Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Elektroliza - trwałe usuwanie owłosienia (warszawa)
Autor Wiadomość
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-01-12, 08:48   

Amanda napisał/a:
wykonując laser na bikini 2 razy miałam więcej włosów po zabiegu niż przed, niewiarygodne, ale prawdziwe

Wcale nie takie niewiarygodne. Sama tego doświadczyłam (na twarzy). Jak się okazuje, stymulacja włosów po laserze to całkiem częste zjawisko (wystarczy wpisać w Google).

O samym gabinecie "Monic Studio" też słyszałam wcześniej. Podobno dobry. Tylko dla mnie niestety za daleko...
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Abigail
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 8
Posty: 67
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-01-14, 09:43   

Dzięki za informacje :) może skorzystam jak będę u rodzinki w Warszawie. Na chwilę obecną, chce się pozbyć włosów z gębuchny, pach, bikini dolnego i wielkiego kanionu <rotfl3> Są to miejsca które najbardziej mnie drażnią :(
 
 
Karolina B
użytkownik
Kari_B


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 28
Posty: 134
Skąd: Wawa
Wysłany: 2018-01-14, 10:27   

Ja w środę byłam na laserze na twarzy i szyję. Myślałam, że tam umrę tak mnie bolało mimo chłodzenia głowicy. Mam ciemne włosy, zobaczymy jak wyjdzie. Dziś skóra ok, zarost taki jakby w ciapki. Już zapomniałam o bólu, mogłabym iść już teraz żeby się tego cholerstwa jak najszybciej pozbyć ale niestety muszę czekać do 10 marca.
_________________
 
 
tearalicja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 3
Posty: 34
Wysłany: 2018-01-21, 11:56   

dzięki wielkie za te informacje, Amanda!

szczerze mówiąc myślałam, żeby o to zapytać tutaj. Też mam doświadczenie z laserem, to akurat było w Londynie, i po 9 sesjach owszem, zarost był rzadszy, ale nie wiem, czy nawet 50% wyeliminowało (z resztą przed zabiegami mówiono mi, żeby nie oczekiwać nic więcej)

słyszałam to samo, jeśli chodzi o efektywność lasera - nawet powiedziała mi to pani zajmująca się elektrolizą, że ona by sugerowała, żeby zacząć laserem, jeśli ma się w większości ciemny zarost, i potem resztę dokończyć elektrolizą.

Szkoda, że tak drogo w Polsce, bo w Londynie stawka za elektrolizę jest 50/60 funtów za godzinę, więc zdecydowanie taniej w proporcji do dochodu...

Możesz jeszcze powiedzieć, ile mniej więcej w godzinę zdąża zrobić ta pani, do której chodzisz? bo z tego, co słyszałam, to żeby całą twarz objechać, to dobrych kilka (jak nie kilkanaście) godzin potrzeba - więc trochę o koszty się tu martwię.

(Nie chcę też tutaj zbaczać z tematu, ale jakieś dobre tańsze alternatywy ktoś zna? coś o kremach słyszałam jakiś czas temu, ale nigdy nie poszłam za tymi informacjami.. może jakby co, to wyślijcie mi bezpośrednio wiadomość)
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-01-21, 13:04   

tearalicja napisał/a:
zdecydowanie taniej

Nie aż takie "zdecydowanie" ;-)
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-21, 13:15   

w 2pass clinic, pełną elektrolizę zarostu twarzy przeliczają na 80 godzin, a genitaliów przed srs 20 godzin,
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2018-01-21, 16:26   

Amanda napisał/a:
(cienkie, niektóre bardzo drobne, głównie jasne - hennuję na czarno przed zabiegiem dla lepszej widoczności oraz dzięki temu efektywności

No ale nie zhennujesz przecież włosa wewnątrz skóry, a o tę część włosa właśnie chodzi podczas zabiegu.
_________________
Freja Draco
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-01-21, 16:32   

Freja napisał/a:
No ale nie zhennujesz przecież włosa wewnątrz skóry, a o tę część włosa właśnie chodzi podczas zabiegu.

Przy elektrolizie kolor włosa nie ma znaczenia a ona zabarwia je na ciemniejszy kolor tylko dlatego, że lepiej je widać podczas zabiegu (=kosmetyczka może pracować nieco szybciej).

Crissy napisał/a:
w 2pass clinic, pełną elektrolizę zarostu twarzy przeliczają na 80 godzin

Tylko zdaje się zapominają o tym, że zwykle nie da się osiągnąć całkowitego wyeliminowania w pełni rozwiniętego zarostu w krótkim czasie (tj. mniejszym niż ok 9 miesięcy) bo włosy rosną cyklicznie w ciągu roku.
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-21, 16:52   

Niebieskie napisał/a:
Tylko zdaje się zapominają o tym, że zwykle nie da się osiągnąć całkowitego wyeliminowania w pełni rozwiniętego zarostu w krótkim czasie (tj. mniejszym niż ok 9 miesięcy) bo włosy rosną cyklicznie w ciągu roku.
zabiegi są rozłożone w okresie roku
https://www.2passclinic.c...of-facial-hair/
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-01-21, 17:12   

2passclinic.com napisał/a:
So we can clear a beard in a total of 80 hours during 10 days in 4 sessions, in a total time frame of 6 months

Zdawało mi się, że wcześniej nie mieli na stronie tego akapitu mówiącego o 6-ciu miesiącach. Ok, teraz brzmi to trochę bardziej realistycznie chociaż moim zdaniem powinni napisać przynajmniej o 9-12 miesiącach.
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-21, 18:21   

w materiałach filmowych mówią o roku, wcześniej też nie mieli tego skróconego programu
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2018-01-21, 23:23   

Jak ze swoją kosmetyczką rozmawiałam to mówiła, że to może zająć do 2 lat...
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-01-21, 23:52   

Fallen_Angel, to tylko dowód na to, że kosmetyczka z którą rozmawiałaś wie o czym mówi. Od ok. 12 do 24 miesięcy to najczęściej spotykany przedział czasowy potrzebny na pozbycie się pełnego zarostu w całości. Oczywiście tylko wtedy jeśli zostaną spełnione 3 podstawowe warunki tzn:
- zabiegi będą wykonane prawidłowo (doświadczenie/umiejętności elektrologa)
- klient(ka) będzie regularnie uczęszczać na zabiegi
- kilent(ka) będzie przestrzegać pewnych zasad np. powstrzymywania się od wyrywania włosków innymi metodami przez cały okres trwania zabiegów
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2018-01-22, 13:55   

Amanda napisał/a:
Z tego co wyczytałam na stronie tej kliniki, to metodą termolizy można usunąć tylko 50% włosów (biada mi!)

Chyba coś źle przeczytałaś. Termolizą można zwykle z powodzeniem usunąć 99-100% włosów (jedyny wyjątek mogą stanowić włosy o mocno skrzywionym mieszku do których nie sposób dotrzeć punktowym impulsem cieplnym - wtedy można użyć blendy lub galwanizacji).
_________________
. . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10