Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dota2
Autor Wiadomość
Gossow
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 64
Wysłany: 2018-06-24, 22:20   Dota2

Powinnam od początku stworzyć taki temat.

Kto gra, niech się zgłasza. Prosem nie jestem. Podstawy znam.
Gra ktoś? Dołączę :)
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2018-06-25, 17:21   

Jakieś preferencje jeśli chodzi o pozycje? :3 Ja kiedyś dużo grałem i w sumie czasem się zastanawiam czy by nie wrócić (choć to że dota w ogólę się nie rozwija tzn brak nowych hero trochę mnie boli) No i zawsze marzyło mi się zagrać w taką gierkę drużynowo ^_^
 
 
Gossow
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 64
Wysłany: 2018-06-26, 23:36   

Wolfi napisał/a:
Jakieś preferencje jeśli chodzi o pozycje? :3 Ja kiedyś dużo grałem i w sumie czasem się zastanawiam czy by nie wrócić (choć to że dota w ogólę się nie rozwija tzn brak nowych hero trochę mnie boli) No i zawsze marzyło mi się zagrać w taką gierkę drużynowo ^_^


Głównie preferuję gatunek MMORPG. Lecz nie ma żadnych perełek którym chciałabym poświęcić czas.
Szczerze mam w serduchu nadzieje że wkrótce wyjdzie jakiś przełomowy VRMMORPG.

W Dotkę gram, bo to jedyna MOBA jaką toleruję.

Powiedzmy że mogę pograć w Warhammer: End Times - Vermintide, L4D2, Deadsrajty czy nawet w ubogą Trackmanię. Fundusze mnie nie ograniczają jako tako. Więc grę mogę jakąś zakupić na potrzebę wspólnych potyczek.

Grunt to znaleźć ludzi którzy podzielają moją pasję. A z dziwolągiem innym będzie zawsze raźniej ;d
 
 
Klara_Alarowna
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 12
Posty: 33
Wysłany: 2018-06-27, 19:34   

Ja z MOBA grałam w tym roku sporo w Heroes of the Storm, ale po pewnym czasie stwierdziłam, że zbyt czasochłonne są takie gry i mało wnoszą do mojego życia. Bardziej preferuję gry indie albo takie, gdzie liczy się narracja np. Life is Strange. Kolega mi polecał Night in the Woods i ta gra jako pierwsza wyląduje w kolejce , gdy skończy się pisanie lcencjatu :)
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2018-06-27, 19:39   

Gossow, chodziło mi o preferencje w Docie (jungla,góra itp) :D ale dobrze wiedzieć, taktycznym fps też nie pogardzę ale to bardziej np Paladins. Jak chcesz zagrać to możesz mi przesłac nick steam na priv to się jakoś odnajdziemy :)

Klara_Alarowna napisał/a:
[...] zbyt czasochłonne są takie gry i mało wnoszą do mojego życia. [...] gdy skończy się pisanie lcencjatu :)

W sumie racja ale czasem można :3
 
 
Gossow
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 64
Wysłany: 2018-06-27, 20:02   

Wolfi napisał/a:
Gossow, chodziło mi o preferencje w Docie (jungla,góra itp) :D ale dobrze wiedzieć, taktycznym fps też nie pogardzę ale to bardziej np Paladins. Jak chcesz zagrać to możesz mi przesłac nick steam na priv to się jakoś odnajdziemy :)

Klara_Alarowna napisał/a:
[...] zbyt czasochłonne są takie gry i mało wnoszą do mojego życia. [...] gdy skończy się pisanie lcencjatu :)

W sumie racja ale czasem można :3


Niedawno wróciłam do gry.

Na rzecz kompendium gram wszystkimi postaciami (na wszystkich liniach).

Pseudonim STEAM wysyłam na priva :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10