Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
k/m i basen
Autor Wiadomość
aiden
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 9
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-07-07, 21:54   k/m i basen

Tak więc jadę do ciepłych krajów i nie mogę się przestać martwić jak ma wyglądać mój strój kąpielowy. Oczywiście bikini ani strój jednoczęściowy nie wchodzi w grę.

Trochę głupio pływać w binderze, bo mam duże cycki i będzie widać że coś mi je spłaszcza, a w koszulce się nie opalę i zagotuję.

Jakieś propozycje? Będę bardzo wdzięczny :D
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-07-08, 22:00   

pianka do pływania - chyba innych opcji nie ma (jak nie binder). Tylko to trza popatrzeć jak to obciska, bo pewnie nie każda tak samo... może też nie wystarczyć... ogólnie no ciężka sprawa jak się ma duży rozmiar...
_________________
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2017-07-08, 22:30   

niestety widzę że w ogóle problem plażowy a już totalnie basenowy, jest problemem nieco bez wyjścia.
Przynajmniej u m/k na plaży nadal można się ubrać w krótkie spodenki i luźną Tshirt i będzie jajko tajko, no ale przy basenie i mokrej wodzie (bo ta sucha rzadko siem zdarza) niestety cokolwiek się założy to będą przylegały mocno do ciała.
Co ja bym zrobiła to kupiła krótkie spodenki stylu koszykówka a na górę dała bardzo luźną T shirt ( z dosyć grubej tkaniny) a pod nią binder. Kiedy koszulka jest dużo za duża i gruba wtedy nie będzie tak przylegać będąc mokrą.
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-07-12, 02:09   

Aristocat, Ale taki kombinezon jest ok na 'prawdziwe' pływanie :) a jak chcesz tylko pochlapac się na plaży, czy otwartym basenie plus poopalac, to mógłbyś wywołać mała sensacje ;)

Co nie znaczy, że mi się nie podoba ;) Pamiętam jak w niemal identycznym plywalam po świecie jako Larą Croft w TR2 ;)
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-12, 09:55   

Nie chodziłam przed tranzycją na basen, nie opalałam się ani nic. A teraz boję się sama chodzić na basen, bo wszyscy faceci na mnie lecą jak tam idę. Ale chłopacy raczej nie muszą się o to martwić :P

Na waszym miejscu zrobiłabym jak pisze inka. No niestety, ale w naszym przypadku wszystko jest trochę bardziej skomplikowane.. :/
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-07-12, 23:50   

Fadi napisał/a:
Aristocat, Ale taki kombinezon jest ok na 'prawdziwe' pływanie :) a jak chcesz tylko pochlapac się na plaży, czy otwartym basenie plus poopalac, to mógłbyś wywołać mała sensacje ;)

Może trochę, ale to i tak lepsze niż wyskoczyć w damskim stroju :P
Ja sobie wyczaiłem kiedyś w jakimś lumpeksie taki strój, który był do ćwiczeń w sumie ale ja w nim chodziłem nad jezioro - był jak jednoczęściowy strój tylko że miał krótkie rękawy i nie miał ani dużego dekoltu ani dużych wycięć na udach. No niestety nie był ściągający ale to było jeszcze sporo przed korektą i taki strój mogłem jakoś zaakceptować ;) Jasne, że się też wyróżniał (ludzie jednak na plaży bardziej się rozbierają), ale nikt mi się jakoś nie przyglądał, a gdyby coś, to zawsze można powiedzieć, że się ma uczulenie na słońce czy coś i że dlatego się próbuje trochę bardziej przykryć ciało...
_________________
 
 
Kokosica
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-18, 21:14   

ja np nigdy nie miałam problemu z podwijaniem penisa miałam bardzo duży rozmiar a wystarczyły mi podówjne majtki XS i tyle i mogłam się ubrac mega obcisło itd i nic nie było widać, nie chowałam jąder ani nic ta metoda była super bo np w ubikcji nie musiałam się bawić w jakieś zrywanie taśmy czy coś a co do ciebie to polecam koszulkę męską cczarną nie białą bo nbiała pokaże mokra biust jakąś xxxl taką na faceta o gabarytach szafy trzy drzwiowej wtedy nie ma szans by przylgnęła do ciebie do tego majtki z sztucznym penisem nie wiem jak to się u was nazywa i jedziesz twardo na plażę i nikt nic
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11