Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
IS LES Katowice :)
Autor Wiadomość
dzoana.40
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: is
Preferowany zaimek: ona
Posty: 5
Wysłany: 2023-07-19, 12:13   IS LES Katowice :)

Hej

Brakuje mi Kogoś do "bliższego" towarzystwa.
Lubię coś robić, tylko nie za bardzo jest z kim, tak na co dzień.

Poszukuję tu sobie koleżanki/przyjaciółki/"Kogoś więcej"?

Chcesz, napisz 🙂
 
 
Sonia70
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 16
Wysłany: 2023-07-19, 13:43   

cześć Dzoana. 40

Samotność ... rozumiem ciebie, że szukasz kontaktu z osobami, jak napisałaś koleżankami, ja też poszukuje, ale opracowałam sobie swój sposób na radzenie sobie z samotnością, a raczej nie tyle samotnością, bo mam znajome, znajomych ale nie z kręgu Tv, TG, Ts itd, przede wszystkim pogłębiam swoje zainteresowania, dużo spaceruję, uwielbiam przyrodę i trochę też medytuje, wtedy ładuję też swoje akumulatory, energię, czytam też dużo książek, słucham muzyki, oglądam filmy, nie wiem na ile się czujesz samotną osobą, o Intersex mało wiem, więc napisz na prive jak się zgodzisz czym jest konkretnie interseksualizm, znalazłam taką definicje w internecie

Co to znaczy że ktoś jest Interseksualny?
Czym jest interseksualizm? Przyczyny, przejawy i leczenie ...
Interseksualizm jest zaburzeniem rozwojowym określanym również jako hermafrodytyzm lub obojnactwo. Polega ono na posiadaniu przez człowieka cech obu płci, a więc zarówno narządów płciowych męskich, jak i żeńskich jednocześnie. Oznacza to inaczej brak zgodności biologicznej. (mój dopisek-dla mnie nie jest to zaburzenie)

Osobiście nie spotkałam się osobiście z takimi osobami osobiście, jednakże hermafrodytyzm jest mi znany, nawet w naukach Ezoterycznych mówi się że miliony lat temu zanim płeć rozdzieliła się na płeć męską i żeńską biologiczną i zanim kobiety i mężczyźni zaczęli się rozmanażać przez kopulacje seksualną i zapłodnienie, istnieli hermafrodyci czyli praistoty ludzkie w postaci eterycznej-duchowej subtelno-materialnej, zanim ludzkość całkowicie upadła w twardą materię (MIT GNOSTYCKI) . Może występowanie na ziemi ludzi o cechach hermafrodycznych to echo tamtejszej epoki (Okres Lemuryjski-przed Atlantydzki w historii ludzkości-półlegendarny okres historii ludzkości), niemniej powracając do zaprzyjaźnienia się szukać osób życzliwych zawsze warto, jak masz chęć to pisz . pozdrawiam .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10