Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dane osobowe a urzędnicy
Autor Wiadomość
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2018-07-19, 12:46   Dane osobowe a urzędnicy

Kolejny przykład, że urzędnicy powinni mieć ograniczony dostęp do danych osobowych... Tak a propos tego ePuapu w którym są pokazane poprzenie (nieaktualne) dane osób ts po zmianie danych...

Zachęcam do obejrzenia całego materiału natomiast warto przejrzeć moment od 4:25

FILM
_________________
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 23:10   

Coś mi tu śmierdzi.
Wbrew pozorom wzięcie kredytu nie jest czymś łatwym. Primo samo dowód nie wystarcza. Coraz częściej firmy pożyczkowe i banki weryfikują daną osobę w BIK,BIG,ERIF,KRD,Info Monitorze. Druga sprawa to przelewy weryfikacyjne mające na celu czy dane w koncie bankowym zgadzają się z danymi osoby w wniosku pożyczkowym/kredytowym.

Jest jeszcze opcja z założeniem konta w banku mając te dane, ale skąd weźmiesz dowód osobisty, który musisz pokazać w banku aby założyć konto. Jest jeszcze kurier, ale nie chce mi się wierzyć że można ot tak założyć konto w banku nie mając dowodu osobistego tej osoby i to porządnie zfabrykowanego (wątpie aby dokumencik.pl wydawał aż takie falsyfikaty dokumentów).

No i ostatnia rzecz - TVN/Uwaga. Nie ufam jakoś tej stacji telewizyjnej (jak i zresztą każdej, dlatego nie mam TV w domu).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9