Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy rodzice są przeciwko
Autor Wiadomość
Majqi
użytkownik
Majqi


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 46
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2018-07-20, 20:57   Gdy rodzice są przeciwko

Siema!

Od dzisiaj jestem w związku z dziewczyną, która jest cudowna i bardzo mi się podoba. Ale problem polega na tym, że jej rodzice chyba nie akceptują tego, że jestem ts i raczej nie są zadowoleni z tego związku - tak mi pisała dziewczyna. Stąd moje pytanie, czy angażować się w relacje, z której jej rodzice nie są zadowoleni? Moi rodzice nic nie wiedzą i też boję się im powiedzieć, gdyż boje się ich reakcji na to. Może przesadzam, ale też wydaje mi się, że nie byliby zadowoleni. Strasznie się boję negatywnej oceny zarówno od jej rodziców, jak i moich. Co robić?
_________________
Urodziłeś się, aby być sobą, a nie wersją, w której ktoś chce Cię widzieć.
 
 
 
torjus
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-20, 21:07   

Pytanie, co jest ważniejsze - związek czy zdanie rodziców. I zarówno Ty jak i Twoja dziewczyna musicie sobie na to odpowiedzieć. Drugim bardzo ważnym czynnikiem jest to, czy któreś z was jest od rodziców zależne, szczególnie finansowo, jeśli tak, to faktycznie może być z tym problem. Ale powiem Ci szczerze, że nie warto się angażować w relację, która staje pod znakiem zapytania w chwili, gdy pojawiają się pierwsze problemy. Zastanów się, czego naprawdę chcesz i jak wiele jesteś w stanie zaryzykować, bądź poświęcić w najgorszym wypadku.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-20, 21:34   

niestety zazwyczaj rodzice mają większy wpływ na związek niż się wydaje dopóki występują jakieś zależności
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-07-22, 01:32   

Może powinieneś posłuchać swojego podpisu :P
A swoją drogą skąd wiedzą? Rodzice partnera/partnerki to akurat nie musieliby wiedzieć o ts...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9