Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak mówić/pisać o sobie (potencjalnym) partnerom?
Autor Wiadomość
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-09-05, 06:59   Jak mówić/pisać o sobie (potencjalnym) partnerom?

Pytanie mam jak w temacie - jak poznajecie kogoś, kto nie wie od początku jak to z Wami jest, to kiedy już decydujecie się powiedzieć o sobie, jakich konkretnie słów używacie? Najlepiej zacytujcie sami siebie, bo mnie jest potrzebne dosłownie jak to ująć żeby potencjalnie nie zaznajomiony kompletnie z tematem cis zrozumiał :P
Zwłaszcza co mówicie jak chodzi o partnera seksualnego :P bo się właśnie pierwszy raz muszę/chcę wyoutować i nie wiem jakich słów użyć :P
_________________
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-09-05, 07:55   

wendigo, przytocze link do Twojego tematu sprzed roku: http://transpomoc.pl/viewtopic.php?p=15544#15544

"Jezeli szukasz bliskiej osoby to nie pisz od razu. Dopiero jak sie poznacie blizej i obaj bedziecie pewni, ze cos z tego moze byc. Nie warto czekac jednak zbyt dlugo, bo pozniej rozstanie moze byc bolesne. Jezeli zas szukasz kogos na seks, to tez nie wiem czy warto to umieszczac w profilu, sa tego plusy i minusy. "
 
 
spider
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 15
Posty: 142
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-05, 08:17   

wendigo, chyba za każdym razem innych słów używam. Mimo wszystko są na tym świecie jeszcze ludzie, którzy na wspomnienie transseksualizm robią oczy i pytają "ale o co chodzi" ;)
W sumie daaaawno nie musiałem tego mówić... kilka lat temu za to poznałem dziewczynę, której chciałem powiedzieć i tak się zbierałem, zbierałem (żeby zaufać, poznać dobrze) aż wypłynęły takie rzeczy, że cieszyłem się ze swojego milczenia.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-09-05, 20:27   

jatadosh napisał/a:
I bycie takim wyjątkiem wcale nie jest przyjemne (gość zaczął tworzyć jakieś dziwne teorie, czemu takim wyjątkiem jestem).

Noo wyobrażam sobie, kojarzę te klimaty ;)
A co do wybadania - no nie bardzo w ogóle mam jak, jak gość od razu do sedna przechodzi :P to mnie się też nie chce rozpisywać za bardzo, tylko bym po prostu napisał - pasuje to ok, nie pasuje to niech spada ;)

Maxine, noo ale w tym nie ma konkretnych słów ;)

Aristocat, o, już lepiej :) "żeńskie genitalia" - to pomocne hasło :P
Ja chciałem napisać coś w stylu: "dobra, powiem wprost, jestem transseksualistą po korekcie płci - stąd mikropenis" - ale właśnie to jest chyba za mało wprost i może skumać albo nie :D to może lepiej: "dobra, powiem wprost, jestem transseksualistą po korekcie płci (to znaczy urodziłem się w żeńskim ciele i z żeńskimi genitaliami i skorygowałem to), stąd tylko mikropenis" (i tam dalej jakieś: "szukam kogoś, komu to pasuje, lubi albo chce spróbować, a jak nie to nie"). Chyba brzmi lepiej? :P
_________________
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-05, 20:34   

Innym ludziom mówię coś w rodzaju:
Urodziłem się biologicznie kobietą, ale mam tożsamość mężczyzny, więc potem postanowiłem skorygować płeć na mężczyznę.

Ostatnio napisał do mnie pewien mężczyzna pytając o moje wymiary, i byłem jednocześnie na etapie zastanawiania się, co właściwie podają mężczyźni i w jakiej kolejności, i że najpierw podam (prawdziwą) długość penisa, a potem będę wyjaśniać, dlaczego tak mało - ale zanim zacząłem coś pisac, zamknął okno priva ^^
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-09-06, 16:58   

Za długo odpisywałeś, a on pewnie leciał taśmowo :D
Dzięki, o w sumie z tą biologią może jeszcze lepiej niż w ogóle ze słowem "transseksualista" ;)
_________________
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-09-06, 19:41   

Ja mówię wbrew woli swojej przez 19 lat żyłam jako mężczyzna ale od 20 roku życia mam vagine i żeńskie dokumenty. Jestem jak normalna kobieta tylko nie mogę zajść w ciąże.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10