Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Chłopak z internetu
Autor Wiadomość
Lorien
użytkownik

Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 6
Wysłany: 2018-07-09, 17:00   Chłopak z internetu

No więc zazwyczaj korzystam z portali, gdzie nie muszę tłumaczyć ludziom, jak to naprawdę ze mną jest i zawsze to mi ułatwiło sprawę, bo nawet jak się spotkałam z kimś, to aż tak takiego stresu nie było. Teraz mam taki problem, że poznałam kogoś, kto mi się bardzo spodobał. Dużo zaczęliśmy ze sobą pisać, bardzo mi zaufał, zwierzył się ze swoich problemów. Chciał się ze mną spotkać, ale niestety on myśli, że jestem biologiczną kobietą. Oczywiście nie spotkałam się z nim, bo wiem, że będę się tak stresować, że słowa nie wykrztuszę zwłaszcza, jak na kimś bardzo mi zależy. Boje się, że w jakimś stopniu się zdradzę i to spotkanie wyjdzie tragicznie. Nie wiem co mam zrobić, myślałam już o tym, żeby się odsunąć i o nim zapomnieć, ale wiem, że będzie mi wtedy ciężko się z tym pogodzić. Myślałam też o tym, żeby mu napisać prawdę, jak to ze mną jest tylko też nie wiem jak i boje się jego reakcji :-(
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-09, 17:55   

O jej! Napisz mu prawdę. A lepiej wybadaj jak odnosi sie do zjawiska transseksualności i na tej podstawie podejmij decyzję co do tej znajomości.
 
 
Lunawspaniała
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 84
Wysłany: 2018-07-09, 17:55   

Odsuniecie się to najgorsza opcja, nie masz nic do stracenie mówiąc mu skoro i tak w innym przypadku byś się odsunęła, skoro zwierza ci się ze swoich problemów to znaczy że jesteś dla niego kimś bliskim więc skrzywdziłabyś go przez porzucenie bez słowa.Ja bym mu napisała im szybciej to zrobisz tym lepiej bo przestaniesz się o to martwić i będzie problem z głowy ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9