Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
skutki likwidacji forum hermafrodytyzm.org
Autor Wiadomość
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-25, 02:03   skutki likwidacji forum hermafrodytyzm.org

Jeszcze w 2015 r było całkiem informatywne i ciekawe forum dla IS, które nazywało się hermafrodytyzm.org . Było tam sporo info stricte o IS, całe spektrum, trochę też przestrzeni do wolnej dyskusji. Było prowadzone przez osobę stricte IS. Było i się wzięło usunęło :cry: Teraz osoby IS, oraz hermy nie mają swojego miejsca w sieci.

Podam sytuację analogiczną, ale w drugą stronę. Mam kontakt z osobami uzależnionymi od alko i kiedyś, na terenie Dolnego, nie było dla nich specjalistycznego
oddziału to ich wtykano w każde możliwe wolne miejsce, które nie specjalizowało się w uazleżnieniu od alko. I tak wysyłano ich do Lubiąża, Bolesławca, Wrocławia, na psychiaytryczny do Wałbrzycha . . . I ktoś się opamiętał i zrobił upgrade i w Wałbrzychu otworzył specjalny oddział odwykowy dla osób uzależnionych od alko, którzy specjalizują się w tym i tylko w tym.

Forum hermafrodytyzm. org specjalizowało się w hermafrodytyzmie, jak nazwa wskazuje - to było konkretne miejsce dla konkretnych osób. Ale zrobił się downgrade i teraz takie osoby jak ja, muszą niechciane tułać się po innych miejscach, nieprzystosowanych tematycznie dla IS, jak ci uzależnieni kiedyś po Lubiążach. Tak moim zdaniem, ktoś powinien za to beknąć, beknąć ostro i dziwię się, że nie miało to jeszcze miejsca.

Nie ma dla NAS, herm miejsca, ani w sieci, ani wogóle w Pl. Nie dość , że nie ma specjalistów od IS, nie mamy refundacji na leki, ekarz nie podejmie się NAS leczyć, bo zabrania mu tego prawo z 1997go roku, to jeszcze straciliśmy swoje miejsce w sieci :cry: Dlaczego, do tej pory, nikt z tym nic nie zrobił ? ? ?

Ja jestem tu z musu, bo jakiś cymbał próbował ze mnie zrobić transa, bo tylko taką miał wiedzę. A HERMA TO N I E TRANS ! ! ! Jak bym miał gdzie, to bym stąd wybył z ulgą, ale nawet nie mam gdzie . . . Silne i mocne lobby transowe twardo tłamsi słabe i nie mówiące za siebie osoby IS, które
N I E ! nie są Ts, tylko po prostu IS / Hermami i takimi chcą pozostać

Kiedy się to wreszcie zmieni ? ? ?
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-09-25, 08:26   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Kiedy się to wreszcie zmieni ? ? ?

Przestań marudzić, rusz poślady i załóż własne.
_________________
Freja Draco
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-25, 08:26   

To sam załóż forum dla IS. Ale proszę tylko.. Nie używaj wszędzie słowa "herma", bo jest ono obrażliwe. Prawidłowa nazwa, to jest osoba interseksualna.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-09-25, 15:50   Re: skutki likwidacji forum hermafrodytyzm.org

2in1_inkarnacje napisał/a:

Forum hermafrodytyzm. org specjalizowało się w hermafrodytyzmie, jak nazwa wskazuje - to było konkretne miejsce dla konkretnych osób. Ale zrobił się downgrade i teraz takie osoby jak ja, muszą niechciane tułać się po innych miejscach, nieprzystosowanych tematycznie dla IS, jak ci uzależnieni kiedyś po Lubiążach. Tak moim zdaniem, ktoś powinien za to beknąć, beknąć ostro i dziwię się, że nie miało to jeszcze miejsca.

(...)

Ja jestem tu z musu, bo jakiś cymbał próbował ze mnie zrobić transa, bo tylko taką miał wiedzę. A HERMA TO N I E TRANS ! ! ! Jak bym miał gdzie, to bym stąd wybył z ulgą, ale nawet nie mam gdzie . . . Silne i mocne lobby transowe twardo tłamsi słabe i nie mówiące za siebie osoby IS, które
N I E ! nie są Ts, tylko po prostu IS / Hermami i takimi chcą pozostać

Kiedy się to wreszcie zmieni ? ? ?

Co Ty piszesz w ogóle? :roll: Bywałem na tym forum (chyba nawet ja Ci linka podałem), tak więc wiem, że to było po prostu zwykłe skromne forum założone przez JEDNĄ prywatną osobę interseksualną! To znaczy, że jak jej się znudziło prowadzenie forum i strony, to zniknęła z sieci - i tyle. Po prostu tyle. Widocznie jej się znudziło. A jeśli Cię to boli, to załóż własne forum - dokładnie tak samo.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 9