Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Misgendering na całego : Bie - Ber / Bar - Bie ;>
Autor Wiadomość
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-17, 03:33   Misgendering na całego : Bie - Ber / Bar - Bie ;>

https://www.youtube.com/watch?v=onuDgwnBFpE
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-03-18, 06:33   

Nie obejrzałem całego ale jak widzę to coś w stylu: https://www.youtube.com/watch?v=aYhYUcqdTsw
https://www.youtube.com/watch?v=5T2aB_7t3U4
https://www.youtube.com/watch?v=TdbUCBtp0II
:D

------------------
Eee, co się będziemy ograniczać: https://www.youtube.com/watch?v=dD7g2CF3eA4
_________________
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-18, 06:49   

;) Przecież to tylko nazwisko, nie wybierał sobie. Matka lub ojciec ma takie samo. Bardziej ekscentryczny jest tu Szpak. To znaczy był.

Cytat:
Nie obejrzałem całego ale jak widzę to coś w stylu: https://www.youtube.com/watch?v=aYhYUcqdTsw

A Panią Obamę to już należy zostawić. Ktoś próbował ją zdyskredytować (gra polityczna) i wielkie halo zrobił. Myślę, że nie jest ani osobą transseksualną ani interseksualną. Jeszcze patrzeć a gdzieś zainstalują bramkę RTG i będą na nią polować. Tym to idzie już wymiotować.
Nie powiedziano jeszcze, że "Ts" w linku dodatkowo udowadnia, że jest mężczyzną. Żal.

Dodatkowo przeprowadzają dowód z 2 i 4 palca ręki. Ja mam drugi palec ręki (index) wyraźnie dłuższy od czwartego. Ktoś jest za tym by zrobić ankietkę dla K/M i M/K jak to jest z tymi palcami u nas? i ten mit ostatecznie obalić?
Ostatnio zmieniony przez 2018-03-18, 07:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-03-18, 06:59   

AhsokaTano napisał/a:
Myślę, że nie jest ani osobą transseksualną ani interseksualną.

Oczywiście, że nie. A co, wierzysz że Leonardo DiCaprio jest k/m? :D (swoją drogą ale jazda - najwięksi idole nastolatek to k/m, to chyba dobrze nam wróży :D ).

A tak całkiem poważnie - przynajmniej widać ile jest warte to wyszukiwanie "męskich" i "żeńskich" cech wyglądu, skoro nawet u cis-ów nie pasują :P
_________________
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-18, 07:24   

Wiem, ale ogólnie patrzy się na większość cech.
Taki minimum którego się szuka, by określić czyjąś płeć - przynajmniej mój algorytm w glowie zmylisz gdy to zmienisz:

- rysy twarzy (+5 do odpowiedniej płci)
- ciemne cienie od zarostu lub brak widocznego meszku na skórze (ok. 2mm) - stan po goleniu i oczywista sprawa - zapuszczony zarost (+2 do M, w przypadku braku meszku +1, ciemne cienie +3)
- niska barwa (nie wysokość) głosu - +2 do genetycznej płci męskiej, -2 do żeńskiej, jednak podczas zwracania się do kogoś celowo nie liczę tego, bo nie chcę nikogo urazić
- jabłko Adama (+2 do M), brak: +2 do K.
- piersi (+2 do K)
- długie włosy: +0 do M i -0 do K ;) bo ktoś próbuje mnie zmylić ;p
- szerokie ramiona: +1 do M
- muskulatura: +2 do M
- szerokie biodra: +1 do K.
- łysina czołowa lub okrężna z tyłu w innym wieku niż podeszły: +2 do M.

no a ubiór jako, że nie obrażam nawet tv:
- kobiecy ubiór: +100 do uznania za kobietę podczas zwracania się do tej osoby.
- męski ubiór - niestety ponieważ zdarza się w korpo nawet u kobiet (-0 do K i +0 do M). ;)

Ostatnie czasem potrafi przyjąć -1K i +1M gdy mam problemy z określeniem płci rozmówcy.

Dlaczego tak oceniam? Bo defaultowa płeć człowieka jest żeńska i trudno przy ocenie szukać dużo cech żeńskich.

Ostatecznie M>K - zwracam się jak do mężczyzny,
K>M - zwracam się jak do kobiety
K=M (w przybliżeniu) - czekam na pierwsze słowo, które pozwoli mi określić jak mówić. Gdy mówi bezpłciowo też tak próbuję się zwracać, ale bywa, że powiem jak do faceta, gdy nie jestem w stanie słów dobrać i na próbę przedstawienia się, by ta druga osoba to samo zrobiła jest już za późno.

Niestety - bywa, że się pomylę. Szczególnie kobietę z mężczyzną.

Pewnie tu ktoś stwierdzi że jestem wariatką ;)
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2018-03-18, 12:32   

Przejrzałem nawet kilka blogów zwolenników tych teorii spiskowych i natrafiłem na określenia w stylu "szatańska ideologia transgender". Może mi ktoś wyjaśnić, jakim cudem te osoby propagują jakąkolwiek ideologię transgender, skoro fakt ich rzekomego transseksualizmu jest równocześnie pieczołowicie ukrywany? Po prostu nie rozumiem, o co tu chodzi. "Niech jak najwięcej osób ts przeniknie do świata polityki/show biznesu, ale tak, żeby nikt o tym nie wiedział, żeby..." i no właśnie. Żeby co?
 
 
Karatajew
użytkownik
\__________/


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 158
Posty: 973
Skąd: z brzucha mamy
Wysłany: 2018-03-18, 15:55   

AhsokaTano napisał/a:
Dodatkowo przeprowadzają dowód z 2 i 4 palca ręki. Ja mam drugi palec ręki (index) wyraźnie dłuższy od czwartego. Ktoś jest za tym by zrobić ankietkę dla K/M i M/K jak to jest z tymi palcami u nas? i ten mit ostatecznie obalić?

Ja mam czwarty dłuższy od drugiego u obu rąk - również "obalam mit" :)
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-03-18, 19:49   

AhsokaTano napisał/a:
Dodatkowo przeprowadzają dowód z 2 i 4 palca ręki. Ja mam drugi palec ręki (index) wyraźnie dłuższy od czwartego. Ktoś jest za tym by zrobić ankietkę dla K/M i M/K jak to jest z tymi palcami u nas? i ten mit ostatecznie obalić?

Już gdzieś to było, może na Niebieskim Forum, a może tu. U mnie trudno określić ale jak bardzo dokładnie zmierzyć to mam te "kobiece" proporcje :P no i cóż z tego? ;)

Merry napisał/a:
Przejrzałem nawet kilka blogów zwolenników tych teorii spiskowych i natrafiłem na określenia w stylu "szatańska ideologia transgender". Może mi ktoś wyjaśnić, jakim cudem te osoby propagują jakąkolwiek ideologię transgender, skoro fakt ich rzekomego transseksualizmu jest równocześnie pieczołowicie ukrywany?

Hehe, dobre ;) ale oni na pewno mają na to jakieś wyjaśnienie :D
_________________
 
 
Lea
użytkownik
biere hormony


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 725
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-03-18, 20:38   

Ja mam wysoki współczynnik u obu rąk i zgadza mi się dużo z tego co przypisują tutaj. Dla mnie działa. xD https://en.wikipedia.org/wiki/Digit_ratio#Correlation_with_traits
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2018-03-18, 22:52   

Ja mam czwarty dluzszy od drugiego.
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-03-18, 23:46   

Nie wiem jak to mierzyć w praktyce :-?
Natomiast z samej tabelki wynika że mam hdr :-p
 
 
pokarm
użytkownik

Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 24
Wysłany: 2018-03-19, 15:23   

Merry napisał/a:
Przejrzałem nawet kilka blogów zwolenników tych teorii spiskowych i natrafiłem na określenia w stylu "szatańska ideologia transgender". Może mi ktoś wyjaśnić, jakim cudem te osoby propagują jakąkolwiek ideologię transgender, skoro fakt ich rzekomego transseksualizmu jest równocześnie pieczołowicie ukrywany? Po prostu nie rozumiem, o co tu chodzi. "Niech jak najwięcej osób ts przeniknie do świata polityki/show biznesu, ale tak, żeby nikt o tym nie wiedział, żeby..." i no właśnie. Żeby co?
Będąc postrzegane jako cis mogą lobbować na rzecz ideologii transgender bez wyglądania groźnie, są przy tym brane bardziej poważnie i mogą oswajać ludzi z różnymi przekazami bez zapalania czerwonych lampek, robią to żeby uśpić twoją czujność, jak ktoś jest otwarcie TS to od razu mniej ufasz i pilnujesz czy nie dosypuje ci estrogenów do kawy jak nie patrzysz więc evil trans agenda by tak łatwo nie przeszedł
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-19, 15:33   

Określenie "ideologia transgender" kojarzy mi się z "ideologią gender" - czy może ktoś to lepiej nazwać? Please.
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2018-03-19, 15:38   

pokarm napisał/a:
Merry napisał/a:
Przejrzałem nawet kilka blogów zwolenników tych teorii spiskowych i natrafiłem na określenia w stylu "szatańska ideologia transgender". Może mi ktoś wyjaśnić, jakim cudem te osoby propagują jakąkolwiek ideologię transgender, skoro fakt ich rzekomego transseksualizmu jest równocześnie pieczołowicie ukrywany? Po prostu nie rozumiem, o co tu chodzi. "Niech jak najwięcej osób ts przeniknie do świata polityki/show biznesu, ale tak, żeby nikt o tym nie wiedział, żeby..." i no właśnie. Żeby co?
Będąc postrzegane jako cis mogą lobbować na rzecz ideologii transgender bez wyglądania groźnie, są przy tym brane bardziej poważnie i mogą oswajać ludzi z różnymi przekazami bez zapalania czerwonych lampek, robią to żeby uśpić twoją czujność, jak ktoś jest otwarcie TS to od razu mniej ufasz i pilnujesz czy nie dosypuje ci estrogenów do kawy jak nie patrzysz więc evil trans agenda by tak łatwo nie przeszedł


Nice theory, ale poszperałem głębiej i okazało się, że chodzi o to, że przyszłe gwiazdy są poddawane tranzycji zaraz po narodzinach lub nawet wcześniej, w łonie matki, co miałoby doprowadzić u nich do powstania genitaliów płci przeciwnej. Wszystko to ku czci czczonego przez Illuminati Bahometa, przedstawianego często jako androgyniczna postać mężczyzny z głową kozła i piersiami kobiety. Rodzice tych dzieci godzą się na upodobnienie ich dziecka w ten sposób do demona w zamian za obietnicę bogactwa i potęgi. Podobno takie transseksualne ciało jest w stanie pomieścić w sobie potężnego demona.
Żeby było zabawniej, to niektórzy zwolennicy tej teorii uważają, że "prawdziwymi" transseksualistami są tylko osoby powiązane z światem show biznesu i polityki. Casuale jak my to tak naprawdę ofiary tego satanistycznego procederu. Nasza płeć jest zmieniana przez Illuminati jeszcze przed naszymi narodzinami, potem z czasem zaczynamy się źle czuć z nadaną wbrew naszej woli płcią i wierzymy, że jesteśmy transseksualni - podczas gdy tak naprawdę wracamy do naszej naturalnej płci.

Nie wymyśliłem tego, przysięgam.

Cytat:
Określenie "ideologia transgender" kojarzy mi się z "ideologią gender" - czy może ktoś to lepiej nazwać? Please.


Hm, czyli że co, mamy się skontaktować ze zwolennikami tej teorii spiskowej i poprosić ich o inne nazewnictwo, bo to obecne jest uważane za transfobiczne?
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-19, 16:27   

Illuminati Confirmed.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-19, 17:42   

Cytat:
A co, wierzysz że Leonardo DiCaprio jest k/m?

A Angelina Jolie m/k. Nie wiedziałeś? :P
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-19, 19:15   

I Kopernik, bo Kopernik była kobietą!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-03-20, 07:26   

Merry napisał/a:
Casuale jak my to tak naprawdę ofiary tego satanistycznego procederu. Nasza płeć jest zmieniana przez Illuminati jeszcze przed naszymi narodzinami, potem z czasem zaczynamy się źle czuć z nadaną wbrew naszej woli płcią i wierzymy, że jesteśmy transseksualni - podczas gdy tak naprawdę wracamy do naszej naturalnej płci.

O! Bardzo mnie się podoba ta teoria! (wreszcie jakaś mi się podoba :D ). To ja będę od dzisiaj twierdził, że jestem biologicznym, genetycznym i w ogóle cis facetem, a jaki się urodziłem, to wina iluminatów! :D

Swan napisał/a:
Cytat:
A co, wierzysz że Leonardo DiCaprio jest k/m?

A Angelina Jolie m/k. Nie wiedziałeś? :P

Co? Ona też? :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10