Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta do pracy magisterskiej
Autor Wiadomość
kasia.P
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Posty: 3
Wysłany: 2017-08-16, 21:20   Ankieta do pracy magisterskiej

Bardzo proszę o pomoc w pozyskaniu materiałów do mojej pracy magisterskiej. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a odpowiedzi będą wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.

https://goo.gl/forms/Qz4mFfIOvjK9v6VL2

Dziękuję za waszą pomoc

Kasia Płuchowska

Ankieta do pracy magisterskiej pt. "Relacje osób LGBT z ich rodzicami". Jestem studentką Uniwersytetu wrocławskiego, kierunek Pedagogika, a konkretnie zarządzanie placówkami oświatowymi.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-08-16, 21:51   

kasia.P, witaj na forum.

Co to jest orientacja seksualna androgenna?

W pytaniu "w jakim wieku nastąpił coming out zewnętrzny" nie ma opcji, że nie nastąpił. A kogoś może dotyczyć taka opcja.

Po pytaniu o coming out przed ojcem ankieta przeskakuje do którejś z wcześniejszych stron i nie można jej ukończyć.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-08-16, 22:44   

Z treści wynika jednak, że to nie jest ankieta dla trans, bo pytanie: "Komu pierwszemu wyjawiłeś swoją orientację seksualną?" znaczy że ankieta jest dla LGB - transseksualizm/transgenderyzm/transwestytyzm to nie orientacja seksualna. Jeśli jednak chodzi też o nas, to pytanie powinno brzmieć jakoś: "Komu pierwszemu wyjawiłeś swoją orientację/identyfikację seksualną?" itp.
_________________
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-08-17, 16:15   

Jejciu czepiacie się, ja uzupełniłam i czuję się mega dobrze, że jej pomogłam :)
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-08-17, 20:23   

"Czepiam się", że nie mogłem jej dokończyć, bo pojawiał się błąd.
I dalej jestem ciekaw co to jest "orientacja seksualna androgenna", bo nie umiałem tego wygooglać.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-08-18, 00:45   

Maxine napisał/a:
Jejciu czepiacie się, ja uzupełniłam i czuję się mega dobrze, że jej pomogłam :)

Ale ja serio nie wiem jak mam ją wypełnić. Przecież ja jeszcze nie dokonałem comming outu jeśli chodzi o orientację seksualną, a jedynie o tożsamość płciową. Jak mam więc odpowiedzieć na tamto pytanie?
_________________
 
 
kasia.P
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Posty: 3
Wysłany: 2017-08-26, 09:41   

a widzisz nawet nie zauważyłam że " androgenna" podpięłam pod orientacje seksualną. Tak samo z brakiem opcji "wcale" przy zewnętrznym coming outcie. Już poprawiam i dziękuję za uwagę, bo nikt inny mi nie powiedział, że jest błąd. Dodałam również w tym jednym pytaniu możliwość odpowiedzi, jeżeli chodzi o identyfikację seksualną. Dalsze pytania są dostosowane zarówno do identyfikacji, jaki i do orientacji.

Armand, naprawiłam również zapętlenie w ankiecie, teraz da się ukończyć ankietę. Więc jeżeli znajdziesz jeszcze czas i ochotę to uprzejmie proszę o wypełnienie.

Niestety musiałam nanieść wiele poprawek w ankiecie ponieważ moja pani promotor nie ma bladego pojęcia o czym piszę swoją pracę. Musiałam między innymi usunąć pytania o tożsamość płciową. Również musiałam usunąć oznaczenie transseksualności w ankiecie przez co teraz patrząc na wyniki może mi się wyświetlać heteroseksualna kobieta, która nie dokonała coming outu i ja nie wiem czy mam ją brać pod uwagę w wynikach, bo jest ze społeczności LGBT, czy nie - bo są też osoby którzy nie dostrzegają, że ankieta ich nie dotyczy i mimo to ją wypełniają.

Dziękuję wam wszystkim za uwagi, ponieważ w ogóle nie miałam wsparcia w tworzeniu jej., a czasami samemu trudno jest dostrzec własne błędy. Ankieta jest bardzo złożona i posiada wiele zależności i jak widać trochę namieszałam, ale już powinno być ok. Jeżeli coś jeszcze zauważycie, to piszcie śmiało.

Dzięki i pozdrawiam
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2569
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-08-26, 12:16   

kasia.P napisał/a:
Musiałam między innymi usunąć pytania o tożsamość płciową. Również musiałam usunąć oznaczenie transseksualności w ankiecie

kasia.P napisał/a:
ankieta ich nie dotyczy


Skoro musiałaś usunąć te pytania i oznaczenia, ankieta przestała dotyczyć osób transseksualnych. Dobrze rozumiem?
_________________
 
 
 
kasia.P
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Posty: 3
Wysłany: 2017-08-26, 13:53   

Nie. Ankieta nie dotyczy osób z poza kręgów LGBT.
Mimo iż usunęłam niektóre pytania i wskaźniki nie oznacza to, że nie może ona dotyczyć również osób transseksualnych. Jest to tylko utrudnienie dla mnie, ponieważ nie będę mogła wziąć pod uwagę, w rozdziale omawiającym wyniki ankiety, odpowiedzi osób, które nie dokonały coming outu.


Jestem studentką pedagogiki i chcę zbadać relacje z rodzicami po coming outcie, nie zależnie od tego, co właściwie zostało wyoutowane. Praca ma tytuł "Relacje osób LGBT z ich rodzicami" Pytanie o zmianę po coming oucie są po to, żeby potwierdzić, bądź obalić zależność. Nie ma w temacie sprecyzowanego, że coming out dotyczył orientacji seksualnej. A w tym jednym pytaniu już poprawiła.
Chcę dotrzeć do różnych środowisk i chciałabym, żeby ankieta była jak najbardziej autentyczna.
Chciałam zacząć w pedagogice ten temat, bo jest on raczej nie poruszany. Mówimy o wsparciu dla dzieci, dla małżeństw, dla niepełnosprawnych, dla bezrobotnych, dla mniejszości narodowych i etnicznych, dla matek, ojców, uczniów, nauczycieli... wszystkich, a o LGBT jakoś nikt nic nie słyszał.

Dlatego też proszę w dalszym ciągu o pomoc tych, którzy nie czują się urażeni ogólnikowością ankiety. Pozwólcie skamieniałym pedagogom liznąć chociaż trochę ten temat.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-24, 22:29   

kasia.P napisał/a:
Nie. Ankieta nie dotyczy osób z poza kręgów LGBT.

Aha. Czyli jak jestem hermą, to już mnie nie dotyczy ... no to klops :| Bo ja ją już wypełniłem i przy płci wpisałem: hermafrodyta, cis :roll:

Dziwne, że te wszystkie, W S Z Y S T K I E, co do jednej, nakiety, kierowane są do trans, nigdy do Inter, czy Herm . . .
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-09-24, 22:34   

2in1_inkarnacje, nie martw się. Niby są do LGBT, ale pytań i tak nie potrafią sformułować tak, żeby to w ogóle miało sens. Nic nie tracisz.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-25, 08:24   

2in1_inkarnacje, Musiała by być LGBTA...bcdefg..H...

To tylko ankieta i tylko praca magisterska bez wpływu na cokolwiek poza oceną na dyplomie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9