36   

Wiercipała, <spoko>
Tak naprawdę, można byłoby przejmować się jedynie opiniami ludzi, którzy nas znają poza światem wirtualnym. Innych opinii nie trzeba brać sobie do serca.
_________________
 
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-06, 23:36   

Zrozumienia szukałam. ... nie znalazłam. ..
Wsparcia szukałam. ... nie znalazłam. ..
Tolerancji szukałam. ... nie znalazłam. ..
Solidarności szukałam. ... nie znalazłam. ..
Jednosci szukałam. ... nie znalazłam. ..
Wojny szukałam. ... kuria znalazłam!
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-06, 23:45   

Wiercipała napisał/a:
Zrozumienia szukałam. ... nie znalazłam. ..
Wsparcia szukałam. ... nie znalazłam. ..
Tolerancji szukałam. ... nie znalazłam. ..
Solidarności szukałam. ... nie znalazłam. ..
Jednosci szukałam. ... nie znalazłam. ..
Wojny szukałam. ... kuria znalazłam!

już do pierwszego akapitu zadam Ci pytanie... to czym wg Ciebie jest forum i fakt, że się na nim znalazłaś? Spotkałaś się tu bardziej z hejtem, czy ze rozumieniem własnych problemów? Może ich nie przedstawiłaś w sposób, który podlegał by jakiejkolwiek polemice, albo prezentujesz postawę, która coś ma nam powiedzieć? nikt kryształowej kulki nie ma... Jak pisalam wcześniej:
jeżeli szukasz wojny to ją znajdujesz. Jeżeli szukasz zrozumienia, to też znajdziesz.
tylko czasem do odpowiedzi na pewne pytanie trzeba dorosnąć, lub się troszkę otworzyć.
Serio, każdy user z forum coś przeszedł w swoim życiu i serio, łączą nas podobne problemy, które jak możesz zobaczyć w liście tematów i poczytać w odpowiedziach, nie są nikomu obce.
... ale dzieli nas wiele i nie powinno się tego wywlekać zwłaszcza w tym miejscu, gdzie nie raz występują ciężkie stany emocjonalne i myśli samobójcze.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 09:41   

Arisa napisał/a:
Zdecydowanie z hejtem.
serio? między hejtem a upominaniem Cię, że ostro przesadzasz jest spora różnica. Poza tym, Twoja punktacja nie wskazuje na to o czym mówisz.
Także Ci pisałam wcześniej, że pretensjonalnym zachowaniem zrażasz do siebie i nie jestem jedyną osobą, która daje Ci to do zrozumienia, ale hejtu tam nie było. Nawet w swojej ankiecie wcześniejszej dostałaś tylko jeden głos negatywny, ale widzę, że jak Cię po główce pogłaskać to się rozbestwiasz i jedziesz na całego. Robisz dobrą robotę ale nie znasz umiaru i nie szanujesz pracy oraz granic innych.
Traktuj to jako konstruktywna i merytoryczna krytyka a nie hejt, bo różnica jest spora.
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 10:12   

Ja do środowiska nie pasuje co już nadmienilam w pewnym poście.
Mnie i środowisko ts różni podejście do życia, priorytety, poglady..

Wiekszosc ts cierpi na depresję i inne smutne rzeczy, są to osoby często na granicy ubóstwa ktorych jedynymi celami są operacje i tranzycja, większość ts widzi w środowisku LGBT pomoc i wsparcie.

Ja z kolei staram zawsze żartowac z siebie i z życia i rozmawiać na tematy nietransowe, wyglupiac się?, pójść na imprezę. Moje marzenia i cele to nie tranzycja a inne rzeczy kompletnie z tym nie związane (i uwaga tranzycji przy tym nie zaniedbuje). A do środowiska nie czuje zaufania. Nie asymiluje się, i z wzajemnoscia.

Po co tu wchodze ?
Głównie po to aby pokazać że będąc ts MOŻNA INASZEJ ŻYĆ. Można inaczej myśleć. Przynajmniej staram się bo finalnie to mogę wyjść na glaba xD
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 10:24   

Wiercipała, ja też nie pasuję.
Chociaż nie podoba mi się pomysł z komantarzami na profilu, będę szczery.
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 10:26   

Luzik. Ma prawo Ci się nie podobac.
To były odpowiedzi do Crissy.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 10:37   

Wiercipała, no nie do końca masz rację, jak pisałam wcześniej:
Jesteśmy ludźmi z różnych miejsc, sfer, ludźmi o różnym wieku i przedstawiamy różne zawody, różne podejście do życia, różny wiek i wszystkie inne płaszczyzny... łączy nas wszystkich podobny problem, często skupiony na problemach emocjonalnych. ... ale dzieli nas wiele.
Wiercipała napisał/a:
Wiekszosc ts cierpi na depresję i inne smutne rzeczy, są to osoby często na granicy ubóstwa ktorych jedynymi celami są operacje i tranzycja, większość ts widzi w środowisku LGBT pomoc i wsparcie.

Raczej dysforię i wszystko co za tym idzie. Forum jest na tym skupione, bo do tego służy. Co do ubóstwa to bym nie wyjeżdżała tak daleko z takimi twierdzeniami. To, że kogoś nie stać w danym momencie na opkę za 20 tysięcy nie znaczy, że żyje w ubóstwie. Kwestia wieku, niezależności finansowej od rodziców itp. też jest istotna.
Wiercipała napisał/a:
Ja z kolei staram zawsze żartowac z siebie i z życia i rozmawiać na tematy nietransowe, wyglupiac się?, pójść na imprezę. Moje marzenia i cele to nie tranzycja a inne rzeczy kompletnie z tym nie związane
Sporo osób jednak robi to samo, (z tym, że na forum trzyma się tematyki forum), korzysta też z innych forów tematycznych nie związanych z TS.
Wiercipała napisał/a:
Głównie po to aby pokazać że będąc ts MOŻNA INASZEJ ŻYĆ. Można inaczej myśleć.
to pokaż zamiast o tym pisać, może wtedy pojawią się osoby, które Cię zapytają o Twoje szczęście jeżeli będzie interesujące dla nich samych.

uzupełniając kwestię dlaczego nie dla komentów: coś czuję, że najbardziej będą miały po d... osoby ze spektrum, a sama kwestia komentów będzie kolejnym pretekstem do nowych wojen.
Ostatnio zmieniony przez 2018-08-07, 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 10:41   

Hm. Przydałoby się nam forum ogolnotematyczne ale dla ts. Spróbuję coś ogarnąć do końca dnia.

A z realem to ciężko bo nie spotykam się z ludźmi poza ukochaną osobą.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 10:41   

Wiercipała napisał/a:
Luzik. Ma prawo Ci się nie podobac.
To były odpowiedzi do Crissy.

Wiem.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-08-07, 13:50   

Cytat:
E tam.
Fajnie by było się dowiedzieć jak bardzo środowisko Cię nienawidzi : D


Jeśli Ci bardzo zależy to załóż temat, może być w szafie, w którym ludzie będą po Tobie jeździć. Chociaż do wyboru masz też dział z fetyszami. Też pasuje.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 16:07   

Jakimi fetyszami ? Człowiek normalny na umyśle mówi drugiej osobie co o niej myśli. Osoba mająca nierówno pod sufitem będzie to skrywac i udawać ze jest człowiekiem kulturalnym dlatego tak postępuje mimo że z kulturą nic wspólnego to nie ma.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 16:17   

No... bywa tak, że angażowanie się w konflikt i podsycanie go przynosi więcej szkody niż pożytku. Nawet jeżeli mówisz prawdę lub to, co za nią uważasz. Nie zawsze jest też na każde słowa właściwy moment.

Buddha napisał/a:
Tak usłyszałem. Przy pewnej okazji Zrealizowany mieszkał w Rajagaha w Bambusowym Gaju w Sanktuarium Wiewiórek. (…)

Tak też książę, takiej mowy o której Tathagata wie, że jest nieprawdziwa, niepoprawna i niekorzystna i która jest również niechciana i niemiła innym, takiej mowy Tathagata się nie podejmuje.

Takiej mowy o której Tathagata wie, że jest prawdziwa, poprawna ale niekorzystna i która jest również niechciana i niemiła innym, takiej mowy Tathagata się nie podejmuje.

Taką mowę o której Tathagata wie, że jest prawdziwa, poprawna, korzystna ale która jest niechciana i niemiła innym, Tathagata zna czas by użyć takiej mowy.

Takiej mowy o której Tathagata wie, że jest nieprawdziwa, niepoprawna i niekorzystna i która jest chciana i miła innym, takiej mowy Tathagata się nie podejmuje.

Taką mowę o której Tathagata wie, że jest prawdziwa, poprawna, korzystna i która jest chciana i miła innym, Tathagata zna czas by użyć takiej mowy.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-08-07, 23:03   

Wiercipała napisał/a:
Człowiek normalny na umyśle mówi drugiej osobie co o niej myśli.


Noo nie do końca. Jak ktoś czuje przymus komentowania rzeczywistości w taki sposób, to może być objaw syndromu Turreta ;-)

A tak poza tym jeśli ktoś mówi komuś coś niezbyt przyjemnego prosto w twarz, a nie ma to kontekstu i jest nieużyteczne w jakiś sposób, to jest to zwykłe chamstwo. Np. ja jestem stylistą i zwracam uwagę na różne rzeczy, ale niekoniecznie uważam, że powinienem to obwieszczać całemu światu. Zdaję sobie sprawę, że postrzeganie jest względne i warunkowe i ktoś może postrzegać świat i siebie zupełnie inaczej i ma do tego prawo.
Może faktycznie się na tego aspergera zdiagnozuj, bo zdaje się, że faktycznie nie rozumiesz złożoności postrzegania.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2018-08-07, 23:59   

To by było też o tyle skomplikowane że każdy mógłby inaczej interpretować co chce żeby inni o nim pisali, jednemu napisali by że ma za duży nos a chciałby słuchać czy jest inteligentny, a znowu innej osobie by powiedzieli że męczący, a może liczyć że będą komentować czy męska czy kobieca.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-08, 00:19   

W d. Mam subiektywne opinie o mnie. A ten pomysł, to kolejne zarzewie konfliktów, hejtu i klakierstwa jak z osikanymi postami. Pretekst do zwrócena na siebie uwagi przez wyszukane "opinie" o innych użytkownikach.

Chyba przesadziłam z pieprzem do wysmażonego właśnie posta.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-08-08, 04:38   

AwryBoy napisał/a:
Innych opinii nie trzeba brać sobie do serca.

Oraz nie trzeba ich w ogóle czytać. Nie wiem co by to miało dać. W ogóle taki pomysł kojarzy mi się z jakimś przedszkolem (dzieci chętnie się krytykują, kojarzy mi się to z czasami przedszkola/szkoły).

Wiercipała napisał/a:
Jakimi fetyszami ? Człowiek normalny na umyśle mówi drugiej osobie co o niej myśli. Osoba mająca nierówno pod sufitem będzie to skrywac i udawać ze jest człowiekiem kulturalnym dlatego tak postępuje mimo że z kulturą nic wspólnego to nie ma.

Dawno już nie natrafiłem na tekst, który nie wiadomo jak skomentować... bo aż trudno uwierzyć, że ktoś mógł napisać to na poważnie :P

Ada75, chciałbym dać "Popieram" ale ktoś już dał :P a to:
Ada75 napisał/a:
W d. Mam subiektywne opinie o mnie.

jest najlepszy fragment <spoko> :D
_________________
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2018-08-08, 09:26   

Nie. Nie chcę tego moderować...
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-08, 09:55   

Może niektórzy ludzie naprawdę są kulturalni?!

Też nie chce tego moderować. Proponuję założyć forowe "złote myśli". :v
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Kamko
użytkownik
Ja... ja...


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 23
Posty: 148
Wysłany: 2018-08-08, 13:13   

Jak dla mnie to jest to słaby pomysł. Jeszcze dojdzie do tego, że jedni zaczną się przechwalać jak mają dużo spoko komentarzy podczas, gdy drudzy przeżywają istny raid na ich profile, bo podpadły jednej osobie o zbyt wysokim ego.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-08, 23:32   

Swoją drogą, zastanawia mnie to, dlaczego swoją decyzję podpierają wypowiedziami tylko osoby, które są przeciw ( prócz 2 przypadków za ) i dlaczego mam wrażenie, że przeciwko są osoby, które wypowiadają się regularnie na forum, a "za" raczej osoby, które sporadycznie coś napiszą, albo w ogóle. (ciężko stwierdzić prawidłowość, skoro nikt nie podpiera swojej decyzji "za" argumentami - prócz 2 osób)...
także... co do demokracji forumowej.... :| :->
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-09, 01:06   

Jangmi, To u mnie, to jabłuszko leżałoby głęboko w ziemi ;>
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-09, 01:17   

Jangmi, ojj, niestety . . .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14