Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Noszenie rsjstop i damskiej bielizny
Autor Wiadomość
Erwd
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Posty: 4
Wysłany: 2017-07-11, 16:03   Noszenie rsjstop i damskiej bielizny

Witam ,jestem tu nowy więc na początek chciałbym się ze wszystkimi przywitać .

Nie wiedziałem w jakim dziale zamieścić swój post ,wahałem się między tym a transwestytyzm.

Chciałem opisać swój problem i prosić o jakąś opinie ,porade,pomoc ,szukałem odpowiedniego forum w internecie żeby opisać swój problem i może powinmo to być jakieś forum psychologiczne lub psychiatryczne(lub wizyta u nich) jak większość internautów wskazuje osobom opisujących podobny problem do mojego na różnych forach .Więc zmieściłem na tym forum bo nie znalazłem żadnego gdzie sensownie na ten temat by odpowiedzieli i pomogli.

Postaram się żeby było jak najmniej do czytania.

Odkąd pamiętam tj. wiek przedszkolny mama zakładała mi kalezony takie w prążki podobało mi się ich noszenie , nie stawiałem nigdy oporów jak miałem je założyć ,lubiałem w nich chodzić do przedszkola ,lekarza po domu itd...pamiętam do dziś wiek około 10-12 lat mama dała mi do noszenia getry po dziewczynie (mojej mamy kolżanki córki) bardzo mi sìę podobał fakt że je nosiła dziewczyna, po pewnym czasie zacząłem zakładać mamy rajstopy,raz przez przypadek założyłem mamy majtki ale jak pamiętam to był raz ,potem jakaś przerwa potem jako nastolatek chwile nosiłem potem znów przeerwa potem w wieku 20 lat (kupowałem już sam rajstopy) potem znów przerwa i teraz w wieku 25 lat wróciło i znów noszę ,jak jest zimno to pod spodniami niszę czasami po domu, czasami też kupuję sobie damskie figi. Jeśli chodzi o to co czuję nosząc te rzeczy , np jak zkładam rajstopy jest mi bardzo miło ,nosząc je czuję się bardzo komfortowo i elegancko .Czy potrzebuje damskiej bielizny by się kochać z partnerką też nie .Czy czuję podniecenie nosząc troche tak ,muszę o tym nie myśleć i wtedy jest ok.Jeśli chodzi o takie rzeczy jak malowanie się ,ubieranie sukienek ,szpilek ,to tego nie robię i nie robiłem i nie zamierzam.Oczywiście lubię też rajstopy ,pończochy na kobietach.

Czy moglibyście napisać coś na temat mojego problemu ? Czy to jakaś odmiana fetyszu ? Transwestyzmu ? Wiele osób twierdzi że podświadomie jest się gejem.Czy nosząc tylko to co opisałem może być tak że człowiek będzie chciał więcej .
Ostatnio zmieniony przez Erwd 2017-07-11, 16:34, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-11, 16:09   

Pytanie zasadnicze, czy zakładając damską garderobę odczuwasz podniecenie?
Czy jej założenie pomaga lub jest konieczne do osiągnięcia satysfakcji seksualnej?
Czy po jej osiągnięciu zdejmujesz ją natychmiast, z poczuciem odrazy?

To tyle z definicji samego fetyszyzmu transwestycznego jaką pamiętam.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-07-11, 16:10   

Erwd, witaj na forum. Nie wiem czy mogę Ci w jakikolwiek sposób pomóc, ale jeśli chodzi o Twoje noszenie rajstop, to może po prostu lubisz rajstopy i nie ma większej filozofii w tym. Możesz udać się do seksuologa jeśli chciałbyś zgłębić temat.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Erwd
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Posty: 4
Wysłany: 2017-07-11, 16:26   

Ada75 napisał/a:
Pytanie zasadnicze, czy zakładając damską garderobę odczuwasz podniecenie?

Opisałem już wyżej ,trochę tak

Ada75 napisał/a:
czy jej założenie pomaga lub jest konieczne do osiągnięcia satysfakcji seksualnej?

Chodzi z partnerem tak? Jesli tak to nie jest potrzebna.

Ada75 napisał/a:
czy po jej osiągnięciu zdejmujesz ją natychmiast, z poczuciem odrazy?


Już nie


P.s ekspresowe odpowiedzi ;-)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2017-07-11, 16:39   

Erwd napisał/a:
Więc zmieściłem na tym forum bo nie znalazłem żadnego gdzie sensownie na ten temat by odpowiedzieli i pomogli.

http://nowamoda.avx.pl

http://www.crossdressing....dex.php?lang=pl

Erwd napisał/a:
Czy moglibyście napisać coś na temat mojego problemu ? Czy to jakaś odmiana fetyszu ?

No, raczej.

Erwd napisał/a:
Wiele osób twierdzi że podświadomie jest się gejem.

Bardzo wątpliwe.

Erwd napisał/a:
Czy nosząc tylko to co opisałem może być tak że człowiek będzie chciał więcej .

Na to pytanie tylko człowiek jest sobie w stanie odpowiedzieć, ale jakoś nie wydaje mi się.

A poza tym ciesz się życiem (także w rajstopach) i miej się dobrze :)
 
 
Erwd
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Posty: 4
Wysłany: 2017-07-11, 16:47   

Armand napisał/a:
Erwd, udać się do seksuologa jeśli chciałbyś zgłębić temat.

Wydaje mi się że tutaj też ktoś pomoże :-)

Dzięki freja ,crossdresing myślisz że tam szukać pomocy ?
Czytałem twoje wypowiedzi na starym forum i polubiłem cię ;-)
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-11, 16:55   

Odpowiedzi są ekspresowe,
Bo to nie jest wolne forum transowe.
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2017-07-11, 17:05   

wedle mojej wiedzy fetyszyzm taki prawdziwy, zdarza się ale w bardzo małym procencie reszta to zaczątki na trans-gender.
Na ogół stopień wcielenia jest zależny od okoliczności i środowiska. Zawsze jest jakiś początek który otwiera szczelinę pomiędzy zakłamaniem a rzeczywistą tożsamością.
No ale, jest niesamowita ilość grzebania i dochodzenia do sedna sprawy.
Z samego faktu ubierania damskiej bielizny jedyne można powiedzieć, że szukasz odzwierciedlenia czegoś co choć na moment daje ci uczucie kobiecości.
Dalej już sam musisz sobie zadawać głębsze pytania i pomimo strachu przed odkryciami odpowiadać prosto z serca bez używania intelektu.
Twoje myśli na ogól są właśnie tą przysłowiową zaporą która zapobiega prawdziwego otwarcia ku prawdzie.
Ostatnio zmieniony przez inka 2017-07-11, 19:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2017-07-11, 17:06   

Ada75 napisał/a:
Odpowiedzi są ekspresowe,
Bo to nie jest wolne forum transowe.


bardzo przepraszam ale to forum jest Wolne z tym że letko przyspieszone...
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2017-07-11, 18:01   

Erwd napisał/a:
Dzięki freja ,crossdresing myślisz że tam szukać pomocy ?

Skoro twierdzisz, że się w żadnym stopniu z kobiecością nie utożsamiasz, to raczej na nowamoda.avx.pl.

Erwd napisał/a:
Czytałem twoje wypowiedzi na starym forum i polubiłem cię ;-)

Dzięki. Bo mnie jest trudno nie lubić (chociaż niektórzy są zdolni i potrafią) ;)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-07-11, 21:53   

Erwd, a potrzebujesz w ogóle pomocy? Jakiej pomocy? źle Ci z tymi rajstopami? no chyba nie :) więc jak już Freja napisała - żyj i ciesz się życiem, lubisz rajstopy to spoko, trochę Cię noszenie ich podnieca, to też fajnie. Przecież nie ma nic w tym złego, chyba że dasz sobie to wmówić.

inka napisał/a:
wedle mojej wiedzy fetyszyzm taki prawdziwy, zdarza się ale w bardzo małym procencie reszta to zaczątki na trans-gender.

Nie przesadzaj, bardzo Cię proszę... Damskie ubranie na mężczyźnie może być tylko po prostu podniecające (i dla niego samego a czasem dla kogoś innego). Bez żadnego transu, nawet czasem transwestytyzm tu nie pasuje (mi np. nie pasuje do autora tematu nawet transwestytyzm, raczej tylko taka po prostu preferencja do tych damskich rajstop i ewentualnie czasem bielizny).
_________________
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-11, 22:59   Re: Noszenie rsjstop i damskiej bielizny

Erwd napisał/a:
Witam ,jestem tu nowy więc na początek chciałbym się ze wszystkimi przywitać .

Nie wiedziałem w jakim dziale zamieścić swój post ,wahałem się między tym a transwestytyzm.

Chciałem opisać swój problem i prosić o jakąś opinie ,porade,pomoc ,szukałem odpowiedniego forum w internecie żeby opisać swój problem i może powinmo to być jakieś forum psychologiczne lub psychiatryczne(lub wizyta u nich) jak większość internautów wskazuje osobom opisujących podobny problem do mojego na różnych forach .Więc zmieściłem na tym forum bo nie znalazłem żadnego gdzie sensownie na ten temat by odpowiedzieli i pomogli.

Postaram się żeby było jak najmniej do czytania.

Odkąd pamiętam tj. wiek przedszkolny mama zakładała mi kalezony takie w prążki podobało mi się ich noszenie , nie stawiałem nigdy oporów jak miałem je założyć ,lubiałem w nich chodzić do przedszkola ,lekarza po domu itd...pamiętam do dziś wiek około 10-12 lat mama dała mi do noszenia getry po dziewczynie (mojej mamy kolżanki córki) bardzo mi sìę podobał fakt że je nosiła dziewczyna, po pewnym czasie zacząłem zakładać mamy rajstopy,raz przez przypadek założyłem mamy majtki ale jak pamiętam to był raz ,potem jakaś przerwa potem jako nastolatek chwile nosiłem potem znów przeerwa potem w wieku 20 lat (kupowałem już sam rajstopy) potem znów przerwa i teraz w wieku 25 lat wróciło i znów noszę ,jak jest zimno to pod spodniami niszę czasami po domu, czasami też kupuję sobie damskie figi. Jeśli chodzi o to co czuję nosząc te rzeczy , np jak zkładam rajstopy jest mi bardzo miło ,nosząc je czuję się bardzo komfortowo i elegancko .Czy potrzebuje damskiej bielizny by się kochać z partnerką też nie .Czy czuję podniecenie nosząc troche tak ,muszę o tym nie myśleć i wtedy jest ok.Jeśli chodzi o takie rzeczy jak malowanie się ,ubieranie sukienek ,szpilek ,to tego nie robię i nie robiłem i nie zamierzam.Oczywiście lubię też rajstopy ,pończochy na kobietach.

Czy moglibyście napisać coś na temat mojego problemu ? Czy to jakaś odmiana fetyszu ? Transwestyzmu ? Wiele osób twierdzi że podświadomie jest się gejem.Czy nosząc tylko to co opisałem może być tak że człowiek będzie chciał więcej .


A jaki tam z Ciebie materiał na geja! :D Pewnie chcesz potwierdzenia że nie robisz nic złego. Nie robisz nic złego! :) Właściwie to ledwie lekka ekstrawagancja... :)
 
 
Erwd
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Posty: 4
Wysłany: 2017-07-16, 22:33   

Przepraszam że z lekkim opóźnieniem ,ale chciałbym wszystkim podziękować za odpowiedzi .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10