Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielkosc protezy
Autor Wiadomość
Chucky
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 97
Wysłany: 2018-08-03, 12:15   Wielkosc protezy

Jakie wielkosci protezy/pakery posiadacie? Jakie sa najwygodniejsze dla Was? Jak nosicie? Jak układacie je w bieliznie?

Pytanie nasunęło mi się w momencie kiedy większość osob mowi o tym ze najlepsze sa ok 5calowe i sam tez taki zamowilem w sumie glownie dlatego bo firma z ktorej zamawialem nie miala mniejszych rozmiarów a bylo promo i sie opłacało. I... Wydaje mi sie wielki. Znaczy nie wiem kompletnie jak go ukladac w bieliznie zeby nie wygladalo jakby mi stał. Ukladam do gory i to jest jedyna opcja dla mnie aczkolwiek dodatkowo do uprzezy wlasnej roboty przymocowalem gumke ktora go trzyma dodatkowo jeszcze jakby u gory bo luzem i tak bardzo chce stanac xD w dol nie mam opcji calkiem moim zdaniem w tym modelu (to freetom 5cali 4w1 zobczajcie na stronie producenta o czym mowie).

Czy dlatego wydaje mi sie ze jest wielki bo nie umiem go ukladac? Czy dlatego ze nie mam doswiadczenia z pakerami? Nie jestem chudy, taki raczej normalny wzrost niski ale tez nie ma tragedii bo ok165cm.

Jakies rady? Wasze doświadczenia?
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2018-08-03, 13:31   

Ja nie mam żadnych, uważam że to zbędna niewygoda.. noszę męskie spodnie - to i tak z przodu robi się wybrzuszenie - i nie widziałem jeszcze żeby ktoś mi się patrzył w krocze - raczej patrzą na klatę jak mają wątpliwość w oczach.. pyzatym chyba bym umarł ze wstydu jakbym uległ wypadkowi i przyjechali mnie ratować i na stół operacyjny a ja mam sztucznego pakera..nie było by już kogo ratować :D przyczyna zgonu: umarł ze wstydu
 
 
Chucky
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 97
Wysłany: 2018-08-03, 13:46   

Ja też nie nosiłem do tej pory i też noszę męskie spodnie i okej tez nie robiło mi to różnicy. ALE jest pare sytuacji w których paker 4w1 się przydaje:
A) sikanie w plenerze
B) wyjście na plaże - okej nie zamierzam nosić obcisłych kąpielówek, ale jak wyjdę z wody to i tak będzie widać....
C) mam pare spodni które owszem są męskie, ale są obcisłe i w niektórych miejscach jest aż za bardzo wklęsło. Owszem nikt nie patrzy i to fakt, że z klatą gorzej, ale ja sam czasem mam wrażenie że bardzo widać że nic nie mam.... Kupiłem dlatego na próbę coś żeby mieć na czarną godzinę/ na wyżej wymienione sytuacje i uczę się korzystać i myślałem że przekonam się żeby nosić ciągle, bo niektórzy wiem że tak robią, ale no nie wiem....
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-03, 14:58   

Nie patrzą?
:roll:
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2018-08-03, 15:03   

Jenny, no u nas raczej nie patrzą.. u was jest inaczej.. ale to dział jak zawiązać krawat a nie podwiązkę.. :-p
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-03, 15:06   

marco-polo napisał/a:
Jenny, no u nas raczej nie patrzą.. u was jest inaczej.. ale to dział jak zawiązać krawat a nie podwiązkę.. :-p

Kobiety patrzą ale w bardziej subtelny sposób niż mężczyźni macający oczami biusty.
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-03, 15:34   

marco-polo napisał/a:
ale to dział jak zawiązać krawat a nie podwiązkę..

Dlatego staram się być mega subtelna :-p
I tak sobie myślę, że takie przeświadczenie, że inni nie patrzą, musi być mega uspokajające :-)
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-08-03, 21:53   

Jak byłem jeszcze przed operacją to nosiłem (choć nie zawsze). Ja miałem zwykły Mr. Limy, najmniejszy, z o połowę zmniejszonymi jajkami :P (bo fabrycznie były ogromne, tego bym nie ułożył też nijak, odciąłem gruby plaster po prostu żeby to zmniejszyć :P ).
Operację nie po to robiłem żeby nosić cokolwiek (choć jak nie noszę to wybrzuszenia prawie nie mam), ale w sumie myślałem o czymś dla wygody... ale:

marco-polo napisał/a:
pyzatym chyba bym umarł ze wstydu jakbym uległ wypadkowi i przyjechali mnie ratować i na stół operacyjny a ja mam sztucznego pakera..nie było by już kogo ratować :D przyczyna zgonu: umarł ze wstydu

no właśnie mam trochę tak samo... jeszcze jakbym nie miał Op, to może, ale tak jeszcze coś dokładać to trochę wstyd.

Jenny napisał/a:

I tak sobie myślę, że takie przeświadczenie, że inni nie patrzą, musi być mega uspokajające :-)

Nawet jak patrzą, to i tak niczego konkretnego nie zobaczą - ja patrzę :P i wcale nie zawsze widać coś tam u facetów, to zależy od spodni (materiału, kroju), jak usiądzie, jak stanie itp... Tak samo jak u nas. A nawet jeśli ktoś nic nie zobaczy to i cóż z tego? Najwyżej se pomyśli, że my biedni - mieć taki mały rozmiar że się nie odznacza :P
_________________
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-08-04, 00:46   

Od roku noszę zwykłego packera: Mr Limpy w rozmiarze small (12,7 cm). Tak przywykłem do niego, że odczuwam go, jako własnego :D
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10