Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do k/m po hormonach
Autor Wiadomość
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-04-12, 22:29   Pytanie do k/m po hormonach

Czy przed zmianą danych mieliście jakieś nieprzyjemne sytuacje (na mieście, z obcymi ludźmi)? Jakie?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-04-13, 06:52   

W sumie nie. Znaczy dla mnie było nieprzyjemne jak ludzie się zastanawiali kim jestem albo raz tak mówili a potem inaczej, ale tego miałem więcej przed leczeniem. W trakcie to zapobiegliwie wziąłem zaświadczenie i nosiłem ze sobą gdyby niby coś... ale nic się nie zdarzyło :P
_________________
 
 
mateusz944
użytkownik
matthew94

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 28
  Wysłany: 2016-10-28, 14:36   Re: Pytanie do k/m po hormonach

lexel napisał/a:
Czy przed zmianą danych mieliście jakieś nieprzyjemne sytuacje (na mieście, z obcymi ludźmi)? Jakie?
Teraz jestem w trakcie tranzycji,branie hormonów od ponad miesiąca. Zaszły już zmiany w wyglądzie i głosie,więc nieznajomi ludzie odbierają mnie w pełni jako chłopaka. Natomiast przed braniem testosteronu było bardziej niezręcznie. Było parę sytuacji,które były dziwne typu to chłopak,czy dziewczyna? Itd. Natomiast teraz wyglądam jak chłopak,więc nie czuje dyskryminacji. Ludzie Cie odbierają tak jak wyglądasz niestety i najtrudniej mi sie wydaje,ze jest osobom po środku,bez wybierania jednej plci. To moje zdanie. Przynajmniej tak bylo w moim przypadku. Teraz jest lepiej jak juz wyglądam na ktoras z plci.
_________________
matthewk.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-10-28, 18:58   

Na mieście z obcymi ludźmi nie. No może miałem takie, że dzieci się zastanawiały, jakiej jestem płci, albo ktoś mnie wprost pytał, ale ja to raczej odbierałem jako śmieszne sytuacje :D
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2016-10-29, 08:03   

U mnie było podobnie jak opisał jatadosh, tylko po prostu inne sytuacje. Zdarzyło mi się raz czy dwa, że w sklepie czy w urzędzie nie chcieli przyjąć mojego dowodu, ani legitymacji studenckiej, choć tylko na legitymacji miałem aktualne zdjęcie i musiałem tłumaczyć. Często po prostu nie rozumieli i kiedy powiedziałem, że po prostu mam ścięte włosy to tam się uśmiechały i mówiły, że przepraszają itd. ale parę razy było nieprzyjemnie. Ale w sumie nie przywiązuję do tego większej uwagi, psuło humor na chwilę, a potem luz.

Jeśli nikt nie chciał zobaczyć moich dokumentów, to żadnych problemów nie miałem.
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
Andrut
użytkownik
Uparty gnojek

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 9
Posty: 71
Skąd: Z nienacka
Wysłany: 2017-01-02, 01:00   

Nie miałem, ale to wynika z faktu, że miałem bardzo dobre warunki wyjściowe. Po prostu wyglądałem jak gówniarz i przez dobrych kilka lat wszędzie brano mnie za młodszego niż jestem. Na hormonach się skończyło.

Z dokumentów się nigdy nikomu nie tłumaczyłem, jakoś nie trafiła się potrzeba, a i ja nie należę do osób, które się tłumaczą jeśli nie chcą ;-)
 
 
matthewmat
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 109
Wysłany: 2017-06-26, 22:22   

osobiście spotkałem się z największym chamstwem od policjanta. stwierdził, że jak nie mam penisa to nie jestem facetem. już chciałem mu powiedzieć, że jak ja zrobię falloplastykę, to przynajmniej nigdy mnie nie zawiedzie w przeciwieństwie do niego (nie stanie), ale się powstrzymałem, bo byłem zbyt pijany :D ale, że nie mam kompleksow z brakiem penisa, to mi to zwisa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10