Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie podoba mi się to
Autor Wiadomość
Tomek1995
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 24
Posty: 200
Wysłany: 2017-05-09, 00:46   Nie podoba mi się to

Tytuł tytułem... Dziewczyna chyba chciała pokazać że życie transseksualistów nie jest łatwe.
No ale moim zdaniem jej nie wyszło. Osobiście odczułem jakby nas nienawidziła...
No i to cudowne nazwanie dwójki "patroszeniem" :roll:
Nie ma to jak nagrać film o transach i jeszcze mówić żeby osoby transseksualne tego nie oglądały... <rotfl3>

https://www.youtube.com/watch?v=7aHulEPqx28
 
 
Lea
użytkownik
biere hormony


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 725
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-05-09, 00:57   

Zbyt pretensjonalna nawet nie patrząc na treść, kilkanaście sekund wystarczy żeby mieć dosyć takiej maniery.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-09, 01:21   

Obejrzałam w całości. Jakoś nie nastawia mnie ten filmik negatwynie. Po prostu mówi o sprawach, które mogą pójść źle. No i wyczucia brakuje w nazwyaniu pewnych rzeczy, jak już miałabym się czepiać. A, że temat nie wygodny...
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-09, 01:27   

Nie uważam żeby Alex nienawidziła transseksualistow. Nie do końca zgadzam się z nią w szczegółach, tych o dysforii, stutkach hrt i osób niebinarnych ale imho materiał jest całkiem sensowny.
Tomek1995 napisał/a:
Nie ma to jak nagrać film o transach i jeszcze mówić żeby osoby transseksualne tego nie oglądały...

Po twojej wypowiedzi tymbardziej rozumiem ten "trigger warning". Jej intencją było stworzenie materiału o transach dla cisów, nie transów. Sarkastyczny ton i "dosadny" język miały podkreślić, że transseksualizm nie jest dla wygody, ponieważ patroszenie jest średnio "wygodne".
_________________
 
 
Tomek1995
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 24
Posty: 200
Wysłany: 2017-05-09, 01:35   

Dalialama napisał/a:
Jej intencją było stworzenie materiału o transach dla cisów, nie transów. Sarkastyczny ton i "dosadny" język miały podkreślić, że transseksualizm nie jest dla wygody, ponieważ patroszenie jest średnio "wygodne".

A potem będziemy słuchać od cisów, że chcemy się patroszyć... good job <rotfl3>
Albo że przez hormony dostanę depresji i się zabiję :p
mm..
Po prostu dało się lepiej wytłumaczyć nie waląc takich debilizmów, dlatego mi się to nie podoba...
Teraz echem w mojej głowie pohukuje słowo "patroszyć". Mniam :lol:
Jakbym puścił to mojej babci to by mi to powtarzała, razem z wszystkim co może "pójść źle". :p
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-09, 02:02   

Cytat:
A potem będziemy słuchać od cisów, że chcemy się patroszyć... good job

A nie słyszymy? A nie przepraszam, do wczoraj wszyscy cis mówili, że chcemy się poddać panhisterektomii. Nie brzmiało to najlepiej ale bez przesady, tu też były podobne teksty, a merytoryka filmiku przez to nie ucierpiała, wyluzuj
Cytat:
Albo że przez hormony dostanę depresji i się zabiję

No tu trochę przekoloryzowała ale estrogeny mogą mieć działanie depresyjne.
_________________
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-05-09, 02:12   

Moim zdaniem laska dobrze gada :] Nie owija guw..na w różową bibułkę, a że ironicznie? Ironia to najpiękniejsza forma przekazu.
W ogóle laska jest zaje..bista <rotfl3>
https://www.youtube.com/watch?v=kCRGo2SOyOY
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-09, 03:27   

otchłań... https://www.youtube.com/watch?v=cf6y7J5nX_g
zdelegalizować polskie youtube
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-05-09, 06:55   

Ja nie mam obiekcji. Może parę niedomówień się trafiło, ale i tak nieźle ogarnia temat.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-09, 17:00   

Po pierwsze to zła interpretacja - aby wrażliwe osoby transseksualne nie oglądały, a jeśli już, to na własną odpowiedzialność.

Swoją drogą ciekawy kanał. Nie tylko ten ostatni filmik o TS, ale ogólnie homo i takich niewygodnych tematach dla prawicowców :D
_________________
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-09, 18:41   

Nie wiem o co wam chodzi. Dobry filmik.
Jeżeli ktoś ma problem z odbiorem jego przekazu, to znak, że musi nad czymś popracować. Albo nie. Jego sprawa.

Przy ostatnich słowach popłakałam się :cry:

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział, to polecam najpierw obejrzeć inny filmik, np. ten o paradach (link DeadSally). Dziewczyna ma podobny styl przekazu jak Lucyfer. Do mnie to trafia. Jest mi bliski. Sama chciałabym być tak otwarta.
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-09, 18:44   

Jenny, więc jesteś częścią problemu...
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-09, 18:50   

DeadSally, co masz na myśli?
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-09, 18:54   

Jenny, nic. pierdoły i trolling
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-05-09, 21:41   

Filmik taki... niby sensowny ale nie dla transów, nie dla cisów, w sumie dla nikogo. I to tyle co mam do powiedzenia.

A, i jeszcze: trochę więcej niż parę niedomówień w tym jest.
_________________
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-05-09, 22:21   

Łoo :-| a mi się podobał czyli nie jestem ani trans ani cis. :shock: Matko kochana!! To ja jestem ono??
 
 
Kimberly
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 117
Posty: 531
Wysłany: 2017-05-09, 22:45   

To procedujesz :lol:
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-05-09, 22:54   

Tylko nie to! <boisie>
_________________
 
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-05-09, 23:04   

Fajne to i dobrze prawi a nie jak ktoś wyżej wspomniał owija w bawełnę. Do tego pisze że to nie jest takie fajne by sobie z tego robić widzi misie jak to się czyni w Polsce. No i ta informacja o hormonach w USA, super, ale mogła dodać że byle kto bez diagnoz itd. guzik dostanie w Polsce a nie hormony.
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-05-10, 00:07   

DeadSally napisał/a:
otchłań... https://www.youtube.com/watch?v=cf6y7J5nX_g
zdelegalizować polskie youtube
Ale w jakim sensie?
Ja uważam, że laska mówi mądrze i z głową, no pewnie nie spodoba się to tym co na paradach paradują z tymi wspomnianymi ku..sami na głowie no ale cóż.
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-10, 00:33   

DeadSally napisał/a:
otchłań... https://www.youtube.com/watch?v=cf6y7J5nX_g
zdelegalizować polskie youtube

e co się emocjonujecie? typowa nastolatka która powtarza nastoletnie bzdurki, pogląd przez nią reprezentowany jest częsty i tylko dowodzi skuteczności medialnej propagandowej papki, dla mnie nic wartego szczególnej uwagi; filmu o ts tak jak doradzała nie przesłuchałam, domniemam że nie jest mądrzejszy niż ten
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-05-10, 01:02   

Ale hikaru, ona ma rację, można uczestniczyć w paradzie i nie robić z siebie pajaca. Chcesz wywrzeć wrażenie to zrób to tak aby inni powiedzieli "o kurcze ci z LGBT to są normalni ludzie jak my" zamiast "ci z LGBT to jakieś zboczeńcy z pióropuszami w dup..ach". Jak wiesz jestem motocyklistką i wśród nas też są normalni motocykliści, którzy nie dość, że jeżdżą normalnie to i potrafią się zatrzymać, przeprowadzić staruszkę przez jezdnię, czy podać piłkę grającym grającym dzieciom bo akurat wypadła im na ulice, Ale są też debile zachowujący się jak pawiany na drogach , kopiący samochody, wyzywający każdego kto nawet niechcący zajedzie im drogę. Jak myślisz z którymi wolę się utożsamiać? I mimo, że zdecydowana większość jest normalna to ogólnie mówi się, że motocykliści to idioci, właśnie dzięki takim debilom. Bo myślą, że skoro mają motocykl to wszyscy na drodze muszą im ustępować, a własnie, że wcale nie muszą.
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-10, 02:19   

Gabi, No, tak to jest chyba z każdą grupą społeczną. Zawsze jest ten zły "ogół" i niezauważalne dobre "drobiazgi", tylko pewnie proporcje się zmieniają. Gdy pieszy przejdzie kulturalnie to niewiele osób to zapamięta, ale jak ktoś wtargnie na czerwonym to już ambaras i "ci tacy, owacy". Czy kierowcy. Czy hulajnożnicy :-D
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-05-10, 03:05   

No tylko zwróć uwagę na to, że ... i to dotyczy każdej grupy społecznej....najwięcej o nietolerancji krzyczą ci, którzy do tej nietolerancji najwięcej dokładają od siebie.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-10, 08:39   

taa
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-10, 12:31   

Ten filmik ma sens tylko jeżeli się go ogląda od początku do końca. Tak jak w filmach dokumentalnych często na sam koniec podawane są najistotniejsze szczegóły. Czasem nawet już po napisach. Jeżeli widz wyjdzie wcześniej to straci przekaz.

Tak tutaj dziewczyna zaczyna od pozornej zgody na stawiane pytanie. Później przedstawia proste argumenty. Używa przy tym mocnego języka, takiego którego nie powstydziłby się żaden fanatyk (w tym moja mama). Zyskuje zaufanie takiego widza. A na koniec zamyka całość, w klamry i neguje zadając proste retoryczne pytania w stylu "Czy na prawdę myślicie, że ktokolwiek robiłby to wszystko dla żartu? Chwilowej fanaberii? Mody? Czy myślicie, że transseksualiści nie są świadomi tych wszystkich zagrożeń? Braku akceptacji? Odrzucenia? Myślicie, że im lekko?"

Jedyny problem w tym, że ci którzy to powinni zobaczyć, to nie dojdą do końca albo i tak nie zadadzą sobie tych pytań.
Choć chciałabym się mylić...
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-10, 12:35   

O cholera, Gabi pisze o nietolerancji xdddddd

BTW
Cytat:
Czy na prawdę myślicie, że ktokolwiek robiłby to wszystko dla żartu? Chwilowej fanaberii? Mody?

A wiesz że są tacy którzy naprawdę tak robią?
Ostatnio zmieniony przez hikaru 2017-05-10, 12:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-10, 12:36   

hikaru, hardcore, right?
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-10, 21:21   

https://m.youtube.com/watch?v=ZuZxTo0JXKA
Kolejny film Alex. Tym razem dokładniej o transseksualizmie i bez patroszenia ;)
 
 
Tomek1995
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 24
Posty: 200
Wysłany: 2017-05-10, 21:58   

Dalialama napisał/a:
https://m.youtube.com/watch?v=ZuZxTo0JXKA
Kolejny film Alex. Tym razem dokładniej o transseksualizmie i bez patroszenia ;)

Właśnie widziałem :) To jest spoko :p
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-05-10, 23:52   

Gabi napisał/a:
Ale hikaru, ona ma rację, można uczestniczyć w paradzie i nie robić z siebie pajaca. Chcesz wywrzeć wrażenie to zrób to tak aby inni powiedzieli "o kurcze ci z LGBT to są normalni ludzie jak my" zamiast "ci z LGBT to jakieś zboczeńcy z pióropuszami w dup..ach".

Bo przecież jak lubi się bawić z pióropuszem w d... to jest gorszy sort człowieka :(
Dla mnie takie bycie tylko porządnym i sztywnym i och i ach też jest sztucznością. A poza tym to jest parada... (ja wiem, u nas to trochę ma inny wydźwięk, ale za granicą te dni były po ty by się bawić).
Już kiedyś wklejałem: http://4.bp.blogspot.com/...14+desnudas.jpg - czy myślicie, że na co dzień jest dziwką, bo się tak ubrała?
_________________
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-05-11, 00:28   

Czy ja pisałam o kimś jako o gorszym sorcie?
Wendigo zaczynasz mi grać na nerwach, albo udajesz albo naprawdę masz problem z postrzeganiem świata.
Pisałam o robieniu złej otoczki w okół parad przez osoby mające w du..pie czy innym to się podoba czy nie.
Czy to jest Twoim zdaniem strój na paradę w środku dnia i w środku miasta gdzie są lub mogą być dzieci?
I nie są to zdjęcia z parady w Rio które ty zapodałeś
Takie zachowania czy stroje może są na imprezach w najt klubach dla gejów normalką ale nie publiczny pokaz uliczny "troszeczkę" niesmaczne. Nie będę tu pokazywać zdjęć "papieża" bzykającego zakonnicę , która jednocześnie obciąga następnemu bo nawet na forum byłoby to niesmaczne a co dopiero na ulicy wśród dzieci.

Widzisz "subtelną" róznice między tymi fociami a tym co Ty wkleiłeś? Czy też nie dostrzegasz niczego.
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-11, 00:43   

A masz Gabi więcej niż to jedno zdjęcie, w dodatku z Polski, i czy w ogóle wiesz kto na zdjęciu jest i z czego to zdjęcie pochodzi?

Kiedyś myślałam, że wy jesteście po prostu źli, że świadomie tak łamiecie wszystkie reguły logiki i krytycznego myślenia, żeby pluć na uchodźców, bo jesteście nienawistnikami pełnymi wewnętrznego jadu, ale teraz, Gabi, po tym na co przykład dałaś w tym temacie, myślę raczej że wy jesteście po prostu mentalnie ograniczeni, że jest to jakiś rodzaj intelektualnego kalectwa - i w sumie to wam współczuję.
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-05-11, 01:06   

Tak hikaru, masz rację jestem intelektualną kaleką bo nie popieram komunizmu, faszyzmu, terroryzmu i biegania z fujarą na czole po ulicach. <bezradny> Ale na szczęście Ty jesteś moim przeciwieństwem, więc cieszmy się, Świat uratowany
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-11, 01:39   

Dla waszej wiedzy wiedzy: zdjęcie kolesia z penisami nie pochodzi z Parady Równości tylko było kontrowersyjną kampanią marketingową sex-shopu na ulicach Mediolanu która zakończyła się zakazem ze strony władz miasta. Co to [terefere] za różnica, że koleś na zdjęciu jest heteroseksualnym przedsiębiorcą, a nie gejem z Parady Równości? Jebać geyuff 1111
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-05-11, 01:59   

hikaru, Znasz go? :shock: a tego drugiego tez znasz? A tak na marginesie co to za różnica czy ktoś jest gejem czy niegejem , przedsiębiorcą czy bezrobotnym? Na paradzie równości czy paradzie sexshopów, "Fujara na czole" to "fujara na czole" i jeśli Ty uważasz to za jak najbardziej smaczny widok i naturalny na ulicy to ja się poddaję, i nie mam więcej nic do powiedzenia.
Wybacz, że obrażę Twoje uczucia "religijne" ale jak Twój świat ma tak wyglądać czyli paradujący komuniści z penisami na czołach to ja naprawdę chyba puściłabym pawia na taki widok.......Chociaż z drugiej strony to w sumie hmmm kiedyś też paradowali z czymś o wartości penisa na czołach i nawet kolor miało podobny.

A swoją drogą ciekawe, że jak zapodać w google hasło "kontrowersyjna kampania marketingowa sex-shopu na ulicach Mediolanu" nawet po przetłumaczeniu na włoski to jakoś tego zdjęcia nie ma ale jak już wpiszemy "parada równości...... :roll:
Ostatnio zmieniony przez Gabi 2017-05-11, 02:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-11, 02:13   

Cytat:
hikaru, Znasz go? :shock: a tego drugiego tez znasz?

Nie znam, umiem używać reverse searcha i google translatora z gazety po włosku. Tylko kilka minut, coś co jak widać was przerasta.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-11, 07:31   

Zdjęcie z prawej nie pochodzi z Mediolanu, bo nazwa ulicy jest niemieckojęzyczna. Moim zdaniem jest jeszcze bardziej niesmaczne, nie chciała bym być nawet przypadkowym jego tłem.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-11, 10:10   

Śmiem podejrzewać, że po samym penisie na czole nie da się rozpoznać, czy ktoś jest komunistą.

_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-11, 10:35   

hikaru napisał/a:

Kiedyś myślałam, że wy jesteście po prostu źli, że świadomie tak łamiecie wszystkie reguły logiki i krytycznego myślenia, żeby pluć na uchodźców, bo jesteście nienawistnikami pełnymi wewnętrznego jadu, ale teraz, Gabi, po tym na co przykład dałaś w tym temacie, myślę raczej że wy jesteście po prostu mentalnie ograniczeni, że jest to jakiś rodzaj intelektualnego kalectwa - i w sumie to wam współczuję.

Niedawno nauczyłam się w pracy kolejnej rzeczy od pewnego mądrego człowieka.
W odpowiedzi na moje zalecenie/polecenie na produkcji usłyszałam, że komuny w Polsce już nie ma, więc nie ma już My i Wy. Jest tylko Ja i Ty.
Trafiło to do mnie.
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-11, 10:52   

a takie tam z fejsika
"Ten sam prof. Morawski stwierdził, że w Polsce demokracja nie jest zagrożona - Jego przykład na potwierdzenie tej tezy: wprawdzie Rzad sprzeciwia się homoseksualizmowi, ale homoseksualiści nie sa w Polsce ścigani i skazywani. Komentarzem był pełen niedowierzania śmiech publiczności, a także podsumowanie Timothy Endicotta, który dziękował panelistom, w tym prof. Morawskiemu, nie tylko za opowiadanie o tym, co się dzieje w Polsce, ale za pokazanie tego na żywo."
tako i ja dziękuję gabi za pokazywanie co się dzieje
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-11, 12:12   

Prof. Morawski (2010 r.): Bardzo proszę, żeby państwo się zapoznali z esejem "Mułłowie Zachodu: sędziowie jako arbitrzy moralni" sędziego Antonina Scalii, gdzie autor wskazuje pewne zastrzeżenia co do roli sądów konstytucyjnych, których to zastrzeżeń nie da się zignorować.
Prof. Morawski (2016 r.): Skoro mamy taką parlamentarną większość i taką większość sędziów w TK, to możemy wprowadzać regulacje zgodne z jej punktem widzenia konserwatywno-republikańskim.

:mrgreen:
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-05-11, 17:47   

Gabi napisał/a:
Czy ja pisałam o kimś jako o gorszym sorcie?

Oj, nie bierz wszystkiego tak do siebie, skomentowałem akurat Twój cytat, ale mówiłem ogólnie.

Gabi napisał/a:
Pisałam o robieniu złej otoczki w okół parad przez osoby mające w du..pie czy innym to się podoba czy nie.

Jakim innym? To co, mają referendum robić co się komu podoba i jak przegłosowane będzie, to dopiero wtedy się przebierać i bawić? Mnie się też wiele rzeczy nie podoba i muszę to znosić. Multum ludzi wypowiada się za mnie (jako za Polaka, jako za transseksualistę i jeszcze inne pomniejsze), a ja się wcale z nimi nie zgadzam. Ale tak już jest, im wcześniej zrozumiemy, że nie ma czegoś takiego jak bycie przedstawicielem całej grupy, tym lepiej.

Gabi napisał/a:
Czy to jest Twoim zdaniem strój na paradę w środku dnia i w środku miasta gdzie są lub mogą być dzieci?

Nie wiemy nawet czy to faktycznie jest z jakiejś parady - to że tak wyszukuje google to wiesz... niemało jest przeciwników, którzy znajdą kontrowersyjne zdjęcie i walną że oto parada, a tak wcale być nie musi.
Ale nawet jakby- przecież ci ludzie się wygłupiają, społeczeństwo robi z nich ikony seksu, więc sami je z siebie robią w sposób przejaskrawiony i zabawny.
A co się dziecku stanie jak zobaczy sztucznego penisa? albo kilka i do tego kolorowych? Od tego są rodzice żeby byli przy dziecku, żeby mu wyjaśniali świat jak zada pytanie (a jak nie zada to są tego dwie przyczyny: już się doedukowało z innego źródła lub nie ufa rodzicom - w obu przypadkach będzie to znaczyło, że rodzice skopali swe zadanie; no chociaż jest jeszcze trzeci przypadek - w ogóle je to nie będzie obchodzić ;) ).
W Japonii jest jakieś święto gdzie na platformie jedzie penis ogromnych rozmiarów, a dzieci liżą lizaki w kształcie penisów. I świat nie zapadł się w podziemia, a dzieci jakoś z tym żyją i na chorych zboczeńców jakoś nie wyrastają.
_________________
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-05-11, 18:00   

W Japonii?! Wendigo co ty mówisz? Japonia to najbardziej perwersyjny kraj na świecie :mrgreen: tyle, że tam to normalka i tradycja. No i jakby nie patrzeć podejście do trans akcji mają jednak inne. Co do bycia przedstawicielem. No niestety jeśli należysz do jakiejś grupy to jesteś jej przedstawicielem i to co robisz rzuca światło też na innych. Prosty przykład. Jesteś narodowości polskiej, czy jesteś złodziejem? Nie nie jesteś ale dzięki tym co jeździli po niemieckie auta . Łatka Polaka złodzieja przypisywana jest każdemu Polakowi.
Ostatnio zmieniony przez Gabi 2017-05-11, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-11, 18:00   

Skandal obyczajowy! [KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA]

Co roku na wiosnę w polskich miastach akademickich odbywają się juwenalia - na które składają się m.in. imprezy z użyciem środków psychoaktywnych oraz pochody juwenaliowe przez całe miasto. Młodzież w nieprzystojnych strojach, często pod wpływem środków psychoaktywnych, żebrze o pieniądze od kierowców.


Szok!


^Te studentki chemii same przyznają, że są szmatami.


Niektórzy uczestnicy pochodów otwarcie składają innym propozycje innych czynności seksualnych w miejscu publicznym.

Po obejrzeniu tego wszystkiego (grafiki znalezione za pomocą wyszukiwarki Google) ja jestem zawstydzony, że uzyskałem wykształcenie wyższe w Polsce! :-o :oops:
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-05-11, 18:25   

Gabi napisał/a:
No niestety jeśli należysz do jakiejś grupy to jesteś jej przedstawicielem i to co robisz rzuca światło też na innych.

No właśnie nie i to trzeba ludziom powtarzać na każdym kroku. Twój przykład z Polakiem-złodziejem jest bardzo dobry,a przynajmniej na innych Polaków powinien zadziałać żeby uświadomić jak bardzo uogólnianie jest złe :P

Kicur,
<rotfl3> <spoko>
_________________
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-05-11, 18:29   

Dobra nie mam ani siły ani ochoty na dyskusję. Przyjmijmy że wszystko mi się podoba komunizm , faszyzm, terroryzm, fujary na czołach. No i już, wy będziecie szczęśliwi a ja po udaje, z resztą co to dla mnie w końcu całe moje życie to jedno wielkie udawanie.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-11, 18:33   

ojeny, gabi...
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-05-11, 18:33   

Ale przecież możesz pozostać przy swoim zdaniu, a my przy swoim. Ale jeśli koniecznie chciałaś nas przekonać, to akurat mnie nie przekonasz :P
_________________
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-05-11, 21:09   

Nie po prostu mnie już to nudzi . Przekonywać nikogo nie mam zamiaru tylko gadać w kółko to samo to jak debatować o trzeciej płci w co trzeci wątku. I na jaki temat się nie wypowiem to zaraz kolektyw komunistyczny zaczyna jak z trzecią płcią . Z resztą komuwątki też już chyba się rozmnażają jak onowątki.
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-12, 12:34   

Problem nie jest z trzecią płcią tylko że sprawiasz wrażenie że mniemasz że istnieje tylko jedna płeć i myślisz kategoriami stworzonymi na potrzeby tej jedynej.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-12, 14:14   

Chyba, że tylko dwie xDDD
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12