Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jajniki u osoby hermafrodytywnej i związane z nimi dolegliwo
Autor Wiadomość
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-01-26, 02:37   

2in1_inkarnacje napisał/a:

2. Dziś pół dnia, z przerwami, bolały mnie "żeńskie części". Jak mam iść do lekarza w kwestii swoich jajników, przypomina mi się to http://transseksualizm.bl...pan-macice.html tyle, że w moim przypadku, w wersji hard core. I mówię : nieeee

Kiedy się zorientowałoś, że masz te "żeńskie części"?
_________________
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-26, 04:44   

wendigo napisał/a:
Kiedy się zorientowałoś, że masz te "żeńskie części"?

Mam podać datę i godzinę ? Czy znów jestem podejrzany ? :->
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-26, 05:17   

2in1_inkarnacje, nie chce Cię straszyć, ale byłeś z tym u lekarza? Ból przewlekly podbrzusza może świadczyć o bardzo poważnej chorobie. Poczytaj jeśli masz odwagę na stronach medycznych.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-26, 05:20   

Gabi napisał/a:
2in1_inkarnacje, nie chce Cię straszyć, ale byłeś z tym u lekarza? Ból przewlekly podbrzusza może świadczyć o bardzo poważnej chorobie. Poczytaj jeśli masz odwagę na stronach medycznych.
Lepiej niech idzie do lekarza. Diagnoza wujka google w sporej czėści przypadków nie jest prawidłowa. Od stawiania diagnozy jest lekarz konkretnej specjalizacji, a nie poradniki internetowe.
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-26, 05:26   

O tym napisałam , ja nie stawiam diagnozy ani nie każe tego robić na własną rękę, napisałam, że to może być coś poważnego i wmawianie sobie, że to miesiączka czy inne dolegliwości kobiece mogą jedynie zaszkodzić odwlekając w czasie wizytę w szpitalu.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-26, 05:55   

Lagertha, Gabi, Dziś poszedł na moim fb taki wpis (dwujęzyczny ) :

Do rodziny i starych znajomych. Bo wiem, że mimo, że mi nie lajkujecie, to zerkacie. Pewnie dziwacznie to zabrzmi, ale . . . mam jajniki i to od urodzenia. Nie, nie nabyłem ich tajemniczą metodą, typu na UFO ;> Faktem jest, że dzięki zastrzykom z Estradiolu/ Neofollinu żyję, ale nic za darmo. Bo te jajniki mi się uaktywniły. Zazdroszczę kobietom, które mają okres raz na miesiąc, nawet jeśli miałby trwać parę dni. Mnie podbrzusze, już praktycznie, nawala codziennie. I tak, jak osoba z ASD, mam specyficzny próg bólu, tak ten jest .... Z A J E B I S T Y :( A zgodnie z Polskim prawem - nie mogę podjąć leczenia, bo szeroka interpretacja Art 156 § 1 KK jest taka, że : LEKARZ NIE MOŻE UDZIELIĆ MI POMOCY. Bo mu nie wolno, bo mu zabrania prawo. Chore prawo. I jedynie co mogę zrobić, to leczyć się za granicą. Teoretycznie, żeby lekarz mogł mi pomóc w Pl, w takim przypadku, muszę zrobić tak : wbrew sobie przejść sądowną korektę płci. Aby legalnie się leczyć. Co już samo w sobie jest c h o r e, nie mówiąc już o tym, że w moim przypadku niewykonalne, bo to precedens. Nawet, jeśli chciałbym wbrew sobie stanąć w tym sądzie, to musiałbym złożyć wniosek, że robię korektę z przyczyn bio - somatycznych, z całkowitym wyłączeniem tożsamości płciowej. A u nas można taką zrobić, jedynie z powodu F64.0, czyli tzw transseksualizmu ( zespołu dezaprobaty płci fenotypowej ). Kiedy osobą transseksualną nie jestem.
To CHORE ! :/ Lekarz nie może mi udzielić pomocy, bo mu prawo zabrania :shock:

*

Jak mają mnie leczyć przyczynowo, to im nie wolno. A jedynie, co w tym momencie może zrobić dla mnie Polski lekarz to podać mi środki przeciwbólowe. A ja nie będę ich codziennie brać, nie chcę, bo zniszczę sobie wątrobę.
Fakt faktem, że przyczynowo mogę się leczyć tylko za granico. I nie zapominajcie, że jestem osobą płci M od urodzenia z kobiecymi elementami wewnętrznymi. Nie chcę mówić, jakie byłoby podejście lekarza, w takim wypadku, nawet jeśli. Dlatego wspominam wpis blogowy Grabieżcy, żeby uzmysłowić ten fakt. Poczytajcie, to zrozumiecie, o czym piszę. A Grabieżca to t y p o w y KM. Polski lekarz ma związane ręce . . .
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-26, 06:17   

2in1_inkarnacje, Co Ty [terefere] za głupoty?! Na jakiej podstawie nie wolno lekarzowi leczyć pacjenta? To znaczy jest jeden jedyny powód a mianowicie choroba urojona wtedy fakt lekarz nie podejmie się leczenia. Jeśli pójdę do lekarza i powiem, że jestem w ciąży to oczywiście mnie wyśmieje ale jeśli powiem, że urusl mi potężny brzuch w ciagu miesiaca i mnie boli to musi zbadać przyczynę .
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-26, 06:21   

Gabi, heh, ciekawe jest, jak gremium transpłciowe twardo i pewnie wypowiada się w kwestii Interseksualizmu ;>

Wiem, co piszę. Na problemy jajnikowo - jądrowe mi pomóc NIE MOGĄ, rozumiesz ? Albo nie zrozumiałaś treści mojego wpisu.
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-26, 06:33   

Weź Ty się rozpedź i jeb... głową w ścianę . Chcesz się przekręcić? Kiedyś pracowałam z jednym gościem tydzień czasu narzekał na ból brzucha twierdząc, że to niestrawność aż pewnego dnia w pracy zobaczyłam, że wygląda jak trup zmusiłam go do wezwania pogotowia. Po kilku dniach podziękował i powiedział, że lekarz mówił o wielkim szczęściu jeszcze kilka godzin i byłby martwy bo pękł mu wyrostek.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-26, 13:51   

2in1_inkarnacje: Wybacz, ale opowiadasz głupoty.

Idź do lekarza i nie wymyślaj wymówek by do niego nie iść.

 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-26, 14:22   

Ja też bałam się iść do lekarza, co prawda nie od bólów podbrzusza, jednak poszłam i widzisz, dziś mam się (prawie) świetnie :-)

Lekarz jest od tego by pomagać, SOR też jest od tego, a nie od cytowania jemu/jej przepisów Kodeksu Karnego jak np. się wykrwawia...
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2018-01-26, 16:57   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Gabi, heh, ciekawe jest, jak gremium transpłciowe twardo i pewnie wypowiada się w kwestii Interseksualizmu ;>

Wiem, co piszę. Na problemy jajnikowo - jądrowe mi pomóc NIE MOGĄ, rozumiesz ? Albo nie zrozumiałaś treści mojego wpisu.


Nie wprowadzono Cię w błąd aby?
Przecież wadliwie działające gonady, stwarzające ryzyko dla zdrowia i życia pacjenta, mogą być usunięte zgodnie z prawem.
Prawidłowo działające gonady mogą być usunięte zgodnie z prawem, gdy osoba prawnie ma inną płeć niż gonadalnie - np. w przypadku transseksualistów właśnie.

Tak na logikę, w przypadku osoby interseksualnej, gonady można legalnie usunąć kiedy:
a) stwarzają ryzyko dla zdrowia i życia pacjenta
b) działają prawidłowo, ale pacjent ma inną płeć metrykalną niż gonadalną

Czyli skoro masz chore jajniki, to spełniasz oba te warunki, więc o co chodzi?
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-26, 21:57   

Aristocat, podpadają. Nie można wysterylizować człowieka bo to pozbawia go płodności.
Tak więc tyczy się to kobiet jak i mężczyzn.
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-26, 22:38   

Aristocat napisał/a:
Usuwanie jajników u mężczyzny
Aaa bo to o to chodzi.
Ja myślałam o tym, że Mężczyzna usuwa jądra, bo chce być bezpłodny. Kobieta usuwa jajniki i macice - bo chce być bezpłodna.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-26, 22:44   

Aristocat: Zapomniałeś jeszcze dopisać, że w przypadku MK usuwanie jąder jest też pewnego rodzaju zapopieganiem przed ich ewentualnym nowotworem, bo przy HRT estrogenowym może takowy powstać. U CiS mężczyzn w razie jego wystąpienia też się je usuwa.
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-27, 02:40   

Tylko skąd facet (biologiczny ) ma mieć jajniki? Chyba że ma oba narządy kobiece i męskie no ale chyba nikt mi nie wmówi, że można tego nie zauważyć przez dwadzieścia lat? Bo o ile pamiętam to 2in1 od dość niedawna stwierdził, że jest is a o istnieniu jajników słyszę pierwszy raz, jak to stwierdził? Na oko czy robił usg? Jeśli robił usg i wyszlo to z automatu poszedł by pod skalpel bo ma dowód M . Więc skończcie te brednie świętojańskie bo się 2in1 przekręci jeśli faktycznie coś mu dolega .
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-27, 15:32   

1. Od stycznia 2015 mam konkretnie wyniki w sprawie IS. Po kolei wszystko.
2. Można niezauważyć, zwłaszcza w konotacji, takiej jak moja, czyli nieprzychylność otoczrenia, ASD. To możliwe.
3.USG, tak.
4. NIE usunęli. Często o tym wspominam, że nie, bo moi rodzice nigdy nie wyrazili takiej zgody. To mam komplet.
5*. Nie wierzę, że przez tyle czasu, nie da się nie odczyać moich wpisów, np, że jestem osobą true hermafrodytywną. Chyba nie piszę tego tak-o ?
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-27, 18:51   

Teraz też potrzebujesz zgody rodziców?
O ile mi wiadomo jeśli jakiś organ zagraża zdrowiu i życiu a jest zbędny bezużyteczny jak na przykład jajniki u faceta czy jądra u kobiety to się go operuje. I nie wciskaj mi ciemnot bo tak się składa, że mam w rodzinie kilka osób siedzących w medycynie i pracujących w szpitalach.
Ale ok. Twoja sprawa, pamiętaj tylko, że jeśli nie ściemniasz i faktycznie masz te bóle i nic z tym nie zrobisz to kiedyś wspomnisz moje słowa i oby nie było za późno ale jak to mówią "twój cyrk, twoje małpy" .
Wybacz, że mam taki głupi harakter i przejmuje się innymi.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-27, 19:04   

Gabi, Nie zapominaj o Art 156 § 1 KK. Więc nie mogę.
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-27, 19:07   

Gabi, jeśli 2in1 najpierw marudzi, a później usilnie nie chce pomocy to po co ją wciskać na siłę. ;-)
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-01-27, 19:18   

2n1_inkarnacje, pójdziesz do lekarza czy będziesz tak marudził aż wyhodujesz sobie raka?
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-27, 19:23   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Gabi, Nie zapominaj o Art 156 § 1 KK. Więc nie mogę.
Ubzdurałeś sobie. Do lekarza możesz iść ZAWSZE. Jeżeli lekarz nie będzie mógł czegoś zrobić to Ci to powie.
To co teraz robisz to jest działanie na własną szkodę i jak coś to sam sobie w tym wypadku jesteś winny.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-27, 19:57   

Wiem, że lekarz mi nie pomoże, właśnie z powodu tego zapisu prawnego. Moja IS/ TS przyjaciółka była w lekko podobnej sprawie i odmówiono jej pomocy do czasu prawnej korekty płci. Więc zostają mi tylko Czechy w tym wypadku.
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-27, 20:13   

Aha , czyli aby być w zgodzie z prawem, nie chcesz jako cis tru herma ale musisz zmienić płeć na kobieca? No i wszystko jasne.
No to teraz kiedy już wszystko jasne zapewne zgodzi się że mna całe forum. Możesz legalnie zmienić płeć na K w celu ratowania życia i nikt nie powie złego słowa. I zapomnimy o cis tru hermie.
Czy forum się ze mna zgadza?
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-27, 20:44   

Gabi, No nie mogę zmienić, bo to precedens ! Najpierw musiałbym wygrać w sądzie najwyższym, aby uznali, że przechodzę ją z powodu Interseksualizmu a NIE Ts, bo ja nie jestem Ts i nic nie można zrobić.
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-27, 20:47   

2in1_inkarnacje, taaa? A na jakiej podstawie dostałeś recepty od Libera? ;-) na tru Herme ? Czy kupowałeś nielegalnie? Oj to pewnie jakiś paragraf jest a Ty przecież nie robisz nic w brew prawu prawda?
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-27, 21:04   

Gabi, ale to W OGÓLE nie ma żadnego znaczenia. Liber Nawet Lagercie nie chciał dać inaczej niż Ts. Dlatego się przeniosłem i teraz mam ICD Q99.1, czyli "46, XX obojnactwo prawdziwe" .
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-27, 21:14   

Czyli, że masz i męskie i żeńskie narządy płciowe? A nadal masz M w dowodzie i nie chcesz zmiany płci. No to z automatu kwalifikuje się się do zabiegu usunięcia kobiecych narządów płciowych i to nie tylko jajników ale i macicy i pochwy a wszystko to legalnie na NFZ. No cóż pewnie nie jedna emka zazdrości Ci prawdziwej pochwy. Ale co zrobić , Twój wybór.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-27, 21:18   

Gabi napisał/a:
to z automatu kwalifikuje się się do zabiegu usunięcia kobiecych narządów płciowych i to nie tylko jajników ale i macicy i pochwy a wszystko to legalnie na NFZ.

:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

NIE
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-27, 21:18   

2in1_inkarnacje, co nadal nie uprawnia do korekty płci i kupowania hormonów w Czechach. W Polsce też są dostępne hormo na M/K.
A skoro o hormo to jak mi wiadomo z poprzednich wiadomości do korekty są wymagane i oznacza się taką osobę jako F64.
Napisali ci już nie raz, nie dwa że zmiana danych jest w przypadku TS.
Nie wiem czemu ciągle stawiasz się jako ofiara systemu. Że nie mogą zmienić danych bo 50% km, bo IS, bo Cis herma interseksualna.
Z mojej strony EOT.
Ostatnio zmieniony przez Maxine 2018-01-27, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-27, 21:21   

Matko :-(
Nie ma sensu się produkować.
Po prostu :
NIE !
NIE !
i NIE!
tyle
:-x

Edit: jakoś swoim znajomym IS z zagranicy nie muszę tego tłumaczyć, bo dla nich to WSZYSTKO JEST JASNE.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-01-27, 21:28   

2in1_inkarnacje napisał/a:
NIE

No pewnie, musi być jakiś powód do marudzenia <zly>
_________________
 
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-27, 21:56   

Ale co nie?
Nie chcesz usuwać zenskich narządów płciowych tak?
No to nie usuwaj , ale jakbym miała kopnąć w kalendarz tylko za to, żeby mieć jajniki które pewnie raczeją to wolałabym je usunąć , no chyba że planujesz jeszcze zajść w ciążę. Tylko czy to będzie bezpieczne dla dziecka?
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-27, 23:24   

Dorota, OBY to było coś co trzeba lekarsko zbadać, bo może się okazać że to trollowanie...
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2018-01-27, 23:30   

Ja to widze tak: transseksualnej kobiecie do szczescia potrzebna jest pochwa, transseksualnemu mezczyznie penis, a niebinarnemu interseksowi oba te narzady. Sa osoby interseksualne, ktore identyfikuja sie tylko z jedna plcia i dla takich osob wyciecie sobie narzadu niezgodnego z ich identyfikacja plciowa nie stanowi zadnego problemu. Jesli taki interseks czuje sie mezczyzna to nie bedzie widzial potrzeby posiadania jajnikow.

2in1_inkarnacje czuje, ze jest zarowno kobieta jak i mezczyzna, a fizycznym potwierdzeniem jego identyfikacji sa jego obojnacze narzady plciowe. Dlatego tak wazne one sa dla niego, za zadna cene nie chce ktoregos z nich stracic, bo wydaje mu sie ze tracac jajniki czy pochwe utraci jakas tam czesc swojej kobiecosci.
Szukanie przez ono wytlumaczenia prawnego dla nic nierobienia z chorymi jajnikami jest po prostu proba racjonalizacji leku przed utrata lub zaburzeniem swojej identyfikacji plciowej. Lek przed utrata jednego z wyznacznikow jego plci (bo za taka uznaje on interseksualizm) sprawia, ze na sile, wbrew logice szuka ono usprawiedliwienia dla nic nierobienia z problemem.
Ostatnio zmieniony przez southener 2018-01-27, 23:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-27, 23:36   

southener, tyle, że nie ma płci o nazwie "interseksualizm". To błąd natury, błąd genetyki.
Dorota, właśnie! niech zrobi i tyle, a nie szuka wymówek w KK.
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-27, 23:39   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Matko :-(
Nie ma sensu się produkować.
Po prostu :
NIE !
NIE !
i NIE!
tyle
:-x

Edit: jakoś swoim znajomym IS z zagranicy nie muszę tego tłumaczyć, bo dla nich to WSZYSTKO JEST JASNE.


A gdyby tu wszyscy przyznali Ci rację i zawsze się z Tobą zgadzali...pisała/pisałbyś tu? Przypuszczam że jestem jak większość ludzi z ulicy. Jest mi obojętne za kogo się uważasz. Możesz być kim chcesz. Uważasz że choćby koszulka z napisem tru herma coś zmieni w naszym stosunku do Ciebie? Nie. Czy traktowałbym Cię lepiej niz innych? Nie. Czy gorzej? Nie. Bądź Tru Hermą. Jeśli Cię coś boli to szczerze radzę iść do lekarza. Nie jesteś w stanie postawić autodiagnozy. Masz moją akceptację Ciebie jako człowieka który ma prawo być wśród nas. Takich jak ja są tysiące. Zrób coś byś sama/sam mógł się zaakceptować. Nie bądź mądrzejsza od lekarzy. Idź do psychologa - może coś w Tobie ruszy. Bo te gmeranie na oślep w czeluściach swojej duszy do niczego nie prowadzi.
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-28, 00:23   

Aristocat napisał/a:
Dorota napisał/a:
Maxine napisał/a:
, tyle, że nie ma płci o nazwie "interseksualizm". To błąd natury, błąd genetyki.
Tylko, że ono tak to odczuwa więc w sferze psychicznej jest to ważne. Niby też możemy funkcjonować w naszych genetycznych płciach a jednak decydujemy się z powodu psychiki na dosyć drastyczne zmiany i okaleczenia.


Mówiąc jako osoba IS i robiąc bardzo osobistą prywatę: z natury mam piersi. Mam pochwę. Mam narząd pośredni między penisem a łechtaczką. Mam pośrednią sytuację hormonalną i w związku z czym pośrednie cechy trzeciorzędowe.
Nie jestem biologicznym mężczyzną ani biologiczną kobietą w 100%, mam cechy obu. Biologicznie. Jestem AFAB. Nadano mi przy urodzeniu płeć K, bo bardziej przypominam K, a do wyboru jest tylko K i M. Płeć przy porodzie nadaje się na podstawie genitaliów (cech zewnętrznych) na podstawie sześciostopniowej skali wiralizacji genitaliów (0 to poprawne żeńskie, 6 to poprawne męskie). Skali. To nie jest albo-albo, to jest kontinuum, a nadanie osobie is K lub M jest uproszczeniem.
W sumie taki właśnie jest "sens" IS. IS jest IS bo biologicznie ma cechy obu płci. Bo ma trochę cech K i trochę M, bo nie spełnia wszystkich kryteriów ani M, ani K.

I tak, to jest błąd natury i IS nie jest trzecią osobną płcią, ponieważ IS ma tysiąc pięćset sto dziewięćset obrazów klinicznych i samo w sobie jest kontinuum, od w pełni hermafrodytycznych osob z jadrami, jajnikami, penisem i pochwą przez osoby np. z kariotypem XY i prawie poprawnym fenotypem K do osób o prawie poprawnym fenotypie K lub M z pojedynczymi cechami trzeciorzędowymi. IS nie jest kategorią spójną i przez to nie może być płcią.

Aczkolwiek nie można powiedzieć, że osoba IS nie jest biologicznie innej płci niż K lub M, bo to ignorancja.
Lagertha nie spełnia kryteriów M mimo bycia AMAB, choćby dlatego, że osoby M mają kariotyp XY i nie mają ciałka Barra, za to ciałko Barra mają osoby K o typowym kariotypie XX.
Ja nie spełniam kryteriów K ponieważ mam hormony w innych normach niż przewidziane dla K i inne narządy płciowe niż typowe dla K.

TL;DR: twierdzenie, że osoby IS są K albo M z "błędem" jest równie ignoranckie i krzywdzące jak twierdzenie, że są trzecią płcią, a osoby periseksualne (nie-inter) powinny zostawić identyfikację osób IS osobom IS i zejść z naszych pleców.

Mnie u 2in1 tylko to "cis" przeszkadza, pisałem czemu, nie będę się już rozwodził.


Problem 2in1 (wg mnie) nie polega na byciu is. Polega na tym że dlań te is jest sposobem na życie, na zwrócenie na siebie uwagi. Tu problem nie polega na niemożności jego rozwiązania a raczej na wykorzystaniu go w jakiejś pokrętnej autokreacji.
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-28, 00:38   

Niech się 2in1 identyfikuje jak chce tylko niech pójdzie do lekarza. Jeśli się okaże, że to nic groźnego, weźmie kropelki i ok. Po co cierpieć z bólu ? No chyba, że pociska ściemę , wtedy ma u mnie krechę bo martwię się o zdrowie symulanta.
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-28, 00:52   

Swoją drogą... Z jednego postu Aristocata dowiedziałem się o IS więcej niż ze wszystkich tekstów 2in1...
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-01-28, 01:31   

Czy tylko ja mam wrażenie, że Aristocat znów wcina się ze swoimi wywodami niby na temat, ale w rzeczywistości kompletnie oderwanymi od meritum jakim jest przekonanie 2in1 aby poszło do lekarza?
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2018-01-30, 20:21   

Czy nie lepiej informowac uzytkowmnikow w oryginalnum temacie o wydzieleniu jakichs postow z tegoz to tematu i stworzenie z tego nowego watku? Ja przez kilka dni zachodzilem w glowe co sie stalo z postami dot 2in1_inkarnacje i dopiero dzisiaj przypadkowo znalazlem te posty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 11