Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Plenerowe Party Interseksualne - informacje wstępne
Autor Wiadomość
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-04, 23:12   Plenerowe Party Interseksualne - informacje wstępne

Informacje na filmie i w opisie filmu.

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-05, 01:10   

Arisa napisał/a:
Hmm. jak jest transparty, to ludzie nie mieszczą się mimo, że transów nie wliczając inter, jest znacznie mniej niż osób intersekualnych. Jak sobie wyobrażasz to w grupie 10 osób? Jeżeli w ogóle jakaś osoba interseksualna byłaby chetna? Co zrobisz z jedenastą? Totolotek? Co zrobisz jak przyjdzie tam osoba cis lub transseksualna zamiast interseksualnej? Jak weryfikujesz?


Każdy ośrodek ma swoje ograniczenia, niezależnie od tego, gdzie i jaki jest. Ten, od minionego Trans Party też miał.
*
Co roku, jest organizowana mała imprezka w terenie dla osób TS, choć z inicjatywy prywatnej. 6cioro gości mogą przyjąć maksymalnie. Mimo to, impreza się odbywa, już od jakiegoś czasu.

Cytat:
Do poprawy:

Jestem na wyjeździe. U kogoś. Nie na wszystko mam wpływ. Jak chcę się nagrać, zostaje mi kuchnia bez drzwi.

Cytat:
- w tle nagrania słychać transformator starego telewizora?

To nie telewizor.

Cytat:
- trzymasz rękę na nodze, którą nerwowo ruszasz - widać to, zrelaksuj się do występu publicznego, a przynajmniej nie pokazuj, że coś Cię dręczy (zapewne trema)

A tak właśnie mi przyszło do głowy, czy ktoś nie zwróci uwagi ! To nie trema / brak relaksu. W starszych odcinkach vloga wypowiadam się, że mam przypadłość neurologiczną. Czasami się rzuca w oczy.

Cytat:
- pomieszczenie w którym nagrywasz jest spore echo i jest małe (tego pewnie nie zmienisz)

To jest kuchnia i nie moja, to nie będę ingerować.

Cytat:
- urozmaić swój ubiór - zaciekaw. Nawet twój slogan można napisać na wiele sposobów, dodać coś w tle (niejednolity kolor).

Koszulka jest zunifikowaną wersją Polską oryginału. Jak ją przekombinuję, to zaraz działacze zagraniczni będą mieć do mnie ból ( Kitty Anderson, zwłaszcza, czy Dr Kristian Gatas )

Cytat:
- przejścia między kolejnymi sesjami nagrania - wycinanie - daj jakieś animację - przejścia płynne, by nie bylo skoków.

Idę za tryndem You Tuba.

Cytat:
- praktycznie brak mimiki i gestykulacji - jesteś sztywne od tremy.

Neurologiczne kwestie, jeszcze raz. Jak na nieleczone ASD, to i tak malina.

Cytat:
Obiad, śniadanie, kolacja - hmm, kiedyś na jednym transparty wytrzymałam tylko godzinę i wyszłam. A Ty planujesz cały dzień?

Zawsze można się zgadać i zamówić zagryzki, poza opcją już sponsorowaną. Albo na wypadzie do miasta wstąpić do jednego z barów mlecznych.

Arisa napisał/a:
A gdzie zasadnicza część - rozmowy o problemach osób interseksualnych, szczególnie tych bez dysforii (dysforia ze względu na niezgodność rozumiana jako to co wpisano w akt urodzenia z własną identyfikacją / wyobrażeniem ciała). Jakiś plan? O czym w ogóle gadać?

Nie mówię, bo oczywiste : kto będzie chciał pogadać, to do mnie podejdzie. Kto nie, to ja, przynajmniej, nie będę naciskać na siłę. Jak się zgadam z grupą, to może i jakiś wieczorek IS będzie, ale takie niuanse można dogadać na miejscu.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-05, 07:50   

Jeśli w tle słychać stary telewizor to nie jest to transformator, bo musiał by to być np. radziecki Rubin. Może być to dźwięk cewek odchylania poziomego. ;P
 
 
Karatajew
użytkownik
\__________/


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 158
Posty: 973
Skąd: z brzucha mamy
Wysłany: 2018-05-05, 13:39   

Arisa napisał/a:
Wskazuje jeszcze raz wspomniany całkowity brak gestykulacji i mimiki twarzy - zobacz ile tego widać na zwykłym youtube nawet o kotach. Na prawdę nie jesteś w stanie trochę nad tym zapanować, poćwiczyć?

No, ludzie z ASD udają problemy z komunikacją dla beki albo atencji. Ubzdura sobie jeden z drugim jakiś poker face zamiast po prostu zachowywać się normalnie.

:roll:
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-05-05, 22:21   

Karatajew napisał/a:

No, ludzie z ASD udają problemy z komunikacją dla beki albo atencji. Ubzdura sobie jeden z drugim jakiś poker face zamiast po prostu zachowywać się normalnie.

:roll:

To nie o to chodzi. Arisa daje rady jak mieć więcej widzów ale jeśli ktoś nie chce się postarać, to można też mieć mniej i marudzić, że nikt nie ogląda.
Załóżmy nawet że masz rację i to objaw jakiejś przypadłości (a nie po prostu zwykłej niepewności i tramy normalnych u osoby nie obytej z kamerą i nie mającej osobowości showmana) tylko że... przypadkowych widzów nie bardzo obchodzą przypadłości youtubera - ogląda się wideo i albo ono jest spoko albo nie jest i się już na kanał nie wraca...
_________________
 
 
fioletowe
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-06, 00:12   

Arisa, Ładniej by było, gdybyś tego typu uwagi przesłała na privie; rozumiem, że lubisz błyszczeć, ale od tego blasku już oczy bolą. A nonszalancki zwrot: "Do poprawy" jest sam dla siebie komentarzem.

2in1_inkarnacje, Jak dla mnie, wypadłeś bardzo sympatycznie. Gdybyś kiedyś chciał podrasować takie klipy, to spróbuj może wmontować jakieś slajdy, czy inne sekwencje pod scieżkę dźwiękową, niekoniecznie trzeba cały czas pokazywać osobę mówiącą, można coś dopowiedzieć obrazem; takie nagrania "na stekę" bardzo trudno się montują, nie da się uniknąć przeskoku obrazu.
Poza tym, powiem jeszcze tak: siedzę w tym temacie profesjonalnie i stwierdzam, że masz aparycję bardzo filmową i wierzę, że Twój talent sam kiedyś odnajdzie drogę do właściwej formy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 9