Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
56 płci gender
Autor Wiadomość
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-21, 00:39   56 płci gender

1. Wideoprezentacje wlog :
https://www.youtube.com/watch?v=4KWUtAlX0nE
2.Korekta Emi ElEmi wlog :
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-21, 02:33   

Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-21, 02:34   

DeadSally, Ja tam lubię ;)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-12-24, 16:40   

Uch, Ator... czasem go oglądam (bo lubię bajki) ale w sumie jak się go ogląda, to uszy, oczy bolą i w ogóle wszystko ;) tego słuchać nie zamierzam. Twój vlog lepszy :P ale szkoda, że ma tak mały zasięg :(
_________________
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-28, 05:23   

wendigo napisał/a:
Twój vlog lepszy :P

<spoko>

wendigo napisał/a:
ale szkoda, że ma tak mały zasięg :(

Niestety . . . nawet nie wiem, co w tej sytuacji mogę zrobić ...
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-12-28, 06:27   

Jejku obejrzałam tego Atora :shock: <beczy> Ja nie wiem kim ja jestem!!!!!!!!!!

Nie powinna byłam tego ogladać <dokuczacz> <hura> <stres> <wysmiewacz> <krzyk> <dokuczacz> <rotfl2> <urwanie glowy> <prysznic> <cisza> <idiota> <hura> <radocha>


Uffff na szczęście obejrzałam filmik 2in1 <rotfl>
Ja od dzisiaj się zgadzam z Tobą . Ja już wolę niech będą te trzy płcie biologiczne. :mrgreen:
Tylko musisz w swoich filmikach dodać troszeczkę więcej charyzmy, ludzie to lubią. ;-)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-12-29, 02:17   

To prawda, trochę więcej charyzmy... i rozreklamować się, możesz pokomentować u Atora :P
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-29, 03:14   

Spać nie mogę... (znów) to sobie włączyłam... i prawdopodobnie to zaraz wyłączę, bo słuchanie go chyba podchodzi pod masochizm :-( Jak zawsze pierniczy nie mając pojęcia o czym mówi.. [Ator] <ściana>

2in1_inkarnacje: Ciebie nie oglądam z dwóch powodów:
1. Autoreklama na forum (ostatnie 2-3 lata)
2. Zła jakość techniczna.

#Jak chcesz zwiększyć oglądalność i jakość Twoich filmików to:
a) Popraw jakość dźwięku
b) Więcej pewności siebie
c) Edytuj - nagrywanie jednym ujęciem się nie sprawdza
d) Zmień kamerę, bo słaba jakość raczej odstrasza
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-12-30, 00:26   

Lagertha napisał/a:
d) Zmień kamerę, bo słaba jakość raczej odstrasza

2in1 dopiero zaczyna a lepszy sprzęt to niemały wydatek... poza tym ważniejsza (o wiele) moim zdaniem jest treść niż jakość (jak dla mnie wcale nie jest zła, z dźwiękiem też nie mam żadnych problemów), na jakość filmików nie zwracam większej uwagi. Ale co do cięć to racja i co do reszty też.
_________________
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-30, 00:53   

Lagertha napisał/a:
1. Autoreklama na forum (ostatnie 2-3 lata)

I ? W czym rzecz? Mnie nie ma kto inny zareklamować, więc reklamuję się sam. Jak to jest, że jak tylko wejdzie kanał transowy na YT, to migiem jest info na @Wege Poradach, a jak u mnie wisi już kilka filmów, to nikt tego nie linkuje ? Jakieś hermafobowe tendencje ?

Lagertha napisał/a:
2. Zła jakość techniczna.

Inna nie będzie. Co z tego, że 1,5tyś wydałem w tym roku na kamerę full hd ( na dobrą sprawę 1,5 tyś, których nie miałem ), skoro mam net, jaki mam i żeby mi w ogóle ten film wczytał, to muszę obniżyć jego wizualną jakość ? A z netem nic nie jestem w stanie zrobić, bo to jego prawie max wydajność z sieci ( 5MB ).

Cytat:
a) Popraw jakość dźwięku

Właśnie słyszę od innych, że jakość dzwięku mam najlepszą. BTW - nawet nic nie jestem z tym w stanie zrobić, bo on po prostu taki jest.

Cytat:
b) Więcej pewności siebie

<sarcastic mode> Dobrze. Jak zrobisz to lepiej ode mnie - oddam Ci pałeczkę. Chyba, że znasz kogoś, powiedzmy . . . bardziej oblatanego w temacie, bardziej otwartego, zaangażowanego, chętnego do wolontariatu za 0 zł i dorzucającego się do kosztów, z większą ilością czasu i w końcu : może mniej aspergerycznego i radzącego sobie , to ok - podeślij do mnie. Zobaczymy, czy sobie poradzi ;>

Cytat:
c) Edytuj - nagrywanie jednym ujęciem się nie sprawdza

Wręcz przeciwnie. Moim zamierzeniem jest to robić całkowicie bez edycji i cięć. Jak dojdę to takiej wprawy, że nie będę musiał ciąć materiału, będę happy.

Cytat:
d) Zmień kamerę, bo słaba jakość raczej odstrasza

Tak, jak pisałem. Kamera jest nówka i full hd. Może ma z pół roku. I nie była tania. To raczej kwestia netu, a tu nie mam wpływu.
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-30, 01:22   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Tak, jak pisałem. Kamera jest nówka i full hd. Może ma z pół roku. I nie była tania. To raczej kwestia netu, a tu nie mam wpływu.


Full HD - czyli 1080p - CZYLI 16:9

A ja widzę biedne 240p i obraz 4:3 w każdym filmie

To nie wina internetu, to:
- monitora nieprzystosowanego do odbierania sygnału 16:9 ( lub/ i 1920x1080)
lub Twoja kamera nie produkuje sygnału full hd....

wideoprezentacje ma kamerę full HD - zobacz jaka jest jego jakość, a jaka jest Twoja.
Ostatnio zmieniony przez Maxine 2017-12-30, 01:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-30, 01:25   

Maxine, Program do edycji mi za każdym razem te 16:9 konwertuje na 4:3.
Idę o zakład, że Ator ( wideoprezentacje ) nie ma też netu 5MB, tylko o wiele mocniejszy.
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-30, 01:29   

Prędkość internetu nie ma tutaj znaczenia bo filmy na YT buforują się w swoim tempie.

Ja z mojego 10mb mogę przesłać Ci film zrobiony telefonem w 4K (1440p) i zobaczysz że da się ;)

Poza tym jakiego Ty programu używasz.
Windows Movie Marker 2012 który jest za free, ma opcje 1080p i nic Ci siłowo nie zmieni...
Ostatnio zmieniony przez Maxine 2017-12-30, 01:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-30, 01:31   

Maxine, Wiesz, mogę ustawić lepszą jakość filmu na programie do edycji. Tylko sęk w tym, komu by się chciało czekać 10godzin, aż wrzuci się 10minutowy odcinek . . .
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-30, 01:39   

Filmik możesz wrzucać, nikt z widzów nie dostanie powiadomienia że akurat teraz wrzucasz i każdy będzie gorączkowo czekał.
Przez ten czas można pójść na spacer np ; P

A tak wgl to jaką kamerkę masz?
Logitech?
Creative?

A, 5 MB czego - Uploadu czy download?
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-30, 01:51   

[quote="Maxine"]Filmik możesz wrzucać, nikt z widzów nie dostanie powiadomienia że akurat teraz wrzucasz i każdy będzie gorączkowo czekał.
Przez ten czas można pójść na spacer np ; P

Cytat:
A tak wgl to jaką kamerkę masz?
Logitech?
Creative?

To pytanie jest z gatunku tych, za 100pkt. Nie pamiętam, a nie mam jej teraz przy sobie.

Cytat:
A, 5 MB czego - Uploadu czy download?

Boooziuuu :roll: <mysli> Tak mi mów. Nie wiem, nic mi to nie mówi.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-30, 01:55   

2in1_inkarnacje To tylko gadanie, wymówki. Jak dobrze skompresujesz materiał to nawet przy wolnym necie jesteś wstanie go załadować. Po prostu potrwa to trochę dłużej i tyle. To samo z edytowaniem. To po prostu wymaga pracy, odbieram to tak że Ci się zwyczajnie nie chce, a w takim razie to nie ma sensu. Bo albo Ci się chce i robisz to porządnie albo lepiej już nie robić, niż robić byle jak.
Dodałabym też byś zadbał o jakieś tło i wygląd osobisty. To co jest teraz nie jest zbyt zachęcające. Nie piszę tego jako złośliwość, tylko szczerze to co myślę.
Co do kamerki, to nie mam pojęcia jaka kamerka internetowa kosztuje 1,5K. Ja sama mam full HD i nawet po przeliczeniu na pln wyszłoby grubo poniżej 1k. Więc wybacz, ale ten argument wydaje mi się być mocno naciągany. A nawet jeżeli.. To nawet najlepszy sprzęt nie jest gwarantem jakości jak nie umiesz go używać.

Mówiąc skrótowo, to jak chcesz mieć oglądalność, to musisz mieć atrakcyjny dla widza materiał. Bez tego sukcesu nie osiągniesz.

Jak chodzi o mnie, to ja nagrywać niczego nie zamierzam. Zresztą o czym miałabym gadać? Bo na myśl o genderach mnie skręca... Ile można o tym rozprawiać. Są, ok. Ale poza nimi też jest życie.
Nie chcę też robić coming out przed całym światem. Poza tym wojenki youtuberów mnie nie interesują i w ogóle uważam je za denne i bez sensu. Kojarzy mi się to z dziećmi, które krzyczą jedne przez drugiego w przedszkolu. To i tak niczego nie wnosi i moim zdaniem szkoda na to czasu.
 
 
Tomek1995
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 24
Posty: 200
Wysłany: 2017-12-31, 18:19   

2in1_inkarnacje napisał/a:
komu by się chciało czekać 10godzin, aż wrzuci się 10minutowy odcinek . . .
mi się chciało kiedyś xD mam taką prędkość uploadu że 10minutowy filmik w hd (720p) wrzuca mi się 10h albo i trochę dłużej :P
Lagertha napisał/a:
albo Ci się chce i robisz to porządnie albo lepiej już nie robić, niż robić byle jak.

<ok>
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-01-02, 21:20   

Wezcie zejdzcie z 2in1
Ok,filmiki nie są pro i mozna by wiele poprawic, ale gadanie komus ze zle i zeby w ogole nic nie robil jest toksyczne i mnie wk*rwia.
Tak jakby na yt byly same pro filmiki. Chyba nie taka byla idea.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2018-01-02, 22:24   

Sprawy techniczne można dopracować to kwestia doświadczenia i czasu nie każdy jest orłem od początku, mówi konkretnie i na temat mi brakuje jedynie odrobiny charyzmy musi pokazać, że lubi to co robi i sprawia mu to frajdę. najlepszy wykładowca na uczelni z największą wiedzą jeśli mówi jednostajnie przestaje być słuchany po kilkudziesięciu minutach. Ale jeśli wykładowca robi to z charyzmą może mówić o głupotach a wszyscy słuchają jak zaklęci. Kogo lepiej się słucha Miodka czy Drewniaka? mi osobiście Drewniaka choć obaj przekazują wiedzę tylko każdy na swój własny sposób. Ale tego można się nauczyć i myślę, że za jakiś czas będę równie przyjemnie oglądała filmiki 2in1 jak historię bez cenzury ;-)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-01-04, 04:50   

Maxine napisał/a:
wideoprezentacje ma kamerę full HD - zobacz jaka jest jego jakość, a jaka jest Twoja.

A co to za różnica jaka ta jakość jest... to i tak tylko człowiek mówiący do kamery - serio siedzicie przez godzinę i wgapiacie się w mówiącego człowieka? mnie by chyba do domu wariatów wywieźli... nie wytrzymałbym ani pół godziny, wolę w tym czasie robić sobie coś do jedzenia, sprzątać albo coś tworzyć, a na wideo tego typu tylko zerkam. To nie są filmy do oglądania, to są filmy do słuchania, takie w których ważniejsze co człowiek ma do powiedzenia, a nie jak wygląda itp.

Aczkolwiek z tą charyzmą to racja - tego słowa mi brakowało :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12