Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Styl ubierania ulzzang co o nim myślicie
Autor Wiadomość
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-12, 19:28   

Dobra, nie rozwinę się, ale skoro jest to elegancja i prostota po dalekowschodniemu , to mi się podoba. Jak bez falbanek to u mnie na plus. :-)
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-12, 19:42   

(Przynajmniej u mnie nie widać obrazka)
Ale ogólnie to nie lubię tuneli. Wygląda jakby bolało. Tzn pewnie jak masz to nie boli, ale takie rozciągnięcie sprawia wrażenie bolesnego.
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-07-12, 20:27   

Swan napisał/a:
(Przynajmniej u mnie nie widać obrazka)
Ale ogólnie to nie lubię tuneli. Wygląda jakby bolało. Tzn pewnie jak masz to nie boli, ale takie rozciągnięcie sprawia wrażenie bolesnego.

Akurat jeśli prawidłowo robione to rozciąganie tuneli wcale nie boli. No chyba, że jest się niecierpliwym i zdecyduje się na scalpelling.

A te tunele z różami są kawaii :3
_________________
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-12, 23:15   

a to nie jest tak, że na początku wycinają dość grubą średnicą z ucha a potem rozpychają?
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2018-07-13, 07:40   

Fot nie widzę. Ale ja mam tunele 5mm od dwoch lat i maja sie dobrze i wygladaja fajnie :)
 
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2018-07-13, 16:25   

Cytat:
Zrobisz tunele, masz jeża itd. Jak później będziesz wyglądała w sądzie?
można mieć tunele i jeża ;) jak mają sie nie rzucac w oczy - to zakłada sie plugi i myśle ze tak do 10mm to niewprawne oko nie zobaczy róznicy miedzy klasycznymi kolczykami.

Mi sie zdarzało zakladać dlugie kolczyki w tunele, jak mi potrzebny był babski look ;-)
 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-13, 20:19   

Pipsliczek napisał/a:
Co myślicie o stylu ulzzang

Nie znam.

Pipsliczek napisał/a:
A co myślicie o takich małych tunelach.

Tunele to nie. Ale jakiś czas miałem małe, punktowe kolczyki w uszach. Były ok, poza tym, że ciągle o nie czymś zachaczałem ( np paskiem od torebki ) i mam teraz pełno rozkompletowanych.
Zbieram się, by znów sobie przebić uszy, ale . . . nie chce mi się.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-07-14, 02:07   Re: Styl ubierania ulzzang co o nim myślicie

Pipsliczek napisał/a:
Co myślicie o stylu ulzzang

A jaki to jest? Bo mi google tylko twarze pokazuje, wiec nie widzę niczego poza makijażem...

Pipsliczek napisał/a:
A co myślicie o takich małych tunelach.

Chociaż jestem wielkim fanem modyfikacji ciała, to jednak tunele uważam osobiście za nieładne. No te maciupeńkie które pokazałaś pod pierwszym linkiem to nawet całkiem ok, ale każde większe no mnie osobiście się nie podobają.
_________________
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-07-14, 13:07   

Arisa napisał/a:
Co do tunelio tylko powiem - trudno się tego pozbyć - w swnsie przywrócić naturalny wygląd ucha. Nawet małe tunele z czasem robią się większe i większe... bo wkładasz tam coś tak by nie wypadało.

Nieprawda, rozciągnięte uszy o ile nie nosi się biżuterii, po czasie się obkurczają. Nawet jeżeli ucho nie wróci do poprzednich rozmiarów to można jej zrekonstruować u piercera i nie ma śladu po rozciąganiu.
Arisa napisał/a:
Zrobisz tunele, masz jeża itd. Jak później będziesz wyglądała w sądzie?

Chociażby tak:

Ale w porównaniu z zaburzeniami odżywiania czy dysforią, wygląd w sądzie, do którego i tak pewnie przez dłuższy czas nie zawita, nie powinien być jej głównym zmartwieniem.

Cytat:
A te tunele z różami są kawaii :3
Na razie chyba pora by się przed ubieraniem skupiła na chiryou. Kawaii tego nie załatwi. Gdy zobaczy efekty może przejść ochota na tunele.

Co ma piernik do wiatraka? XD Też uważam, że lecenie powinno być dla Pipsliczek priorytetem ale co maja do tego tunele?
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-07-15, 05:39   

Arisa napisał/a:
Po prostu może jej się bardzo gust zmienić i po co wtedy rekonstruować uszy - niestety już nie do tak naturalnego stanu wyjściowego?

Po co budować np. dom? a jak się komuś gust zmieni?! ;) To samo z wchodzeniem w związki...
Innymi słowy: jak nie masz np. tatuażu to chyba nie zrozumiesz. Nie może się "gust zmienić" co do takiego czegoś - to jest część mnie, część mojej historii, jak mi się "gust zmieni" to sobie zrobię dodatkowo inny tatuaż. Dla mnie to jakby się miał mi "gust zmienić" odnośnie np. płci :P Albo wzrostu - nawet mogę chcieć czegoś innego ale jest jak jest, więc też nie ma sensu o tym w ogóle myśleć.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9